Skocz do zawartości
Forum

Chcę wyglądać jak lalka


Gość Sexii Barbie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , jestem Ola i chciałabym wyglądać jak lalka. Kocham anime i Barbie. Styl lalki jest cudowny. Chcę sobie zrobić operacja plastyczną jak skończe 18 lat. Chciałabym już teraz wyglądać jak lalka ale rodzice się nie zgadzają ale to przecież mój wygląd i to ja mam się dobrze czuć tak ??? Jak ich przekonać?? Chcę być lalką!!!
http://creativemagazine.pl/web_art/788/spin-livingdolls-510.jpg
Patrzcie jakie piękne ;*

Odnośnik do komentarza

Wpierw wejdź na jakieś tutoriale makijażowe i wymaluj sobie takie oczyska...a może Ci nie pasuje ;)

Ładne to, a jakie sztuczne. Poszukaj przy okazji takiej lalki jak ma już np. 50 lat, pewnie wygląda jak straszydło.
Wiesz, operacje plastyczne mają to do siebie, że zaraz po ich wykonaniu wyglądamy względnie dobrze, ale z wiekiem, gdy nasza twarz i ciało się zmieniają, to finalnie może wyjść z tego jakiś koszmarek.
Mam nadzieje, że Ci przejdzie do tej 18!

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

A proszę bardzo !

Miałem taką sąsiadkę na osiedlu. Ubrana w śliczne ciuszki, z ciekawym makijażem wyglądała niezwykle interesująco . Ona była emo ale głównie to Barbie. Pod kolor noszonych ciuchów to sobie nawet psa kupiła - białego siberian husky z niebieskimi oczami. Nie wiem dlaczego tak było ale widziałem, że jest bardzo samotna. Intrygowała mnie. Jednak jak ją spotykałem, to bałem się do niej odezwać ( no w sumie to znaliśmy się wyłącznie z widzenia ). Lat jej przybyło. Zrzuciła swoje ciuchy i tylko pies jej został ale też się zestarzał i sierść mu nieco przyżółkła.

Rób sobie, co tam chcesz ! ... ale czy nie lepiej być sobą .... a ten pomysł z operacją to już wydaje mi się niemądry. Operacje plastyczne są oki ale dla osób, które mają jakieś defekty , które wpędzają je w kompleksy. Uważam, że robienie takich operacji, aby upodobnić się do lalki nie ma sensu ..... no ale jak tam sobie chcesz ... żeby Cię tylko przez pomyłkę nie przerobili na Pinokia :)

Odnośnik do komentarza

Teraz Ci się to podoba, ale w wieku 18 lat całkiem możliwe że już Ci przejdzie. Każdy w pewnym wieku chciał wyglądać inaczej, bo coś mu się nie podobało w sobie. Podejrzewam, że tak jest u ciebie. Chcesz wyglądać jak lalka bo w sobie czegoś nie akceptujesz...

Odnośnik do komentarza

Czasem w internecie pokazują nieudane operacje plastyczne. Ładne dziewczyny, które całkowicie zostały oszpecone. O tym się dużo nie mówi, ale niestety, tak bywa.
Popatrz też na starsze amerykańskie aktorki. Po operacjach twarz mają taką, że mogłyby w horrorze grać bez charakteryzacji.
Pokazują nam zwykle udane operacje, ale nie wszystkie są takie.
Do tego, są to potwornie drogie zabiegi. Masz tyle pieniędzy?

Odnośnik do komentarza

Witaj Sexii Barbie (?)

Jakoś się o Ciebie nie martwię, skoro nie masz jeszcze 18 lat - nic nie możesz zrobić. Zanim zarobisz te pieniądze na te operacje dużo jeszcze czasu upłynie. To świetnie, bo jest nadzieja, że przez ten czas próżność ulotni się z Ciebie, czego bardzo szczerze Ci życzę. :)

A tak poza tym: co jest takiego w Twoim wyglądzie, że nie chcesz być sobą?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

~unna
Czasem w internecie pokazują nieudane operacje plastyczne. Ładne dziewczyny, które całkowicie zostały oszpecone. O tym się dużo nie mówi, ale niestety, tak bywa.
Popatrz też na starsze amerykańskie aktorki. Po operacjach twarz mają taką, że mogłyby w horrorze grać bez charakteryzacji.
Pokazują nam zwykle udane operacje, ale nie wszystkie są takie.

