Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości, tym bardziej że dostałaś okres 2 dni później a to oznacza, ze były to dni niepłodne. Sama możesz je sobie wyznaczać na bieżąco, lepiej dzięki temu poznasz swoje ciało. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić tester na ślinę - Afrodytę

Odnośnik do komentarza

Witam. Kobieta, 16 lat
wczoraj z moim chłopakiem piescilismy się, aż w końcu doszło do styczności narządów. Włożył mi poczatek penisa, ale od razu go wyjął. Jestem dziewica i miałam dni płodne.
Dziś źle się czuje, lekko piekło mnie w pochwie, oraz mam podwyższona temp. ciała.
Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wczoraj uprawialismy z chłopakiem seks, robiliśmy to bez prezerwatywy, ale nie spuścił mi się do środka tylko na brzuch, po czym poszedł do łazienki po papier toaletowy żeby mnie wytrzeć, gdy wyszedł z pokoju, wzięłam sperme z brzucha na palec i włożyłam sobie do pochwy, nie bardzo głęboko, no ale też nie plytko, zrobiłam tak ze 2-3 razy, dodam jeszcze ze był to dzień owulacji albo dzień przed, teraz zastanawiam się czy możliwe jest to ze będę w ciąży.
Jak myślicie? Jest szansa?
Nie pytajcie dlaczego to zrobiłam, po prostu czekam na odpowiedz co do pytania wyżej. I za komentarze typu 'trzeba było tak nie robic' albo 'idiotka, po co to robilas' podziękuję.
Aa, i jeżeli jednak doszło do zapłodnienia, to po ilu dniach będą objawy?
Z góry dziękuję za Odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Słoneczko 2015

Czy w sytuacji kiedy chłopak mAsturbuje sie w toalecie, wytrysk następuje bezpośrednio do muszli klozetowej. Następnie ja poszłam do lazienki po jakiś 15-30 minutach. Czy mozliwe jest aby została tam jakas sperma a ja używając papieru przenioslabym ja w okolice pochwy ?
Czy jest jakiekolwiek ryzyko ciazy?

Odnośnik do komentarza

Niby tak, przypadki chodza po ludziach, ale chodzi mi jednak o to czy jak się kochałam z chłopakiem od pierwszego dnia ppłodnego do dnia owulacji, i robiliśmy to bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, czy mogło wtedy dojść do zapłodnienia, już nawet nie chodzi mi o tą sperme na palcu wkladana do pochwy, tylko o płyn ejakulacyjnY. Może po jednym razie nie doszłoby do zapłodnienia, ale jak robiliśmy to codziennie?

Odnośnik do komentarza

Więc moja była dziewczyna była w trakcie okresu i uprawialiśmy petting. W pewnym momencie dziewczyna odciągnęła moją rękę, bo chciała, żebym przestał i przez przypadek otarła moją rękę o penisa, z którego wydzielił się preejakulat (dosłownie kropelka, nie mam go dużo, dodatkowo było to na samym początku stosunku, a nie pod koniec). Potem zdjąłem jej koszulkę i pieściłem jej szyję i piersi, przez co chyba mogłem go wytrzeć (dokładnie był między palcami, a dłonią, na dłoni i może na palcach, ale nie pamiętam. Miałem spocone ręce, więc chyba trudniej było go wytrzeć) Trwało to jakieś 3/5 minut. W między czasie chyba wycierałem rękę o poduszkę, ale dokładnie nie pamiętam. Potem chciałem ponownie zacząć pieszczoty, więc włożyłem jej rękę przez spodnie od tyłu (od strony pleców) i włożyłem palec (była w spodniach więc otarłem się o jej pośladki i miałem mniejszą swobodę podczas pettingu). Poruszyłem ręką tylko parę razy i potem ją wyciągnąłem. Nie wkładałem palców za głęboko. Potem dziewczyna dostała miesiączki w terminie i trwała tyle co zwykle, czyli 6 dni. Następna miesiączka przyszła tydzień za wcześnie i była o dzień wcześniej. Potem zerwaliśmy i już prawie wcale nie utrzymujemy kontaktu, więc nie wiem jak to będzie w tym miesiącu. Wiem, że prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie, ale piszę to, żeby otrzymać informację, czy ryzyko jest na tyle niskie, żebym mógł przestać się martwić i czy nawet jeśli nie byłoby tych pieszczot i jak bym włożył jej palce do pochwy jakąś minutę od czasu kontaktu z preejakulatem, czy ryzyko ciąży też byłoby znikome. Chcę jeszcze się dowiedzieć, czy jeśli te miesiączki były normalne, to ona nie jest w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam czy mogło dojść do zaplodnienia. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 1,5 miesiąca. Przez tydzień do wczoraj mialam grypę i bralam gripex, polopiryne s i pilam herbatę lipową. Wczoraj uprawialam sex I nie doszlo do wytrysku lecz to był dzień owulacji. Czy jest jakieś ryzyko? Czy antykoncepcja mi się obniżyła? Czy owulacja mogła być mimo, że stosuje antykoncepcje hormonalna? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Współżyje z chlopakiem bez zabezpieczenia. Nigdy nie przerywalismy. W ostatnich dniach podczas stosunku bardzo bolało mnie podbrzusze. Ból trwał jeszcze następnego dnia. Całą noc latalam do toalety oddawac mocz. Ogólnie to ciągle mam uczucie pełnego pęcherza. Okres spóźnia mi się już 3 dzień. Brzuch troche boli ale nie tak jak na okres. No i piersi mnie nie bolą, a przed okresem zawsze bolały. Czy to ciąża? Dodam ze tydzien wcześniej robilam test i wyszedł negatywny..

