Forum Żywienie i fitness

Jakie dieta jest skuteczna na odchudzanie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

bewera

bewera

mi pomogło jedzenie warzyw i owoców plus duża aktywność fizyczna

191028 bewera Kobieta, 31 lat, Sosnowiec
katarzyna899

katarzyna899

Najlepszy sposób na odchudzanie to zdrowe i racjonalne żywienie i aktywność fizyczna (70% sukcesu to dieta, 30% to ćwiczenia). Przede wszystkim trzeba skupić się na diecie i spożywanych posiłkach. Postaw na posiłki przygotowywane samemu, bo wtedy dokładnie wiesz co zjadasz. Jedz dużą ilość warzyw i owoców (ale z umiarem!), do tego zdrowe źródła białka i tłuszczy (mięso, ryby, twaróg, orzechy) i wysokiej jakości węglowodany (razowe pieczywo, kasze). Sprawdziłam na sobie - z taką dietą schudłam 30 kg w 1,5 roku i czuję się świetnie! ;)

188417 katarzyna899 Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Krotka.S

~Krotka.S

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Zagubiony w życiu...

Zagubiony w życiu...

Wyrzuć z diety, albo przynajmniej ogranicz:
1. Cukier i naturalne oraz syntetyczne substancje słodzące.
2. Mąkę i dania mączne jak pieczywo i makaron. Jeśli już chcesz je spożywać to postaraj się wyrzucić z diety białą mąkę oczyszczoną, a makaron jedz razowy. Chleb jadaj tylko żytni na zakwasie bez cukru i drożdży typu " Oskroba ".
3. Zboża, a przynajmniej biały ryż, którego nie należy używać.
4. Ogranicz warzywa i owoce skrobiowe jak ziemniaki i banany.
5. Ogranicz spożycie wysokocukrowych owoców jak winogrona.
6. Spożywaj warzywa i owoce w stosunku 3:1. Ostrożnie ze strączkowymi.
7. Pij tylko wodę wysokozmineralizowaną typu: " Muszynianka ", jeśli pijesz kawę i herbatę to tylko sam napar.
8. Nie spożywaj nic najlepiej na cztery godziny przed snem.
9. Ograniczyć sól w diecie i postaraj się zastąpić ją himalajską czy morską.
10. Ustabilizuj sen i dużo się ruszaj.

191022 zagubiony-w-zyciu Mężczyzna, 24 lata, Polska
heylena

heylena

mi duzo dal detoks na samym poczatku diety. Za rada dietetyka stosowalam dicopeg 10g przez 4 dni zeby usprawnic przemiane materii i rzeczywiscie przy zmianie nawykow bylo duzo latwiej. nie mialam problemow ze wzdeciami czy zaparciami

190846 heylena Kobieta, 33 lata, Bydgoszcz
~SylwiaMK

~SylwiaMK

Tez mam ten sam problem, po przymiarce ciuchów na lato stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam ostatnio. Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum dziewczyny polecały środek BIPHASIC SLIM, który odpowiada za redukcję wagi i tłumienie poczucia głodu. podobno rewelacja. Zamówiłam z linku, który podawali od polecanej dziewczyny (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/2039644658/bydgoszcz-Adipex-Retard-Sibutramine-Phentermine-Biphasic-Slim-Sibutril-Orlistat-Sandoz-Efedryna-SPR.html
i tyle, od poniedziałku zaczynam. Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze bo troche obawiałam się oszustów. Jakie rezultaty będę miała z zbędnymi kilogramami? zobaczymy :P ale jestem dobrej myśli bo dziewczyny z forum przechwalały się swoimi osiągnięciami.

Gamcio

Gamcio

WWW.IGORTRENERONLINE.PL
OSIĄGNIJ SWOJĄ WYMARZONĄ SYLWETKĘ I NA ZAWSZE POZBYJ SIĘ KOMPLEKSÓW !

ODKRYJ W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ I NIM SIĘ OBEJRZYSZ EFEKTY BĘDZIE WIDAĆ I PODZIĘKUJESZ SOBIE,ŻE ZACZĄŁEŚ WTEDY A NIE PÓŹNIEJ.

