Forum Uroda

Mężczyźni i rajstopki

Rafaelllo

Rafaelllo

Czy wasi mężczyźni chodzą w rajstopach? Czy uważacie, że zadbany facet mający zgrabne nogi może w nich wyglądać estetycznie? Oczywiście nie na zasadzie spódniczki do tego, ale np rajstop pod spodniami. W swoim czasie był to dosyć popularny temat na różnych forach. Męskie rajstopy też są, ale póki co, jeszcze do Polski nie dotarły.
Nawiasem mówiąc, pamiętając sporo opinii na temat moich nóg, że są kobiece, zrobiłem mały eksperyment i...

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Złośliwa

Złośliwa

i co?
Ja rozumiem, że w zimnie przy -20 stopniach może facet nałożyć rajstopy czy tzw kalesony czy getry. Ok rozumiem trzeba o zdrowie dbać. Ale w innym przypadku dla mnie jest to niedopuszczalne. Sorry ale rajstopy są zarezerwowane dla kobiety... mężczyzna wygląda w nich śmiesznie.

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Achaa

~Achaa

...i jesteś zniewieściały :)
sorki, ale dla mnie to temat dla fetyszysty, a nie dla normalnego faceta. Mój by wolał chodzić w samych majtkach niż założyć rajstopy :)
Spódniczki też nosisz? hahaha :))))
Nie wiem jak jakąkolwiek dziewczynę może to kręcić i nie wiem jak jakikolwiek facet może nosić rajstopy. Chyba bardzo chcesz się upodobnić do kobitki, drug queen i te sprawy

Rafaelllo

Rafaelllo

i... nie jestem zniewieściały. Przecież napisałem wyraźnie, że spódniczki nie wchodzą w grę:) No, chyba, że mieszkalibyśmy w Szkocji:)

Można pogadać, nie? Bywa, że kobiety noszą męskie ubrania, czy stają się przez to mniej kobiece? To samo z mężczyznami. Moim zdaniem rajstopy pod spodniami są ok, chociaż też pewnie zależy jaki facet by je nosił bo na pewno nie każdy.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
Pomocna

Pomocna

no ale po co ci nosić rajstopy pod spodniami? ( nie chodzi mi o zime)

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 36 lat, Kielce
Rafaelllo

Rafaelllo

Nie chodzi akurat o mnie. Miałem parę razy na sobie pod spodniami, tyle, że była to pora raczej zimowa. Generalnie, fajne uczucie:) Na pewno o wiele bardziej komfortowo niż w kalesonach, brrrrr. (ta nazwa)

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
pink elephant

pink elephant

po co facetowi rajstopy? rozumiem jakieś kalesony na zime ale to kalesony a rajstopy? nie wiem dla mnie to nie jest zdrowe to juz sa sklonnosci do przebieranek...

84373 pink-elephant Kobieta, 33 lata, Złocieniec
~getry5

~getry5

Mam pytanie do kobiet.
Dlaczego nas częściej obrażacie niz my was,czy my krytykujemy jak chodzicie ubrane.Dlaczego nie mogę nosic rajstop zimowych pod spodniami,ja osobiście noszę już ponad 50 lat i mam dzieci ico może przeszkadzac.
Bardzo chętnie podyskutuję z paniami które chcą w inteligentny sposób wytłumaczyć.
Pozdrawiam.
Czekam na odpowiedzi

Orchidka

Orchidka

getry5
Twój mail został usunięty, ponieważ podawanie prywatnych danych kontaktowych na forum jest niezgodne z regulaminem.
Pozdrawiam
moderator

--

pozdrawiam
moderator

23 orchidka Kobieta, 37 lat, Wrocław
Rafaelllo

Rafaelllo

Akurat ja w żaden sposób nie czuje się obrażany. Zadałem dziewczynom pytanie a one zgodnie ze swoim sumieniem odpowiadają. Mają do tego prawo. Ostatnią rzeczą o jaką mi chodzi przy zadawaniu tego typu pytań to walka płci.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
~Komecha

~Komecha

Getry5 ale przeciez dziewczyny zaznaczyły, że w zimie nie ma problemu, norma że w zimie nosi się rajstopy pod spodniami bo inaczej jest zimno

Rafaelllo

Rafaelllo

Generalnie komfort noszenia rajstop pod spodniami kiedy jest chłodno, jest dla mnie o wiele bardziej komfortowy, niż wszelkie kalesony tudzież takie grube bawełniane rajtuzy.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
Tarja