To prawda, z reguły pieją z zachwytu na temat chirurgii plastycznej, bo to ogromny, bardzo lukratywny biznes. Poza tym mało która kobieta zechce przyznać się, że ktoś ją oszpecił. Szczególnie te, którym do tego stopnia zależy na wyglądzie, że decydują się "iść pod nóż".

Oszpecenie to tylko jeden z cieni operacji plastycznych. Niejedna pacjentka przypłaciła już swoim życiem. Nawet kilka dni temu było głośno o kobiecie, która zmarła na skutek nieudanego zabiegu korekty pośladków. Niby zabieg się udał, ale nie była zadowolona i chciała poprawić - z drugiego zabiegu już się nie obudziła. Zostawiam pod rozwagę. Czy, bądź co bądź, próżność jest warta ceny własnego życia?

Odnośnik do komentarza

Sexii Barbie!

Każdy ma inny gust i definicję piękna, ale mnie te panie-lalki w ogóle się nie podobają. Takie sztuczne i plastikowe. Ja tam wolę naturalność, no ale o gustach się nie dyskutuje. Dopóki nie jesteś pełnoletnia, na szczęście nie możesz sobie zrobić żadnej operacji plastycznej bez zgody rodziców. Nie wiem też, czy dysponujesz taką sumą pieniędzy, by sfinansować sobie takie operacje. Mnie bardziej zastanawia to, co siedzi w Twojej głowie, dlaczego się nie akceptujesz, co Ci się nie podoba w Twoim ciele, że chcesz się tak bardzo zmieniać i upodobnić do lalki Barbie? Podejrzewam, że masz kompleksy i zaniżoną samoocenę, dlatego tak "kombinujesz" ze swoim wyglądem. Lepiej "popraw swoje wnętrze, psychikę" i uporządkuj swoje emocje, bo podejrzewam, że z Twoją aparycją nie jest źle. Uwierz w swoje naturalne piękno. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się titaj z przedmówcami.

Sądzę, że gdy w końcu poczujesz się akceptowana taka jaka jesteś i sama spojrzysz na siebie w inny sposób - nie będziesz chciała ingerować chirurgicznie w swoje ciało.

Pozdrawiam, w życiu wygląd nie jest najważniejszy, są też inne ważniejsze wartości.

Odnośnik do komentarza

Hej :) Wow , dziękuje za tyle odpowiedzi. Cóż, wszyscy mówią mi że jestem piękna, wszyscy chłopcy się za mną oglądają , ale po prostu ja nie wierzę zbytnio w siebie a ten styl mi się tak bardzo podoba :(( Cóż... jeśli chodzi o pieniądze to uważam że do tego czasu uzbierałabym dość sporą sumę pieniędzy i może rodzice też by się zgodzili jakbym byłam pełnoletnia chodź wątpie :((

Odnośnik do komentarza

Oglądałam o żywych lalkach dokument i widziałam wywiady z Valerią Lukyanową(to ta blond lalka z twojego zdjęcia). Ona akurat nie przeszła żadnych operacji plastycznych, a zaczęła ćwiczyć i ściągać się gorsetem, a co do twarzy to jest to tylko dobry makijaż :P Na youtube są tutoriale, jak robi makijaż i wygląda bez niego tak jak na zdjęciach "przed". A skoro piszesz, że jesteś ładna, to popracuj nad makijażem ;) Może się okazać, że żadne operacje nie są ci potrzebne.

Wszystko jest możliwe. Nikt nie zna granic naszego umysłu.

Odnośnik do komentarza
Gość ElPistolero

O kurde, co to w ogóle jest? Też lubię obejrzeć jakieś anime, ale to co jest na tym obrazku, który podałaś to przesada. Na prawdę chcesz tak wyglądać przez całe życie? Przez taki wygląd sama utrudnisz sobie wiele spraw, przykładowo znalezienie chłopaka będzie dla Ciebie z pewnością bardzo trudne. Sama napisałaś, że masz powodzenie u płci przeciwnej, więc nie wiem po co aż tak bardzo się zmieniać, mam nadzieję, że prędzej czy później Ci to przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość tygrysek36

Witaj. Wiesz dobrze ze masz 14lat i mam nadzieje ze do 18lat Ci przejdzie. Chcesz wpakowac w siebie kupe silikonu i przechodzic operacjie? po co? teraz moze i Ci sie to podoba ale za pare lat zastanawiałas sie jak bedziesz wygladac? a jesli pujdzie cos nie tak? chcesz wygladac jak potworek? Po co Ci to. Ten link co podałas gdy by i takie cos wylazlo w nocy to dosała bym chyba zawalu. Naprawde nie warto sie szpecić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...