Skocz do zawartości
Forum

Jakie dieta jest skuteczna na odchudzanie?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z diety pudełkowej. Ale takiej dobrej, odpowiednio zbilansowanej. Są na rynku dobre firmy z cateringiem dietetycznym. Tutaj https://www.hellodieta.pl/ na przykład taka, która dostarcza posiłki w wielu miastach. Smaczne i zdrowe. Odpowiednio przygotowane pod okiem dietetyka. Dietę można wybrać samodzielnie albo skonsultować się z ich specjalistą.  5 posiłków, wysokiej jakości, prosto do domu. Także warto.

Odnośnik do komentarza

moze coniektorych z Was zasmuce, no ale nie ma zadnej, jednej skutecznej diety. Pierwsza sprawa jest taka, ze dieta powinna byc dopasowana indywidualnie do danego czlowieka. To nie jest tak, ze siedze sobie i wybieram dla siebie diety bo takie jest moje tutaj widzimisie. Jak juz chcesz stosowac dietę, to idz do dietetyka. Nie jest jakos drogo, a przynajmniej bedziesz miala pewnosc, ze Twoja sytuacja zostanie porzadnie przeanalizowana. Potem bedzie dobrana dieta wlasciwa pod kątem konrketnego celu, wieku, rodzaju pracy, wagi. Jest wiele czynnikow, ktore dobry fachowiec musi uwzglednic. Zadna dieta nie zadziala, jesli do tego nie dolaczysz ruchu na swiezym powietrzu

Odnośnik do komentarza
Gość Sabina88

Ja jestem na pudełkach z Burak Dieta, zapotrzebowanie kcal miałam już wcześniej obliczone przez dietetyczkę, kalkulator to tylko potwierdził ? Dieta jest naprawdę fajna, jedzenie bardzo smaczne, porcje jak dla mnie duże. Dobrze się czuję psychicznie i fizycznie, wiedząc że dbam o siebie ?

Odnośnik do komentarza
Gość MamusiaUlusia

Ja długo nie mogłam schudnąć. W końcu zdecydowałam się na pomoc dietetyka. Po konsultacji w poradni dietetycznej w Tarnowskich Górach- Strefa Ciała https://durbacz.pl/Dietetyk/Usl2ugi/ i rozpisaniu diety, widzę naprawdę duże efekty! Waga spada, jem to co lubię, wyrabiam zdrowsze nawyki żywieniowe i co najlepsze- wcale nie jestem głodna! Bardzo Wam polecam konsultację ze specjalistą!
 

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim myślę, że nieregularne jedzenie, oraz podjadanie w nocy to jest główny problem. Również brak ruchu np. spowodowany przez pracę na to ma duży skutek. Zaczął bym od diety burakdieta.pl, gdzie pomogą Ci choć trochę schudnąć. Są bardzo wygodni, ponieważ nawet mogą dietę przysłać Ci do biura, przez co oszczędzasz czas i dalej zachowujesz regularność. Przemyśl to!

Odnośnik do komentarza

A według mnie dieta powinna być przede wszystkim przyjemna i jednocześnie nie powodować spadku energii oraz ciągłego poirytowania. Niestety ja tak zawsze miałam przy dużym deficycie kalorycznym i przez to nie była w stanie długo na takiej diecie wytrzymać. Dlatego szukałam różnych opcji i jednak mi najbardziej odpowiada aktualnie dieta na niskich węglowodanach. Przez ich duża ilość ciągle czułam się ospała i miałam wzdęcia. Jak chcesz to sprawdź sobie dieta low carb jadłospis tygodniowy i przekonaj się jak wiele korzyści również zdrowotnych może wnieść. Pozdrawiam serdecznie i zdrówka oraz jak najlepszych efektów odchudzania życzę!

Odnośnik do komentarza

Duże znaczenie ma to, abyśmy wybrali dietę która będzie dobrze zbilansowana i jednocześnie smaczna, inaczej ciężko będzie wytrzymać. Dlatego też jeśli jeszcze nie znalazłaś idealnej opcji dla siebie to spróbuj diety śródziemnomorskiej, który cieszy się bardzo dużą popularnością i nie bez przyczyny. Oparta na produktach naturalnych, pochodzących z regionu basenu Morza Śródziemnego. Dla mnie idealna, daj znać czy może u Ciebie też się przyjęła :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli poszukujesz skutecznej diety, która pomoże Ci schudnąć, to warto zastanowić się nad dietą wysokobiałkową. Jest to dieta, która opiera się głównie na spożywaniu produktów bogatych w białko, takich jak mięso, jaja, ryby, nabiał, a także orzechy i nasiona. Taka dieta pozwala utrzymać uczucie sytości na dłużej, co przyczynia się do zmniejszenia apetytu i przyspieszenia procesu odchudzania. Jak chcesz dowiedzieć się w tym zakresie więcej i znaleźć przepisy na cały tydzień to zajrzyj tutaj https://anetaflorczyk.net/dieta-wysokobialkowa-jadlospis/ Na pewno ułatwi wytrwanie w tym okresie diety :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie pleców i poprawić swoją postawę, to warto skorzystać z najlepszych ćwiczeń na plecy, które możesz wykonywać w domu. Do najskuteczniejszych należą m.in. przysiady ze sztangą, wiosłowanie z hantlami, martwe ciągi, a także różnego rodzaju ćwiczenia izometryczne, takie jak deska lub mostek. Ważne, aby wykonywać ćwiczenia w sposób poprawny i z umiarem, unikając przeciążeń i kontuzji. Regularne treningi na pewno pomogą i jednocześnie sporo dodatkowych podpowiedzi będziesz mogła znaleźć w artykule https://anetaflorczyk.net/najlepsze-cwiczenia-na-plecy-w-domu/ Pozdrawiam i życzę samych sukcesów treningowych!

Odnośnik do komentarza

A może warto rozważyć taką opcję, jak dieta Kopenhaska to dieta niskokaloryczna, która pozwala szybko schudnąć nawet kilka kilogramów w ciągu zaledwie kilku dni. Jednak dieta ta jest również bardzo restrykcyjna i może nie być odpowiednia dla każdego. W jej jadłospisie dominują białka i warzywa, a ogranicza się spożycie węglowodanów i tłuszczów. Dieta Kopenhaska może być stosowana tylko przez krótki okres czasu i nie zawsze będzie dobrym wyborem. Dlatego zajrzyj tutaj https://anetaflorczyk.net/dieta-kopenhaska-dokladny-jadlospis/ gdzie znajdziesz sporo wskazówek w tym zakresie. Pozdrawiam i daj znać na co się ostatecznie zdecydowaliście!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...