Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość d...l

Jakie dieta jest skuteczna na odchudzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ksenia.F

Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniolek31

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie, Zaryzykowałam i zamówiłam od jednej z użytkowniczek Sibutraminę 20mg. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 7 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu - Agata - agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara567

Jeżeli chodzi o zastosowanie Foreverslimu, to moimz daniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środków jakie są dostępne w Polsce. 3 miesiące i nie mam nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafalkos31

Nawet nie wiecie jaki miałem problem z przestawieniem się na dietę.. Za bardzo lubię te wszystkie pyszności, żeby tak po prostu z nich zrezygnować. Zacząłem więc biegać i chodzić na basen. Ograniczyłem jedynie kalorie i obserwowałem. Powoli waga zaczęła spadać, więc zacząłem brnąć w to dalej. Zobaczyłem całkiem fajną opcję na wczasy odchudzające w hotelu Zalesie Mazury. Warunki super, do tego znajoma jechała, więc ruszyłem z nią. Fajna sprawa powiem wam.. nie dość że na nudę nie można było narzekać to i bawiliśmy się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onaaaaaaaa

temat zawsze na czasie :D dieta dieta dieta to 80% sukcesu. ciężko jest się przestawić ale po 2 tyg organizm się przestawia i wszystko jest ok, trzeba chcieć! zamów sobie catering, to będzie najłatwiejsze, wtedy lodowka pusta i nie będziesz podjadać :D pamiętam sowje początki z cateringiem od wygodnadieta jak się przestawiałam na mniejsze porcje, było ciężko ale potem już się przyzwyczaiłam a dania maja smaczne także teraz na każdy posiłek czekam z niecierpliwoscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rikiruu

najskuteczniejsza jest dieta rozsądna połaczona z aktywnościa fizyczna, żadne tam monodiety typu białkowa czy sokowa - dobrym rozwiązaniem są diety pudełkowe, bo pracują w nich dietetycy, sama korzystałam z wygodnej diety, bardzo atrakcyjna cenowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty nie szukaj jakiejś super diety bo to tak nie działa, wystarczy że ograniczysz spożywane kcal, np odstawisz słodzone napoje w ciągu dnia i już oszczędzasz z 400 kcal, odstawisz cukry w tym słodycze i znów oszczędzasz z 300-400 kcal co pozwoli ci schudnąć z 200-300 g w ciągu dnia. Niby proste a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tinatinati

ja zamawiam pudełka z WygodnaDieta.pl, dietę niskokaloryczną i jest bardzo skuteczna! polecam każdemu bo nawet nie czuję, że jestem na diecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

ja zamawiam pudełka z WygodnaLewatywa.pl, dietę niskokaloryczną i jest bardzo skuteczna! polecam każdemu bo nawet nie czuję, że jestem na diecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ktosiak

Nie polecam diety Artura Topolskiego, ten koleś to oszust.
Posiłki są różnej kaloryczności, bardzo różnej, z skrajności w skrajność, przy regularnym odżywianiu (5 posiłków dziennie) nie jesteś w stanie wytrzymać do następnego posiłku lub też masz za dużo, w diecie są dania przetworzone takie jak galaretka, kisiel. Dieta jest ułożona na 7 dni gdzie co dzień jest śniadanie z innym rodzajem pieczywa włącznie z bezglutenowym, pomimo iż jest formularz w którym informujesz jakich produktów nie lubisz to i tak są one w diecie, owoce są proponowane w daniach wieczornych. Takie coś jak kostka rosołowa nie powinna tam się absolutnie znaleźć a jest częstym gościem, długo bym mogła wymieniać. Nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Jem zdrowo a od ok pół roku jestem na diecie od dietetyka, udało mi się zrzucić 9 kg spożywając min.cukier nie ksylitol lub słodzik, mąkę pszenną podobno od niej się tyje, jedząc chleb pszenny nie tylko pumpernikiel, bułki z każdego rodzaju mąki , smażąc potrawy nie gotując na parze, dieta nie jest dla mnie problemem, przygotowywanie jedzenia sobie na cały dzień również. Dieta od dietetyka daje mi możliwość jedzenia wszystkiego i z całą rodziną i taką właśnie dietę polecam, dietę zbilansowaną, taką która nie utrudnia życia. Diety Topolskiego absolutnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość utysa

Ja byłam na wielu dietach i nic z tego. To jednak musi być zmiana całościowa, a nie zaplanowanie sobie, że się schudnie i tyle. Byłam na szkoleniach u pani Magdaleny Dorko-Wojciechowskiej https://magdadorko.com/, która jest trenerem postaw żywieniowych i w moim przypadku pomogła super. Zaczęłam świadomie dokonywać wyborów i w stosunku do zdrowia, jedzenia i sportu, bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość polubina

