Forum Hobby

wyjazdy integracyjne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monisia99

~monisia99

Byłąm na takim organizowanym przez agencję Power, mega mieli pomysły jak zorganizować nam czas, do dziś wspominam ten wyjazd z uśmiechem na ustach :)
~bartekd

~bartekd

Ja ostatnio byłem i było naprawdę świetnie! Czułem się jak członek zespołu rajdowego :D
Z tego co pamiętam, to dwa ostatnie wyjazdy integracyjne dla firm było organizowane przez Crusara. Jeśli jest ktoś głodny wrażeń, to polecam ;)

~WerkaPoli

~WerkaPoli

Ja byłam, ale takie szaleństwo to już nie dla mnie ;)
~KamilaK

~KamilaK

Wyjazdy integracyjne są już teraz normą w większych firmach. To świadczy też o prestiżu firmy. W ubiegłym roku mieliśmy nietypowy wyjazd integracyjny aczkolwiek bardzo interesujący. Był to rejs po morzu z wycieczką do Szwecji. W czasie rejsu animatorzy organizowali nam co rusz jakieś konkursy i zabawy. Impreza na statku była w stylu pirackim, a na ziemi szwedzkiej mieliśmy kajaki i inne atrakcje. Jednym słowem wyjazd był bombowy. W tym roku firma chce zorganizować konferencję na morzu by podnieść prestiż konferencji. Moim zdaniem jest to dobry chwyt marketingowy :)

~antifa

~antifa

W przypadku naszej firmy idealnie sprawdziły się wyjazdy integracyjne z argentum-event. Już dawno się tak dobrze nie bawiłam, a imprezy przez nich organizowane nie były powtarzalne, ale z pomysłem i z jajem.

~kubiaczka

~kubiaczka

a my sobie sami organizujem,y takie wyjazdy ;) kiedyś byliśmy w krakowie. Na szkoleniu połączonym z integracja ;) na początku szkolenie a potem zabawa ;) byliśmy w hotelu efekt express i dobrze wyrbaliśmy. Bo od strony technicznej było bardz dobrze zorganizowane wszytsko, dobrze zaplecze techniczne do szkoleń. A do tego oczywiście wieczorem wyjście na miasto i zabawa ;)
melon

melon

Wyjazd integracyjny, też jestem za wyjazdami - zawsze są miłe wspomnienia - hmmm....przypomniał mi się kawał z takiego wyjazdu:
Pokój hotelowy po wieczorku kongregacyjnym dwudniowego szkolenia.
Kobieta budzi się w łóżku naga. Nie pamięta, co tu robi, jak się tu znalazła.
Po chwili z łazienki wychodzi nagi mężczyzna.
K: Aaaaaa! A Pan to kto?
M: Aaaaaa! A Pani to kto?
K: O mój Boże! Czy my...
M: Nie wiem, cierpię na zaniki pamięci krótkotrwałej.
K: Ja też!
M: Chwila... przyjechałem tu na wykład profesora Kowalskiego o...
K: ...nowych metodach leczenia zaników pamięci! Zapewne tam się poznaliśmy.... A skoro jesteśmy tu...
M: ...musiało między nami coś zaiskrzyć i...
Kobieta ciągnie go do siebie. Uprawiają dziki, namiętny seks.
Po wszystkim mężczyzna idzie pod prysznic. Kobieta zasypia i po chwili budzi się, gdy mężczyzna wychodzi z łazienki.
K: Aaaaaa! A Pan to kto?...

179352 melon Mężczyzna, 54 lata, Kraków
slimali

slimali

Pewnie, to na prawdę bardzo fajnie spędzony czas. Można chociaż na chwilę oderwać się od pracy, obowiązków i problemów. Każdy powinien na takie wyjazdy jeździć :)

179395 slimali Kobieta, 33 lata, Wrocław
~kate911

~kate911

staram sie jeździc bo to fajna zabawa, no i mozna lepiej poznac wspolpracowników. ostatnio zorganizowalismy integracje na miejscu, w zonie71 i strasznie fajnie sie bawilam. nie wiedzialam ze laser tag moze wyzwolic w facetach takie waleczne emocje xD

~Kiwikiwi

~Kiwikiwi

Było fajnie. Wszyscy tak się schlali, że każdy dymał się z każdym. Nawet nieśmiały Krzysio wyruchał dwa starszą panią Monikę z kadr. A w tym samym czasie jego zapinał nasz prezes od tyłu.

Maja-Anna

Maja-Anna

Wyjazd integracyjny polecam zorganizować w miejscu, gdzie jest dużo rozrywek i można aktywnie spędzić czas. Wg mnie takim miejscem jest Hotel Klimek w Muszynie - Aquapark, strefa SPA, pub, mozliwość zorganizowania ogniska czy wycieczki rowerowej. Można zintegrować się i świetnie bawić!

163049 maja-anna Kobieta, 30 lat, Muszyna
~Kiwikiwi

~Kiwikiwi

A po chuja jakieś inne rozrywki/ Jak się wszyscy schleją to będą tylko myśleli o ruchaniu.

~odpowiedź

~odpowiedź

Na wyjazdach integracyjnych największą atrakcją jest gorzała w nieprzebranej ilości i panienki które po jej wypiciu dają każdemu.

~Ada943

~Ada943

U nas ludzie w firmie nie bardzo lubią wyjeżdżać poza miasto, więc raczej spotykamy się gdzieś na mieście lub u kogoś w domu.Zamawiamy sobie catering arts i jakieś piwko kupujemy i też jest super. Uwielbiamy jedzenie z tej firmy, jak dla nas jest bezkonkurencyjna.

Olkarr

Olkarr wpis edytowany

Ostatnio byliśmy na obozie kondycyjnym w ramach wyjazdu integracyjnego i muszę przyznać, że to świetna forma aktywnego wypoczynku.
Dla niewtajemniczonych - https://szczuplejsza.pl/obozy-kondycyjne-co-daja-czego-spodziewac-sie-na-obozach-kondycyjnych/ Taki wyjazd nie tylko zintegruje grupę, ale także rozluźni atmosferę i poprawi kondycje pracowników, którzy całymi dniami przesiadują przy biurkach.

208255 olkarr Kobieta, 25 lat, Kraków
~Anka901

~Anka901

U nas najciekawszy wyjazd integracyjny to był w Trzcielu w rancho Colorado. Urocze miejsce, piękna natura, bo lasy, jeziora- uwielbiam takie klimaty. Pokoje hotelowe również na plus, obsługa miła, jedzenie bardzo dobre. Były również konie- słyszałam, że słyną tam z tego. Siedzieliśmy przy ognisku, czułam się tam zupełnie inaczej, miejsce gdzie można się odprężyć.

~Adrianna.M

~Adrianna.M

ja w pracy mam zgraną ekipę i zawsze jeśli w planach jest impreza integracyjna to wyjazdowa; w tym roku padło na Ośrodek Wiktorowo jakieś 40 km od Bydgoszczy. Że było fajnie to mało powiedziane. Był urządzony wieczór Hollywood, z czerwonym dywanem, przepysznym jedzeniem i nagrywaniem filmu. Wszystko dopięte na ostatni guzik jak to mówią, atmosfera tam też jest niesamowita. Z chęcią bym tam jeszcze pojechała.