Forum Hobby

wyjazdy integracyjne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~monisia99

~monisia99

Byłąm na takim organizowanym przez agencję Power, mega mieli pomysły jak zorganizować nam czas, do dziś wspominam ten wyjazd z uśmiechem na ustach :)
~bartekd

~bartekd

Ja ostatnio byłem i było naprawdę świetnie! Czułem się jak członek zespołu rajdowego :D
Z tego co pamiętam, to dwa ostatnie wyjazdy integracyjne dla firm było organizowane przez Crusara. Jeśli jest ktoś głodny wrażeń, to polecam ;)

~WerkaPoli

~WerkaPoli

Ja byłam, ale takie szaleństwo to już nie dla mnie ;)
~KamilaK

~KamilaK

Wyjazdy integracyjne są już teraz normą w większych firmach. To świadczy też o prestiżu firmy. W ubiegłym roku mieliśmy nietypowy wyjazd integracyjny aczkolwiek bardzo interesujący. Był to rejs po morzu z wycieczką do Szwecji. W czasie rejsu animatorzy organizowali nam co rusz jakieś konkursy i zabawy. Impreza na statku była w stylu pirackim, a na ziemi szwedzkiej mieliśmy kajaki i inne atrakcje. Jednym słowem wyjazd był bombowy. W tym roku firma chce zorganizować konferencję na morzu by podnieść prestiż konferencji. Moim zdaniem jest to dobry chwyt marketingowy :)

~antifa

~antifa

W przypadku naszej firmy idealnie sprawdziły się wyjazdy integracyjne z argentum-event. Już dawno się tak dobrze nie bawiłam, a imprezy przez nich organizowane nie były powtarzalne, ale z pomysłem i z jajem.

~kubiaczka

~kubiaczka

a my sobie sami organizujem,y takie wyjazdy ;) kiedyś byliśmy w krakowie. Na szkoleniu połączonym z integracja ;) na początku szkolenie a potem zabawa ;) byliśmy w hotelu efekt express i dobrze wyrbaliśmy. Bo od strony technicznej było bardz dobrze zorganizowane wszytsko, dobrze zaplecze techniczne do szkoleń. A do tego oczywiście wieczorem wyjście na miasto i zabawa ;)
melon

melon

Wyjazd integracyjny, też jestem za wyjazdami - zawsze są miłe wspomnienia - hmmm....przypomniał mi się kawał z takiego wyjazdu:
Pokój hotelowy po wieczorku kongregacyjnym dwudniowego szkolenia.
Kobieta budzi się w łóżku naga. Nie pamięta, co tu robi, jak się tu znalazła.
Po chwili z łazienki wychodzi nagi mężczyzna.
K: Aaaaaa! A Pan to kto?
M: Aaaaaa! A Pani to kto?
K: O mój Boże! Czy my...
M: Nie wiem, cierpię na zaniki pamięci krótkotrwałej.
K: Ja też!
M: Chwila... przyjechałem tu na wykład profesora Kowalskiego o...
K: ...nowych metodach leczenia zaników pamięci! Zapewne tam się poznaliśmy.... A skoro jesteśmy tu...
M: ...musiało między nami coś zaiskrzyć i...
Kobieta ciągnie go do siebie. Uprawiają dziki, namiętny seks.
Po wszystkim mężczyzna idzie pod prysznic. Kobieta zasypia i po chwili budzi się, gdy mężczyzna wychodzi z łazienki.
K: Aaaaaa! A Pan to kto?...

179352 melon Mężczyzna, 53 lata, Kraków
slimali

slimali

Pewnie, to na prawdę bardzo fajnie spędzony czas. Można chociaż na chwilę oderwać się od pracy, obowiązków i problemów. Każdy powinien na takie wyjazdy jeździć :)

179395 slimali Kobieta, 32 lata, Wrocław
~kate911

~kate911

staram sie jeździc bo to fajna zabawa, no i mozna lepiej poznac wspolpracowników. ostatnio zorganizowalismy integracje na miejscu, w zonie71 i strasznie fajnie sie bawilam. nie wiedzialam ze laser tag moze wyzwolic w facetach takie waleczne emocje xD

Agnacja

Agnacja

W mojej poprzedniej firmie były co chwilę wyjazdy integracyjne, ale mi się to średnio podobało. To był rodzinny biznes, więc połowa firmy była ze sobą spokrewniona i dla nich może to była fajna opcja, bo spędzali czas z rodziną, a ja własnie byłam od rodziny odrywana. W końcu zaczęłam się wykręcać, bo mój mąż i dzieci są dla mnie ważniejsi niż koledzy w pracy, zwłaszcza że przecież spędzam z nimi 40 godzin tygodniowo. A z rodziną prawie się nie widzę - nie tak powinno to wszystko wyglądać. W końcu miałam dosyć i zmienilam prace, od roku pracuję jako doradca terenowy w Kruku. No i w końcu znalazłam pracę, w której czuję się pewnie i stabilnie, moge się rozwijać. Jesli ktoś z Was szuka nowej pracy, to naprawde polecam. Jestem przekonana, że praca w Kruku będzie Wam odpowiadać. Mamy akurat rekrutację, więc możecie tu zerknąć https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=106, może coś Was zainteresuje?

180938 agnacja Kobieta, 33 lata, Wrocław
~tadeusz_s

~tadeusz_s

~Zuzanna32
A przede mną postawiono zadanie organizacji takiego wyjazdu. Zastanawiam się czy https://www.twojevent.com/ stanie na wysokości zadania, aby mi w tym przedsięwzięciu pomóc.

To zależy jaki ma być charakter tej imprezy

~Kiwikiwi

~Kiwikiwi

Było fajnie. Wszyscy tak się schlali, że każdy dymał się z każdym. Nawet nieśmiały Krzysio wyruchał dwa starszą panią Monikę z kadr. A w tym samym czasie jego zapinał nasz prezes od tyłu.

~pestek39

~pestek39

Jest wiele możliwości. Wiele osób wybiera wersję tradycyjną czyli wyjazd do jakiegoś hotelu w turystycznej miejscowości. Wieczorem natomaist poczestunek z alkoholem. Mozna zaplanować to jednak inaczej.
paintball
escape room
czy w wersji ekstremalnej ( skoki ze spadochronem)
https://skydive.pl/skoki-w-tandemie/

Skoki tandemowe są całkowicie bezpieczne i nie wymagaja przeszkolenia.

~adamix7

~adamix7

Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne, zwłaszcza zagraniczne mogę polecić biuro Bissole: https://bissole.pl/, obsługi na takim poziomie nie znajdziecie nigdzie, zapewniam!

~roztropny sedes

~roztropny sedes

~adamix7
Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne, zwłaszcza zagraniczne mogę polecić biuro Bissole: https://bissole.pl/, obsługi na takim poziomie nie znajdziecie nigdzie, zapewniam!
\
Jak jest litr na głowę to jade.

Maja-Anna

Maja-Anna

Wyjazd integracyjny polecam zorganizować w miejscu, gdzie jest dużo rozrywek i można aktywnie spędzić czas. Wg mnie takim miejscem jest Hotel Klimek w Muszynie - Aquapark, strefa SPA, pub, mozliwość zorganizowania ogniska czy wycieczki rowerowej. Można zintegrować się i świetnie bawić!

163049 maja-anna Kobieta, 29 lat, Muszyna