Skocz do zawartości
Forum

samotnosc a problem ze znaleziem milosci


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem samotny od wielu lat, od wielu lat prubuje znalesc kobiete swojego zycia bezkutecznie.
Jestem chlopakiem wiem ze to forum dla kobiet, mam o kobiet pytanie/a.Na portalu randkowym typu sympatia, flirt czat randki flirtak , gdy pisze do kobiet wieksza nich, tych
Kobiet nie odpisuje ale niektore tak odpisuja.W razie jakbyscie chcieli zapytac jak zaczynam rozmowe wtedy wam odpisze.
Jak zaczac rozmowe z kobieta na sympatia, flirtak? O czym rozmawiac, pisac z kobieta i kiedy zapytac o numer komorki oraz zapytac o randke zeby spotkac sie z nia, dana kobieta kiedy zapytac kobiete o chodzenie?
Nastepna sprawa z kolei to jak podejsc do kobiety na ulicy, w pubie, na miescie w autobusie i jak zagadac do dziewczyny, o czym rozmawiac z dziewczyna kiedy numer telefonu wsiasc od kobiety ?

Odnośnik do komentarza

Co napisac? Ehh nie dam Ci złotej rady co konretnie pisac aby sie dziewczyny odzywaly. Poza tym kazdą nalezy traktować osobno,indywidualnie.. To ze jednak odpisze i zareguje na jakaś wiadomosc to nie oznacza,ze nastepna tez Ci odpowie.

Jedno jest pewne,zwroc na to uwage.. Staraj sie w tej wiadomosci zainteresowac,zaintrygowac kobiete. Tak to zrob by miała pretekst odpisac.. Jest wiele sposob by sie ciekawie odezwac do kobiety :) Od tego nalezy zaczac, sadze ze jak dobrze rozpoczniesz konwersacje to potem bedzie duzo latwiej o kontakt. Dlatego warto nie paplać byle co nawet na sam poczatek tylko pomyslec zanim napiszesz do kogos.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...