WEJDŹ NA STRONĘ DOŚWIADCZONEGO I WYKWALIFIKOWANEGO DIETETYKA-

IGOR MIEŃKOWSKI

KTÓRY POMÓGŁ WIELU OSOBOM WALCZĄCYMI Z SWOJĄ SYLWETKĄ W TYM RÓWNIEŻ MNIE !
CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z SIEBIE I POKAŻ TYM KTÓRZY W CIEBIE NIE WIERZYLI ŻE SIĘ MYLILI

WWW.IGORTRENERONLINE.PL

• jakie-dieta-jest-skuteczna-na-odchudzanie_5733.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
amberus

amberus

Dieta, nawet ta najlepsza nie wiele zrobi jeśli nie jest zachowana prawidłowa homeostaza organizmu. Dieta to super produkt ale do wyciagania kasy. Jesli masz wyrególowany organizm to dieta Ci nigdy nie będzie potrzebna, bo organizm sam zadba o siebie. Ale to trzeba wiedzieć, że istotne są podstawy a nie czubek góry. Proponuję najlepsze wyjście http://olejkonopny.pl.tl/ Poczytasz, i jeśli zrozumiesz to będziesz wiedzieć że dieta jest całkiem gdzie indziej niż jej szukasz.

131161 amberus Mężczyzna, 59 lat, Rypin
~Hydroelektroryżer

~Hydroelektroryżer

Spróbuj jeść a nie zryć. I oczywiście przynajmniej jedno wiadro jedzenia dziennie mniej.

GabryskaK

GabryskaK

Nie będzie to pewnie nic odkrywczego ale dieta ZDROWA daje ci gwarancję sukcesu. Możesz sobie stosować diety cud, cytrynowe, zupowe, płynne, detoksy i inne cuda, ale to w gruncie rzeczy nie ma sensu. Stawiam że będziesz miała dość po miesiącu i na widok pizzy aż pękniesz ze złości. Ja od lat,proponuje wwszystkim by zachowali rozsądek, zrobili testy na nietolerancje pokarmowe - Euroimmundna.pl, poszli do dietetyka z wynikami, zmienili wszystkie produkty w kuchni i zaczeli od już a nie od jutra. Pamiętaj że bez wyników badań ciężko o dietę dla ciebie, bo sobie możesz zrobić większych problemów.

--

Kobitki moje drogie, dbajmy o siebie, róbmy usg piersi, testy na nietolerancje, cytologię hpv test, wybierajmy lekarzy świadomie i podarujmy sobie zdrowie. Zasługujemy jak nikt inny!

202670 gabryskak Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Selina852

~Selina852

Mi udało się schudnąc kilkanaście kilogramów stosując tabletki Slimunox.Co do diety to ciężko to nazwać dietą ja po prostu zrezygnowałam z niektórych rzeczy i starałam się jeść regularnie .W sumie udało mi się schudnąć 13 kg.Teraz w końcu podobam się sobie.

~Gracja.5

~Gracja.5

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

~dana33

~dana33

Ja postawiłam na catering dietetyczny z https://www.maczfit.pl/ i zdecydowanie polecam taką dietę - 5 posiłków, które są zbilansowane, zdrowe, mają określoną kaloryczność. Efekty przyszły szybko :)

~Anastazja345

~Anastazja345

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów

~julkaju

~julkaju

Przede wszystkim, powinnaś zrobić sobie analizę składu ciała. Nie polecam też brać żadnych tabletek. Najlepiej jakbyś wybrała się na konsultację do dietetyka. Wierz mi, że mniej wydasz na wizytę u specjalisty niż na tabletki… Żeby schudnąć trzeba jeść… może wydawać się to absurdalne ale naprawdę Twoj organizm potrzebuje określonej ilości kalorii, żebyś mogła schudnąć. Zanim trafiłam do Centrum Zdrowej Skóry jadłam ok 900 kcal dziennie, czasami nawet potrafiłam nie jeść cały dzień a nie schudłam ani grama, potem doszło do tego, że zaczęłam tyć cokolwiek bym nie zjadła. Dopiero w CZS pomogli mi odbudować metabolizm. Naprawdę nie radzę samemu eksperymentować.

Olciaaak

Olciaaak

Przy odchudzaniu zazwyczaj jest wiele pokus, które przeszkadzają w osiągnięciu swojego celu. Pomogła mi strona, na której dowiedziałam się ciekawych rzeczy związanych z bezpiecznym odżywianiem https://energiazdrowia.pl/

206927 olciaaak Kobieta, 33 lata, Wrocław
~Małgonia565

~Małgonia565

Dla mnie najskuteczniejszy jest Slimunox.Ja nie mogę powiedzieć nic złego .Tableteki spełniają swoja role.Dzięki nim schudłam mam fajna figurę.Czego chcieć więcej ja je mogę polecić.