Skocz do zawartości
Forum

Jakie dieta jest skuteczna na odchudzanie?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy sposób na odchudzanie to zdrowe i racjonalne żywienie i aktywność fizyczna (70% sukcesu to dieta, 30% to ćwiczenia). Przede wszystkim trzeba skupić się na diecie i spożywanych posiłkach. Postaw na posiłki przygotowywane samemu, bo wtedy dokładnie wiesz co zjadasz. Jedz dużą ilość warzyw i owoców (ale z umiarem!), do tego zdrowe źródła białka i tłuszczy (mięso, ryby, twaróg, orzechy) i wysokiej jakości węglowodany (razowe pieczywo, kasze). Sprawdziłam na sobie - z taką dietą schudłam 30 kg w 1,5 roku i czuję się świetnie! ;)

Odnośnik do komentarza

Wyrzuć z diety, albo przynajmniej ogranicz:
1. Cukier i naturalne oraz syntetyczne substancje słodzące.
2. Mąkę i dania mączne jak pieczywo i makaron. Jeśli już chcesz je spożywać to postaraj się wyrzucić z diety białą mąkę oczyszczoną, a makaron jedz razowy. Chleb jadaj tylko żytni na zakwasie bez cukru i drożdży typu " Oskroba ".
3. Zboża, a przynajmniej biały ryż, którego nie należy używać.
4. Ogranicz warzywa i owoce skrobiowe jak ziemniaki i banany.
5. Ogranicz spożycie wysokocukrowych owoców jak winogrona.
6. Spożywaj warzywa i owoce w stosunku 3:1. Ostrożnie ze strączkowymi.
7. Pij tylko wodę wysokozmineralizowaną typu: " Muszynianka ", jeśli pijesz kawę i herbatę to tylko sam napar.
8. Nie spożywaj nic najlepiej na cztery godziny przed snem.
9. Ograniczyć sól w diecie i postaraj się zastąpić ją himalajską czy morską.
10. Ustabilizuj sen i dużo się ruszaj.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Slimunox jest to najlepszy środek wspomagający odchudzanie z obecnie dostępnych na rynku, zgadzam się, że nie wiem jak długo będzie on dzierżył palmę pierszeństwa, nie mniej jak na dzień dzisiejszy, konkurencja jest daleko w tyle...

Odnośnik do komentarza
Gość Antonina.B

Powiem tak suplementy same w sobie nie są złe. Bo niestety nie ma tak kolorowo żeby schudnąć od samych tabletek ( chociaż to by było piękne) Ja się wspomagałam suplementem Slimunox, bo jest w pełni naturalny do tego dieta i regularny ruch i w takim pakiecie dało to efekty

Odnośnik do komentarza

U mnie dużą poprawę samopoczucia, wyglądu i poczucia wartości przyniosło systematycznie picie soków wyciskanych na wolnoobrotowej wyciskarce soków. W swojej diecie postawiłam głównie na soki warzywne, a do rozpoczęcia swojej przygody z wyciskarką zainspirowała mnie znajoma, która zgubiła dzięki świeżo wyciskanym sokom warzywnym 12kg. Definitywna decyzja o zakupie porządnej wyciskarki Kuvings, przyszła jednak po przeczytaniu artykułu:
https://wyciskarkisokow.pl/soki-warzywne-na-odchudzanie/

Gorąco polecam każdemu te soki, które naprawdę mają cudowną moc i zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Jaka dieta jest skuteczna na odchudzanie? Według mnie taka, która jest zdrowa. To znaczy nie taka, która polega na rezygnacji z danych produktów na rzecz drugich. A skąd pewność nasz organizm właśnie ich nie potrzebuje? Wątpię, żeby każdy z nas doskonale znał potrzeby swojego organizmu. Jednakże można sobie wykonać przykładowo badanie nutrigenetyczne w Medistore i dowiedzieć się z genów co tak naprawdę potrzebujemy z żywności, a co możemy spokojnie wykluczyć (bo przykładowo jest zbędne).

Odnośnik do komentarza

Slimunox to był mój pierwsze tabletkijakie stosowałam.Owszem efekty widziałam u znajomej ale wiadomo jak to jest na jednych dany preparat działa dobrze na innych nie.Ale mimo moich poczatkowych wątpliwości i u mnie zdał pozytywnie egzamin.Wić w temacie suplementów trzeba mieć sporo szczęścia aby dobrze wybrać.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Jestem tu nowa, ale postanowiłam podzielić się z innymi swoim "małym" sukcesem, od jakiegoś czasu zmieniłam się, chce mi się żyć, chce mi się śmiać, chce mi się wszystko a to dzięki temu iż postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, jeden krok, mały krok a taki sukces, otóż od jakiegoś czasu wychodzę z domu, po przez pocztę pantoflową dowiedziałam się o organizowanych tuż koło mnie zajęciach aerobiku w wodzie, bardzo fajna sprawa, polecam Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne "Figura", zmieniłam dietę i znów mi się chce, spróbujcie i wy zrobić coś, coś zmienić, chociaż jeden mały krok, zamiast windą to schodami, zamiast pszenne to razowe, najważniejsze to zacząć,
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Dieta zdrowa i zbilansowana, ja ograniczam tłuszcz i cukier (biały właściwie można powiedzieć, że wykluczyłam). No i wspomagam się od niedawna citroseptem slim. Za wcześnie, żeby mówić o efektownych spadkach wagi, ale na pewno widzę, że działa na mnie korzystnie, bo piję więcej wody niż do tej pory, zwykle musiałam sobie ustwiać budzik, teraz już tego nie robię :)

Odnośnik do komentarza

Dieta Dukana jest napradę skuteczna. Dieta Dukana jest podobna do diety ketogenicznej, ponieważ zarówno podkreślają spożycie tłuszczu i białka, jak i pomijają węglowodany (https://skutecznyfit.pl/dieta-dukana/). Dieta ketogenna zasadniczo zmusza organizm do przejścia od spalania węglowodanów na energię do spalania tłuszczu. Często ma to pożądany efekt utraty masy ciała, chociaż wysoki poziom ketonów w organizmie może być problematyczny i może prowadzić do stanu zwanego ketozą. Utratę wagi i dobry stan zdrowia można osiągnąć przestrzegając zdrowej, zrównoważonej diety. Dietetyk pomoże Ci znaleźć idealną porcję porcji, wytyczną dziennych ilości i zrównoważonych pod względem odżywczym śniadań, lunchów, kolacji i przekąsek.

Odnośnik do komentarza

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...