Skocz do zawartości
Forum

Efekt jo jo po jednym cukierku


Gość kasik999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasik999

Witam. Mam 19 lat, waże 50 kg przy wzroscie 168cm. Od wakacji schudłam 6 kg. Od jakiegos czasu próbuje zrzucić kilka kilogramów. Staram się jeść mniej, wiecej ćwicze jednak gdy tylko schudne np. 0,5 kg , zjem cukierka i momentalnie pojawia się efekt jojo. Wiem że niektóre wskaźniki BMI pokazują że nie powinnam schudnać , ale widze sama po sobie że nic mi się nie stanie, a może pozbęde się tych boczków. Stąd moje pytanie jak racjonalnie rozplanować diete (i jaką) aby zrzucic chociaz 2kg oraz żeby po schudnięciu znowu nie przytyć? Zaznaczam że potrzebna mi jest dieta, bo przez niekontrolowanie jedzenia zdarzały mi się wymioty, a nie chcę tego robic. Z góry dziękuję za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

To nie możliwe, by od jednego cukierka pojawiał się efekt jojo. Niestety Twoja psychika płata Ci figle. Jesteś bardzo chuda i niestety cierpisz na zaburzenie odżywiania. Zrób sobie test dla potwierdzenia: http://abcanoreksja.pl/zaburzenia-odzywiania-jak-je-rozpoznac

Odnośnik do komentarza

Masz zaburzone postrzeganie własnej sylwetki. Twoja waga wskazuje na niedobór masy więc nie powinnaś się odchudzać. Twoje BMI wskazuje na niedobór masy. Musisz przytyć a nie się odchudzać. Wspomniane przez ciebie problemy z wymiotami i niekontrolowanym jedzeniem powinny być dokładniej zdiagnozowane, ponieważ wskazują one na zaburzenia odżywiania. Jak najszybciej porozmawiaj z rodzicami i zgłoś się do specjalistycznej poradni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...