Skocz do zawartości
Forum

Jestem zmęczona wszystkim...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.
Mam 21lat.
Dzis Mnie cos Wzielo.
(Ucze sie zaocznie w lo w kwietniu koniec edukacji, nikt matury Nie robi)(2lata po zsz)
2015r-Ukonczenie zsz Kucharz.

Wziela Mnie Dzis nostalgia, zmeczenie psychiczne i mysli...

Chodze tylko do tg lo-weekendy
Nie Pracuje...Jesli juz to tylko max pol miesiaca i wylatuje.
I tak Jest od 2015r.
Do jakiejkolwiek Pracy bym Nie poszla to po pol miesiaca Pracy Mnie wyrzucaja.
Meczy Mnie to.
Od wrzesnia 17r Nie pracuje.
Non stop w dm siedze.
Tylko do szkoly w weekend...
Mam dosc siedzenia w dm, czuje ze wpadam powoli w depresje.
Nic Mi sie Nie chce.. Nawet umyc sie, posprzatac itp
Ale cos trza robic.
Moj problem z Praca polega na tym ze od urodzenia cierpie na opozniony rozwoj psycho-ruchowy...:-(
Wolno mysle ale z ruchami moimi Jest najgorzej..
Ruchy mam wolne, 80latki doslownie.
Zaczynam wyrabiac sb orzeczenie o niepeln.
A to Troche potrwa...
Nie mam juz sily na to wszystko, Jestem wykonczona psychicznie wszystkim,Najgorsze Jest to ze jestem inna od swych rowiesnikow w sensie ze Gorzej sb radze zyciowo w codziennych sprawach itp
Nie mam chlopaka, od 3lat.
No wlasnie... A tu zaraz 22lata bedzie...Dziewczyny w mym wieku to juz maja dzieci, mezow.
A ja? NIC...
Mam tylko ojca i matke ktora mieszka w Warszawie i Jest alkoholiczka (Nie mieszkam z Nia) I Nie interesuje sie Mna.
Mam kilka kolezanek.
Mam dosc wszystkiego...:-X

