Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbienie, jeśli zmniejsza, to może kaprys. Mandaty mandatami, to tylko pieniądze, gorzej z punktami :) Ja tam uwielbiam słońce, kiedy jego blask staje się cieplejszy dla skóry. Góry ostatnio kojarzą się z cierpieniem zwierząt. Zajechałem w nich silnik motocykla, oraz mieszka tam kobieta z którą całe szczęście los mnie nie połączył.

Odnośnik do komentarza

laurette
Napisałam ogolnie nie trzeba brac wszystkiego do siebie na tym forum.
Z checią dowiem sie ileż to Pangolin ma lat bo w to 100 wpisane jakos nie chce mi sie wierzyć :-)

Droga Lauro !
Możesz sprawdzić, ile mam lat. Proszę bardzo - mój mail to :
brat_abla@interia.pl
W wariancie dla odważnych możemy się umówić na kawę, do kina, teatru albo na wycieczkę :) Abyś z wrażenia nie umarła na zawał, to wcześniej mogę się "uwierzytelnić" wobec Ciebie na oficjalnych stronach internetowych.
W wariancie dla nieco mniej odważnych mogę Ci wysłać swoją fotkę i wtedy sama ocenisz. ile mi brakuje do setki :P.
No i co Ty na to ?????
pozdrawiam
Pangolin :*

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Uwielbienie, jeśli zmniejsza, to może kaprys. Mandaty mandatami, to tylko pieniądze, gorzej z punktami :) Ja tam uwielbiam słońce, kiedy jego blask staje się cieplejszy dla skóry. Góry ostatnio kojarzą się z cierpieniem zwierząt. Zajechałem w nich silnik motocykla, oraz mieszka tam kobieta z którą całe szczęście los mnie nie połączył.

A więc jednak żyjesz, a ja się zastanawiałam gdzie Ty się podziałeś?

Masz na myśli Morskie Oko i konie? Ostatnio widziałam filmik jak kona koń. Serc pęka.. byłam tam dwa raz i dwa razy szłam na nogach i czułam się z tym wspaniale.

Odnośnik do komentarza

Pangolin
laurette
Napisałam ogolnie nie trzeba brac wszystkiego do siebie na tym forum.
Z checią dowiem sie ileż to Pangolin ma lat bo w to 100 wpisane jakos nie chce mi sie wierzyć :-)

Droga Lauro !
Możesz sprawdzić, ile mam lat. Proszę bardzo - mój mail to :
brat_abla@interia.pl
W wariancie dla odważnych możemy się umówić na kawę, do kina, teatru albo na wycieczkę :) Abyś z wrażenia nie umarła na zawał, to wcześniej mogę się "uwierzytelnić" wobec Ciebie na oficjalnych stronach internetowych.
W wariancie dla nieco mniej odważnych mogę Ci wysłać swoją fotkę i wtedy sama ocenisz. ile mi brakuje do setki :P.
No i co Ty na to ?????
pozdrawiam
Pangolin :*

Droga Kawo !

Nie mogę ujawnić mojego wieku, bo wtedy Laura nie będzie miała żadnej motywacji, aby się do mnie ewentualnie odezwać.
bardzo serdecznie Cię pozdrawiam
Pangolin
p.s. Mogę tylko ujawnić, że postać małego pangolina przybrałem tylko na potrzeby tego forum, aby nikt się mnie nie wystraszył. W istocie jestem Wawelskim Smokiem. Smok Smaug wkrótce zginie na ekranach kin w kolejnej części "Hobbita" i wtedy zostanę ostatnim smokiem na Ziemi. Informuję uprzejmie, że jestem młodym smokiem i mam tylko 1000 lat :)

Odnośnik do komentarza

Pangolin

W istocie jestem Wawelskim Smokiem. Smok Smaug wkrótce zginie na ekranach kin w kolejnej części "Hobbita" i wtedy zostanę ostatnim smokiem na Ziemi.

No to dowaliłes z tym smokiem, nie wiem czy teraz jeszcze bardziej sie Ciebie nie boję ;-)

Pozdrawiam (i sie zastanawiam nad Twoją niemoralną propozycją;)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Skoro tutaj niektórzy podają maila, to ja też to zrobię. Oto on: judowski7@gmail.com
Podaję go, bo skrzynka priv dalej nie działa jak należy, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć osobom, które do mnie piszą. Przynajmniej nie wszystkim. Jeśli ktoś chce pogadać, to niech sobie to spisze, mam nadzieję, że nie zmoderują tego posta, bo innej możliwości nie ma.
Kto ma wiedzieć o co chodzi ten będzie wiedział, a ja przepraszam, że nie mogę na razie odpisywać na wiadomości.

Odnośnik do komentarza

Marttita89
Zna ktoś jakiś ciekawy dramat gody obejrzenia, bądz horror?

Polecam:
-Blady strach.
-Gothica.
-Requiem for a dream.
-Mechanik (z 2004 r. bo z tego co się orientuję jest jeszcze jeden film o tym samym tytule).
-The Collector (ale tylko jeśli masz mocne nerwy, jest dość drastyczny).
-Obecność.
-Zbaw nas ode złego.
-Co kryje prawda.
-Noc oczyszczenia.
-Noc oczyszczenia: Anarchia.
-Czarny łabędź.
-Grave encounters (są dwie części ale pierwsza jest moim zdaniem zdecydowanie lepsza).
-Tamara.
-Shutter (ale wersja tajlandzka).
-The ring 1 i 2.
-Rec 1 i 2 (trzecia część to totalne dno.)
-Martwa cisza.
-Egzorcyzmy Emily Rose.
-Wrota do piekieł.
-Demony.
-Naznaczony 1 i 2.
-Echo.
-Nienarodzony.
-Kobieta w czerni.
To moje ulubione, poza tym polecę Ci jeszcze seriale:
-Nie z tego świata.
-Wyspa Harpera.
Mam nadzieję, ze na coś się przydałam :3

Odnośnik do komentarza

Marttita89
Zna ktoś jakiś ciekawy dramat gody obejrzenia, bądz horror?

Ostatnio największe wrażenie zrobił na mnie film "Labirynt" (Prisoners) thriller z 2013
Polecam również
"Połączenie"(The call) 2013
"Wezwanie" ( The Calling) 2014
Ze starszych
"Wyspa tajemnic"
"Zodiak"
Dość dobry
"Polowanie na łowcę" ( The Frozen Ground)2013

Ja teraz mam fazę na kino skandynawskie i również je bardzo polecam. Akcji co prawda tam mało, ale dają do myślenia.

"Jabłka Adama" 2005
"Polowanie" 2012
"Tuż po weselu"2006
"Łowcy głów" 2011 - super thriller

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...