Mi dietę układali na 2 tygodnie w LADIES FIRST, było to połączone z treningami. Dieta była indywidualnie zrobiona pode mnie i moje potrzeby, a treningi jakie tam mają, to jest cudo po prostu, polecam serdecznie wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Meninga

Nie jesc! Tak moj kolega robil! jadl tylko obiad i nic wiecej! 0biad - za duzo powiedziane - to byla namiastka obiadu - tyci! - nie popieram, ale schudl niesamowicie z wagi 100 kg do 75 kg w bardzo krotkim okresie czasu i trzyma do dzisiaj!(wczesniej stosowal diety cud bez skutku) Wycienczyl organizm z pewnoscia!Sprobuj ostani posilek o 18.00, masz troche czasu, zobaczysz czy zadziala, inne posilki z zmniejszonych dawkach i cwicz! Dla leniwych rowerek, bo ja tez jestem leniwa ale na rowerku pojezdze, bardziej dla kondycji bo w dalszym ciagu u mnie jej brak!

Plus dodatkowo ćwiczenia bo ćwiczenia pozwalają utrzymać wagę na stałym poziomie plus dodatkowo pomagają wymodelować ciało co jest również ważne. Bardzo dobre efekty w modelowaniu ciała daje trening ems: https://glos24.pl/trening-ems-wystarczy-20-minut-w-tygodniu Wystarczy 20 minut w tygodniu aby spalić mase kalorii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadna dieta - trzeba jeść mniej kalorycznie niż organizm zużywa energii na co dzień. 

Tak ten w lustrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ojejej
W dniu 13.05.2017 o 22:54, Zagubiony w życiu... napisał:

Wyrzuć z diety, albo przynajmniej ogranicz:
1. Cukier i naturalne oraz syntetyczne substancje słodzące.
2. Mąkę i dania mączne jak pieczywo i makaron. Jeśli już chcesz je spożywać to postaraj się wyrzucić z diety białą mąkę oczyszczoną, a makaron jedz razowy. Chleb jadaj tylko żytni na zakwasie bez cukru i drożdży typu " Oskroba ".
3. Zboża, a przynajmniej biały ryż, którego nie należy używać.
4. Ogranicz warzywa i owoce skrobiowe jak ziemniaki i banany.
5. Ogranicz spożycie wysokocukrowych owoców jak winogrona.
6. Spożywaj warzywa i owoce w stosunku 3:1. Ostrożnie ze strączkowymi.
7. Pij tylko wodę wysokozmineralizowaną typu: " Muszynianka ", jeśli pijesz kawę i herbatę to tylko sam napar.
8. Nie spożywaj nic najlepiej na cztery godziny przed snem.
9. Ograniczyć sól w diecie i postaraj się zastąpić ją himalajską czy morską.
10. Ustabilizuj sen i dużo się ruszaj.

Hmmm, prawie wszystko wyeliminowane z pożywienia :))) Może lepiej jeść ,,nic''. Sorry, przeoczyłam... można pić wysoko zmineralizowaną wodę, któraż to dostarczy do naszego organizmu niezbędnych składników odżywczych jak białko, węglowodany, tłuszcze, wapń, witaminy itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JolantaKutko

Bardzo duzo wartosciowych odpowiedzie w temacie, co moze tylko cieszyc. W dzisiejszych czasach trzeba o siebie dbac na kazdym kroku poniewaz to co dostajemy w sklepach zawiera w sobie mase cukru. Chyba nie musze tlumaczyc jakie to ma negatywne dzialanie na nasza wage w perspektywie dlugoterminowej. Jak jeszcze dodamy do tego prace w biurze przy komputerze to moze zrobic sie nie za wesolo. Ograniczenie cukru i rezygnacja ze wszelkich slodzonych napojow, przegryzek czy ciast to klucz do sukcesu. Nic nie stoi na przeszkodzie by znalezc sobie zamienniki w postaci takich przepisow - https://uwielbiam.pl/przepis/czekoladowe-ciasto-marchewkowe-bez-glutenowe-bezcukru-i-bez-laktozy Na przygotowanie nie potrzeba jakiejs duzej ilosci czasu co jest ogromnym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy doborze diety i ćwiczeń powinien brać udział lekarz albo przynajmniej dietetyk. Źle dobrana dieta może i pomoże nam schudnąć, ale przy okazji pozbawi nas wielu substancji odżywczych i witamin. Mi dietę przypisał lekarz z http://stopotylosci.pl/ i udało mi się zrzucić do wagi jakiej chciałem osiągnąć (77kg) w pół roku, a wyniki po odchudzaniu miałem bardzo dobre 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...