Tarja

To, że w zimie mężczyźni noszą kalesony czy getry nie jest niczym dziwnym natomiast ubieranie przez mężczyzn rajstop typowo kobiecych moze swiadczyć o pewnych zaburzeniach wynikajacych z okresu dzieciństwa lub dojrzewania. Jeśli chłopiec zbyt dużo przebywał z mamą czy siostrami, brakowało mu ojca i męskiego punktu widzenia, moze byc zniewiesciały, moze mieć skłonności do chodzenia w damskich ciuszkach, bo dzięki temu czuje się lepiej, czuje się tak jak kiedyś będąc z mamą, ubieranie tego typu ubrań sprawia, że czuje się spokojniejszy. Może to także wynikać z tego, że w dziecinstwie byl tak ubrany, czasem dzieci po dzieciach donosiły ubrania i ta granica pomiędzy tym co męskie a co damskie została zatarta. Może też być tak, że ma to podłoże seksualne, jest to forma fetyszu, czasem mogą to być skłonności do mężczyzn w damskich ciuchach, ale to nie jest wyznacznik. Równie dobrze ktoś może ubierać rajstopy bo się po prostu przyzwyczail. Warto się zastanowić czy to jest problemem i ma drugie dno czy jest to tylko "widzimisie" bo wtedy nie stanowi to żadnego problemu.

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 31 lat, Rzeszów
~Achaa

~Achaa

ahahaha pierwszy raz słyszę, żeby facet mówił o sobie, że ma fajne nogi hahahah :DDD na pewno nie chodzisz w damskich ciuszkach? Bo mi się wydaje, że cię kusi xDDD

Rafaelllo

Rafaelllo

Ha, ha, ha. Wiedziałem, że tak napiszesz. Wiesz dlaczego słyszysz to pierwszy raz? Bo bardzo mało facetów ma fajne nogi, łącznie z twoim, podejrzewam.:)

Co do damskich ciuszków, to noszę męskie i dobrze mi z tym.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
Rafaelllo

Rafaelllo

Tarja, tak łatwo oceniasz innych mężczyzn na podstawie wyłącznie tego, że pod spodniami nosi czasem damskie rajstopy. Wybacz, ale bardzo to głupie, moim zdaniem i bardzo często błędne. Jestem pewien, że gdyby istniały na polskim rynku męskie rajstopy, tak jak istnieją na rynku niemieckim, to ci panowie, którzy lubią je czasem nosić wybierali by "męskie". Proste.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
Acha

Acha

nie ma czegoś takiego, jak męskie FAJNE nogi. Facet może mieć fajną klatę, fajny tyłek, fajne umięśnione ramiona... ale nogi??? Fajne nogi to może mieć kobitka, a nie facet, nie wiem co w męskich nogach jest fajnego, a jak mają już damski kształt, to w ogóle masakra hahaha :D mój ma normalne nogi. Fajne nogi to określenie typowo w kierunku kobiety, a nie faceta, męskie nogi, to PO PROSTU NOGI. Jesteś jakiś dziwny, boję się ciebie :D hahahaha

85010 acha Kobieta, 26 lat, Tututu
Rafaelllo

Rafaelllo

Masakra to są twoje posty.

Spróbuj sobie wyobrazić, że istnieją mężczyźni wymykający się męskim stereotypom, którym hołdują kobiety takie jak ty.
Chyba, że przekracza to możliwości twojej wyobraźni.

Bardzo dobrze, że się mnie boisz. Byłbym niepocieszony gdybym wzbudzał w tobie inne uczucia. Przynajmniej jest nadzieja na to, że więcej nie napiszesz.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko
~Achaa

~Achaa

a co mają stereotypy do tego? Faceci nie mają fajnych nóg tylko zwykłe nogi, a rajstopy są dla kobiet, a nie dla mężczyzn i nie chodzi tu o żadne równouprawnienie płci czy stereotypy tylko po prostu facet w rajstopach wygląda śmiesznie i zniewieściale i zapewne ma skłonności do przebieranek. Skoro jesteś aż tak za zniesieniem stereotypów itp, to zacznij chodzić we wszystkich damskich łaszkach, przecież to normalne! :)))

Rafaelllo

Rafaelllo

Wszystkie kobiety mają fajne nogi? Wszyscy mężczyźni nie mają fajnych nóg? Jestem w pełni za zniesieniem stereotypów jak i zmianą twojego toku rozumowania. No ale tutaj to już Ty sama musisz się wykazać.

84957 rafaelllo Mężczyzna, 45 lat, Giżycko