Odnośnik do komentarza

1996, rozumiem, że może być Ci przykro z powodu trudności w znalezieniu i utrzymaniu pracy. Możliwe, że na porażki zawodowe mają wpływ Twoje deficyty w zakresie rozwoju psychoruchowego. Dobrze, że pomyślałaś o zrobieniu orzeczenia o niepełnosprawności. Wówczas będziesz miała przynajmniej pieniądze z renty. Nawet jeśli nie będziesz pracowała zawodowo, nie zamykaj się w domu. Pomyśl, co lubisz robić, co sprawia Ci przyjemność. Może jakieś warsztaty, koło zainteresowań, jakiś kurs? Wówczas miałabyś szansę poznać też nowych znajomych, z którymi mogłabyś spędzać wolny czas. W chwilach zwątpienia i kryzysu pomyśl o skorzystaniu z darmowego anonimowego telefonu zaufania nr 116 123. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Ot tak wczoraj bez powodu zadzwoniłam do swej mamy w celu zapytania się o jej samopoczucie i ogolnie co u niej.
Nie mieszkam z nia od 8mego roku zycia.
Kiedy zadzwoniłam do niej wczoraj i chciałam ogolnie się zapytać co u niej i jak się czuje, czy ma prace itp.
Ona z pretensjami do Mnie wyskoczyla ze; O czym Ty chcesz ze Mną gadać? Ja nie mam czasu i nie zawracaj Mi glowy pierdołami! Masz 21lat dorosla jesteś! Do pracy się weź a nie stekaj ze Nie możesz i ojciec może cb ubezpieczyć!
Mam dużo spraw do załatwienia!
Ja odpowiedziałam ze; aha...ok i ..,się rozłączylam...
Wiec tak; Jakies 3dni temu zapytałam się o radę w sprawach sercowych i dalam se już spokoj z Nim skoro po rozstaniu ma nowa dziewczyne. Ja jestem tylko kolezanka i nic więcej. Nie pisze do niego już nic a nic.
Ja chciałam być przy nim blisko i pomóc Mu zapomnieć o bylej. Spotkalismy się raz. I tyle. Pozniej pisaliśmy tylko. Pod koniec stycznia znalazł sb nowa dziewczyne.
(od rozstania minęło 4miesiace)
Jednak ja tez troszkę zawiniłam; Za bardzo się nakrecilam ze z Nim będę. Codziennie do niego pisałam. Co 2tygodnie pisałam do niego; Kiedy się spotkamy?
Teraz wiem; Za bardzo go meczylam tym wszystkim, tym bardziej ze był swiezo po rozstaniu. Tymi sms-ami itp. itp.
Mam nauczke-Nic na siłę.
(Ja 21 i on 21l-1996)
Wracam do tematu; Tez podalam jej kilka ofert pracy w którym moglaby sprobowac. Np. Macdonald-Tam każdego przyjmują nawet niepełnosprawnych. Ona Nie chce.
Na temat mój; Ja nigdzie nie będę pracować dopóki Nie wyrobie sb orzeczenia o niepełnosp. W normalnej pracy Mnie wyrzucają po 2ch tygodniach pracy.
Ale ona tg Nie rozumie.
Ewent opcja wg; Niej (mej mamy)
Zyc tak jak ona ...czyli znalesc se sponsora (ona ma od 6lat sponsora stałego)
Ja; Nie zamierzam znizac się do tg poziomu, nie zamierzam dawac dupy za 2tysiace itp. Takie zarabianie i tracenie szacunku do samej siebie Mnie Nie interesuje.
Czułabym się jak,,,,Szmata, smiec. Tak mysle.
Ojciec Mnie ubezpieczy.
To Mnie najbardziej boli ; Nie interesuje się matka wcale o Mnie, od 8mego roku zycia u niej Nie mieszkam, tylko zadzwoni lub ja zadzwonię do niej raz na tydzień i tyle.
Nie mam zadnego wsparcia, Nic kompletnie Nic.
Nie pomoze nawet w załatwieniu tej niepelnosprawnosci dla Mnie bym miała pracę dzięki temu papierkowi. Nie da Mi pieniędzy. Nie przyjezdza do Mnie.
Raz na pól roku ja odwiedzę i tyle. Nie martwi się o Mnie.
Wiem ze ona ma swoje zycie i ze ja jej przeszkadzam, ze jestem już dorosla i mam se radzić sama.
Nie mogę przeboleć tg ze; Wiecznie cos jest ważniejsze ode Mnie. Po prostu Nie mogę.
(Mieszkam ze swym ojcem biol. który jest chory i z jego 2ga rodzina)
Niekiedy mam ochotę....rzucic się pod pociąg.
Nie mam już sił Naprawde.
Dzis nie pisałam do niej i na razie nie zamierzam.
(Moja matka; Jest alkoholiczka, 2krotna rozwódka, ma tylko 1na corke-Mnie z pierwszego malzenstwa, mieszka sama w 3pokojowym mieszkaniu, sponsor przychodzi do niej 3razy w tygodniu. , nie pracuje, myśli ze jest szczesliwa, ma 51lat)
Uhh...na szczęście w polowie marca ide do...Psychologa.
Proszę o wsparcie i radę.
Chociaz się...wypisałam.

Odnośnik do komentarza

zawsze mozesz sprobowac testow psychologicznych albo ogolnie opini psychologa.. moze jest jakas praca ktorej Twoja dysfunkcja nie bezie przeszkadzac ?

A co lubisz robic ? czytac ? spacerowac ? Moze rower ? Moze zajmij sie jakims hobby bo hobby zawsze pomaga ..

Co do relacji z mama to bywa tak :( Niektorzy nie maja rodzicow w ogole, albo maja takich a nie innych..
Nie zrzucaj wszytsko na barki tego , ze matka sie nie zajela Toba odpowiednio...
Jestes dorosla wiec masz juz zycie we wlasnyh rekach. Wiem co mowie bo ja z rodzicami mam podobni ekontakty nie najlepsze..

Ale to sa tylko moje rady...ja bym chyba na Twoim mijesu skorzystala z pomocy psychologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...