Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, że facet wróci do swojej pierwszej miłości?


Gość 023004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie glownie do mezczyzn, w imieniu koleżanki. Czy mezczyzna ktory byl zakochany w kobiecie kilka lat temu zrezygnuje z obecnej partnerki dla tamtej gdyby tylko dała mu znać? To byla jego pierwsza milosc. Nie byli ze soba ale on za nia uganial sie przez prawie rok czasu, byly kwiaty na walentynki,dzien kobiet,prezenty z okazji świąt czy urodzin, zaaranzowane spotkania z nim przez jej koleżanki (umawiały się z nia a zamiast tego przychodzil ten chlopak,bo nie chciala sie z nim umawiac). Dodam ze jego obecna to chyba kobieta z przypadku, tak nam się wydaje, są ze sobą ponad rok.

Odnośnik do komentarza

023004, nie mam pojęcia, czy jest szansa na to, by mężczyzna, o którym mowa, wrócił do Pani koleżanki. To chyba prędzej pytanie do wróżki ;) Szanse jakieś są, bo znam przypadki, kiedy tzw. "pierwsze miłości" do siebie wracały po wielu latach, ale znam również przypadki, kiedy pierwsze sympatie to były tylko jakieś nieśmiałe podchody i nic z tego na przyszłość nie wychodziło. Jak jest w tym konkretnym przypadku, nie mam pojęcia. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jest taka możliwość.Sama jestem tego namacalnym dowodem, mój mąż obecny był moją jedyną miłością, bywało różnie z nami ale jednak w końcu wróciliśmy do siebie ...i tak jesteśmy szczęśliwym małżeństwem 15 rok ... Wszystko może się wydarzyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli został mocno zraniony przez ową dziewczynę miłość do niej mogła przemienić się w nienawiść, a obecna partnerka mogła okazać się lekarstwem na jego zranione serce - po co wchodzić komuś z buciorami w życie i niszczyć obecny związek, robiąc niepotrzebne zamieszanie. .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...