Skocz do zawartości
Forum

Uczucie opuszczenia ciała po narkotykach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Przechodząc od razu do sprawy to mam problem.
Przez około jakiś 6 miesięcy niemal że regularnie zażywałam amfetaminę. Po jakimś czasie doszłam do wniosku,że spróbuję czegoś nowego. No i zaczęłam brać 'kryształ'. Pomijając podstawowe i najczęściej spotykane skutki ćpania to zauważyłam u siebie inne również niepokojące, m.in:
- coraz częściej po wciągnięciu odczuwam ból tak jakby w miejscu żeber
-Czasami nawet po małej kresce występują u mnie dziwne objawy: drżenie nóg i rąk, tachykardia,nagła senność, uczucie zimnych prądów z tyłu głowy
Czy powinnam się przejąć tymi objawami?
Następna sprawa: Zaraz po pierwszej dawce kryształu standardowo przez jakieś 10 minut wszystko wokół mnie lekko wiruje, ale to uczucie określam za pozytywne, co z resztą jest często spotykane podczas zażywania kryształu. Natomiast gdy już zamierzam się położyć i po prostu zasnąć, to czuje że znajduję się w jakieś określonej przestrzeni i unoszę, kręcę się w niej. Z tym że tej 'przestrzeni' nie widzę tylko czuję jak się po niej przemieszczam. Gdy otwieram oczy i chcę spojrzeć np w lewą stronę to te ruchy które niby wykonuje zmieniają się właśnie w tą stronę, w którą skupiam wzrok. To uczucie jest okropne, ponieważ czuję się jak na karuzeli, chcę mi się wymiotować i denerwuje mnie to że tak jakby czuję się że opuściłam swoje ciało i mogę je kontrolować jedynie wzrokiem. Po prostu czuję się jak na jakiejś kręcącej się karuzeli, jak na jakimś torze wyścigowym. Czasami dodatkowo podczas tych 'podróży' nagle tak jakby spadam i reaguję na to ogromnym lękiem.
Co to jest? Co robić żeby te 'podróże' zniknęły całkowicie? Proszę o poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Zodiacspeaking

He he co robić ? Ogarnąć się dziewczyno. Widzę, że nie masz najmniejszych moralnych dylematów związanych z ćpaniem i jeszcze na bezczela pytasz czy to co się z tobą dzieje, to coś złego.
Jasne dziewczynko, dorobisz się przykrego uzależnienia, zrąbiesz sobie życie, a potem zapaść i zgon.

Odnośnik do komentarza

Co to jest? Co robić żeby te 'podróże' zniknęły całkowicie?

Pytasz poważnie, to poważnie odpowiadam - przestań dziewczyno brać narkotyki, bo zrobisz sobie straszną krzywdę. I te "podróże", które odczuwasz, to będzie pikuś w porównaniu z innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Zachęcam do wizyty w poradni leczenia uzależnień, by znaleźć motywację do walki z chęcią brania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...