Skocz do zawartości
Forum

Brzydzę się seksem


Gość Bryha

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest normalne, ale nie rozumiem jak ludziom moze sie tak podobac seks?? Chcialam kiedys zrobic to ze swoim chlopakiem ale nie dalam rady, nie doszlo do niczego... Nie wiem jak mozna wziac penisa do buzi i w ogole brzydze sie samym seksem, nie moge nawet pocałowac sie z kims z jezyczkiem. dla mnie to jest obrzydliwe... Jak mam sie tego pozbyc??? dodam ze mam 19 lat..

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Odczuwanie niechęci, obawy lub lęku na samą perspektywę kontaktu seksualnego do tego stopnia, że powoduje to unikanie aktywności seksualnej może mieć kilka przyczyn. Należą do nich niedojrzałość emocjonalna, zaburzone relacje partnerskie, a także rygoryzm wychowawczy.
Jeśli odczuwasz odrazę do seksu, nie śpiesz się i nie zmuszaj się do niczego, gdyż może to tylko nasilić występujący stan.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Powodów może być wiele, ale powiem Ci jedno - różni są ludzie, różne nawyki, orientacje,upodobania, przyzwyczajenia.

Może Ci to minie, bo uwierz mi, nie znam osoby, która aż tak panicznie brzydzi się seksu. A przecież nie wszyscy urodzili się ''pod tą gwiazdą''. ;)
Ja np. od małego czułam jakiś pociąg w te sprawy i dalej go czuję :) Ty nie. To nie grzech ;)
Może minie, może nie. Nie obawiaj się, tylko żyj dalej i sama się kiedyś przekonasz jak będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna7787

mając 18 lat urodziłam dziecko nie wyszło mi z ojcem dziecka i od 5 lat jestem z innym chłopakiem . na początku było super ale teraz czuję obrzydzenie na sama myśl o seksie. mieliśmy razem zamieszkać ale wymyslam milion powodów właśnie żeby do tego nie doszło. często się klocimy przez brak seksu mój chłopak myśli że to zdradzam , nie rozumie że ja nie potrzebuje seksu a wręcz go już nienawidze... to bardzo dziwne kiedyś to lubiłam... nie wiem co się ze mną dzieje ale wiem że przeze mnie ten związek nie przetrwa ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...