Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość w związku


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z związkami jestem strasznie zazdrosna i często się wkurzalam czasem jest bardzo dobrze a czasem tak mi jest źle tak mi smutno ze już mam wszystkiego dość np ostatnio byłam ze znajomym w wesołym miasteczku i jak wracałam wstapiłam do mojego chłopaka chciałam się czymś pochwalić a on gadał z koleżanką a gdy skończył to powiedzal do mnie co mówiłam a ja ze powinien słuchać i powiedzialam że idę już jemu było smutno a ja szłam do domu i płakałam ciągle mu robię takie akcje robię

Odnośnik do komentarza
Gość muse_in front of me

Nie idź tą drogą! Zniszczysz wszystko tak samo jak ja! Pojawiają się nieustanne kontrole - on wie że nie masz do niego zaufania... Pojawiają się awantury - będzie unikał spotkań, unikał rozmów i szczerości w obawie o to, że dostaniesz ataku zazdrości... Pojawią się tajemnice! Nie zdziw się, gdy pewnego dnia (idąc tą złą drogą) zaczniesz dowiadywać się, że był z kumplem na piwie i była tam też koleżanka a Tobie powiedział, że siedzi w domu.
Powtarzam raz jeszcze - zniszczysz to co między wam jest piękne!

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

"Im mocniej zaciskasz pięść, tym więcej piasku przeleci ci między palcami"...
Faceci są, jacy są... Zawsze będą chcieli się "dowartościować" nową znajomością z atrakcyjną koleżanką pod przykrywką pomagania jej itp. Ale to jeszcze nic złego :) .
"Nie jest ważne gdzie facet sobie narobi apetytu, tylko gdzie się stołuje" i tego się trzymaj. Im bardziej będziesz zazdrosna, tym bardziej wpychasz swojego faceta w ramiona innej. Sama też zacznij (niby) kręcić z kimś na boku - on to zauważy i poświęci ci więcej uwagi aby "utrzymać" cię przy sobie ;)

Bliźniaczy temat
https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1739407,problem-z?8b611773dac35466284f510a8e7375e6#lastpost

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Zazdrość w związku nie jest zła, ale powinna mieć właściwe proporcje, by nie zniszczyć relacji. Rozumiem, że mogło być Ci przykro, kiedy przyszłaś do chłopaka, a on Cię ignorował. Weź pod uwagę, że rozmawiał przez telefon. Może było mu niezręcznie nagle przerwać tę rozmowę? Nie posądzaj go zaraz o złe intencje. Lepiej starajcie się cieszyć z każdej wspólnie spędzonej chwili. Im bardziej będziesz osaczała i kontrolowała swojego chłopaka, tym bardziej paradoksalnie może się od Ciebie oddalać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam też mam problem z zazdrością jestem z dziewczyną od 19 miesięcy bardzo się kochamy
Ja mam 23lata dziewczyna 17lat
Dodam że widzimy się tylko na weekendy święta itp
Nigdy nie dała mi powodu do zazdrości wręcz odwrotnie wszystko mi mówi nawet tego co nie powinna powiedziała mi że miała przed mną 3 partnerów z którymi uprawiała sex wiadomo jak miała 12-13 lat to była ciekawa i spróbowała Wszystko mi mówi a ja i tak jestem zazdrosny że może mnie zdradzić i cały czas jej robię awantury nawet jak gada w szkole z jakimś chłopakiem tzn powie cześć itp jak walczyć z zazdrością
Kochamy się naprawdę dziewczyna chciała ze mną założyć rodzinę mieć dziecko nawet się udało ale w 10tygodniu poroniła :( wspieraliśmy się bardzo mocno zawsze mówimy że jeszcze będziemy mieli dziecko dziewczyna na każdym kroku mi mówi Kocham cię bardzo mocno A ja i tak jestem strasznie zazdrosny jak z tym walczyć ?

Odnośnik do komentarza

Adrian19923
... powiedziała mi że miała przed mną 3 partnerów z którymi uprawiała sex wiadomo jak miała 12-13 lat to była ciekawa i spróbowała ...

Ta Twoja zazdrość może wynikać też z dużego temperamentu partnerki,bo uprawiać seks w wieku 12-13 lat ,to nie jest standard.
Pozostaje pracować nad sobą ,jak by chciała Cię zdradzić to ta zazdrość w niczym nie pomoże ,a jedynie może zaszkodzić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...