Skocz do zawartości
Forum

Jakie dieta jest skuteczna na odchudzanie?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsza dieta to ta regularna, konsekwentna i nie gwałtowna :) musisz po prostu zmienić swoje zwyczaje. Myślę, ze najłatwiej będzie Ci po prostu zajrzeć na WygodnąDietę. od razu przygotowane posiłki przywiozą Ci do domu czy tam biura i masz zbilansowane posiłki na cały dzień ;) a do tego bardzo różnorodne menu.

Odnośnik do komentarza
Gość Mateusz88

Każda dieta jest skuteczna, jeśli masz odpowiednią ilość kalorii i zbilansowane makro i mikroskładniki. Gotuj, waż i wpisuj wszystko sam (np fatsecret dużo pomaga) lub zamów catering dietetyczny. Ja po dwóch latach zdecydowałem się na catering, bo zwyczajnie nie mam czasu na przygotowanie tylu posiłków, a w czasie przygotowywania jedzenia, robienia zakupów itd mogę zarobić więcej niż koszt samej diety pudełkowej. Sprawdź np Caterng dietetyczny Powermeal.pl ceny mają spoko, jeśli jesteś z południa Polski, to pewnie dowożą ;)

Odnośnik do komentarza

taka którą da się utrzymać. I ja mam taką, jemm wszystko ale mniejsza kaloryka. No a jak głodnieję a jestem gdzieś w mieście to wspomagam się sokami sportfoodsoki.pl - są bardzo smaczne i dostarczają mi wiele składników odżywczych!

Odnośnik do komentarza
Gość Ksenia.F

Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość rafalkos31

Nawet nie wiecie jaki miałem problem z przestawieniem się na dietę.. Za bardzo lubię te wszystkie pyszności, żeby tak po prostu z nich zrezygnować. Zacząłem więc biegać i chodzić na basen. Ograniczyłem jedynie kalorie i obserwowałem. Powoli waga zaczęła spadać, więc zacząłem brnąć w to dalej. Zobaczyłem całkiem fajną opcję na wczasy odchudzające w hotelu Zalesie Mazury. Warunki super, do tego znajoma jechała, więc ruszyłem z nią. Fajna sprawa powiem wam.. nie dość że na nudę nie można było narzekać to i bawiliśmy się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Gość onaaaaaaaa

temat zawsze na czasie :D dieta dieta dieta to 80% sukcesu. ciężko jest się przestawić ale po 2 tyg organizm się przestawia i wszystko jest ok, trzeba chcieć! zamów sobie catering, to będzie najłatwiejsze, wtedy lodowka pusta i nie będziesz podjadać :D pamiętam sowje początki z cateringiem od wygodnadieta jak się przestawiałam na mniejsze porcje, było ciężko ale potem już się przyzwyczaiłam a dania maja smaczne także teraz na każdy posiłek czekam z niecierpliwoscia ;)

Odnośnik do komentarza

najskuteczniejsza jest dieta rozsądna połaczona z aktywnościa fizyczna, żadne tam monodiety typu białkowa czy sokowa - dobrym rozwiązaniem są diety pudełkowe, bo pracują w nich dietetycy, sama korzystałam z wygodnej diety, bardzo atrakcyjna cenowo

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na wielu dietach i nic z tego. To jednak musi być zmiana całościowa, a nie zaplanowanie sobie, że się schudnie i tyle. Byłam na szkoleniach u pani Magdaleny Dorko-Wojciechowskiej https://magdadorko.com/, która jest trenerem postaw żywieniowych i w moim przypadku pomogła super. Zaczęłam świadomie dokonywać wyborów i w stosunku do zdrowia, jedzenia i sportu, bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2017 o 22:54, Zagubiony w życiu... napisał:

Wyrzuć z diety, albo przynajmniej ogranicz:
1. Cukier i naturalne oraz syntetyczne substancje słodzące.
2. Mąkę i dania mączne jak pieczywo i makaron. Jeśli już chcesz je spożywać to postaraj się wyrzucić z diety białą mąkę oczyszczoną, a makaron jedz razowy. Chleb jadaj tylko żytni na zakwasie bez cukru i drożdży typu " Oskroba ".
3. Zboża, a przynajmniej biały ryż, którego nie należy używać.
4. Ogranicz warzywa i owoce skrobiowe jak ziemniaki i banany.
5. Ogranicz spożycie wysokocukrowych owoców jak winogrona.
6. Spożywaj warzywa i owoce w stosunku 3:1. Ostrożnie ze strączkowymi.
7. Pij tylko wodę wysokozmineralizowaną typu: " Muszynianka ", jeśli pijesz kawę i herbatę to tylko sam napar.
8. Nie spożywaj nic najlepiej na cztery godziny przed snem.
9. Ograniczyć sól w diecie i postaraj się zastąpić ją himalajską czy morską.
10. Ustabilizuj sen i dużo się ruszaj.

Hmmm, prawie wszystko wyeliminowane z pożywienia :))) Może lepiej jeść ,,nic''. Sorry, przeoczyłam... można pić wysoko zmineralizowaną wodę, któraż to dostarczy do naszego organizmu niezbędnych składników odżywczych jak białko, węglowodany, tłuszcze, wapń, witaminy itd...

Odnośnik do komentarza
Gość JolantaKutko

Bardzo duzo wartosciowych odpowiedzie w temacie, co moze tylko cieszyc. W dzisiejszych czasach trzeba o siebie dbac na kazdym kroku poniewaz to co dostajemy w sklepach zawiera w sobie mase cukru. Chyba nie musze tlumaczyc jakie to ma negatywne dzialanie na nasza wage w perspektywie dlugoterminowej. Jak jeszcze dodamy do tego prace w biurze przy komputerze to moze zrobic sie nie za wesolo. Ograniczenie cukru i rezygnacja ze wszelkich slodzonych napojow, przegryzek czy ciast to klucz do sukcesu. Nic nie stoi na przeszkodzie by znalezc sobie zamienniki w postaci takich przepisow - https://uwielbiam.pl/przepis/czekoladowe-ciasto-marchewkowe-bez-glutenowe-bezcukru-i-bez-laktozy Na przygotowanie nie potrzeba jakiejs duzej ilosci czasu co jest ogromnym plusem.

Odnośnik do komentarza

Przy doborze diety i ćwiczeń powinien brać udział lekarz albo przynajmniej dietetyk. Źle dobrana dieta może i pomoże nam schudnąć, ale przy okazji pozbawi nas wielu substancji odżywczych i witamin. Mi dietę przypisał lekarz z http://stopotylosci.pl/ i udało mi się zrzucić do wagi jakiej chciałem osiągnąć (77kg) w pół roku, a wyniki po odchudzaniu miałem bardzo dobre ?

Odnośnik do komentarza

Dla każdego inna dieta jest skuteczna, dla mnie najlepsza okazała się pudełkowa. Zamawiam ją od lightdiet od lutego. Okazało się, że 1500 kalorii i regularność w spożywaniu posiłków było dla mnie idealnym rozwiązaniem. Nie głodzę się, w pudełkach dostaje i mięso i inne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...