Odnośnik do komentarza

Witam. Pierwszy raz udzielam sie na trgo typu forum. Ale martwie sie. W prawdzie, miesiaczkuje nieregularnie bo co, 29-34 dni ale teraz jest 39 dzien a okresu brak. Ostatni okres mialam 21.01, po 33 dniach cyklu. Seksu jakotako nie uprawialam. Ale sytuacja niebezpieczna byla. Chlopak wszedl we mnie na kilka sekund. Doslownie. Do wytrysku bylo daleko, ale martwi mnie ze plyn preejkulacyjny mogl sie wydzielic. To mialo miejsce 12.02. I nic poza tym. Piersi mnie bola. I mam bialy sluz. Pobolewa mnie podbrzusze, i nic wiecej. Temperature mierze od 3 dni i kolejno; 36.5, 36.6, i dzis 35.7 testy robilam 23,24,25 i dzis. WszyStkie rano i wszystkie negatywne. Boje sie. Faktycznie ciaza jest mozliwa? :-[

Odnośnik do komentarza

Witam ale musze zadac pytanie! Zaczne od poczatku okres mialam 5 lutego zawsze mam cykle 28 dniowe kochalam sie z mezem 12lutego (8 dzien cyklu)15 lutego (wychodzi ze 11 dzien cyklu) test ciazowy zrobilam wieczorem 24 dnia cyklu I byla delikatnie widoczna druga kreska powtorzylam test dzis rano 25 dnia cyklu I test byl negatywny. Niewiem co myslec:( miala ktoras tak samo I byla w ciazy ? Dodam jeszcze ze ostatnio jestem bardzo senna temperature mam ponad 37 stopni

Odnośnik do komentarza

Siedzi ,nie siedzi...,jak wiecie dziewczyny ,nie ma 100% pewności w żadnej sytuacji,
a zobaczcie ile tu jest pytań z serii ,czy mogę ,czy jestem w ciąży ,itp.,
a tu żaden Duch św. niestety nie siedzi...,

poszukajcie i czytajcie wcześniejsze,podobne wątki ,bo pewnie tym co odpowiadali, już nie chce się wkoło tego samego pisać,
a sytuacja i tak najlepiej jak się sama wyjaśni.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość domi9898

witam.
od ponad 2 tyg. mam częste bóle podbrzusza i jajników, do tego jest biały śluz , aż muszę używać wkładek , za każdym razem myślałam że to miesiączka przyszłą wcześniej. Słyszałam , że to normalne , ale trochę się boję bo nigdy tak nie miałam .Jedynie ze 3 dni przed okresem się pojawiał z podbolewaniem podbrzusza , ale nie 2 tyg . wcześniej. W czwartek dostałam okresu , trwał nie całe dwa dni i był bardzo skąpy , a dziś ciągle leci mi jakiś brązowy śluz i bardzo sporo go a ból jajników nie ustapił. Wcześniej współżyłam ze swoimi chłopakiem bez zabezpieczenia. Boję się , ze mimo wszystko mogę być w ciąży . Od tych 2 tyg ciągle mnie mdli , nie mam patrzenia na kawę bo odrazu mi nie dobrze, tym bardziej nie mogę już pić alkoholu ,więcej spie, zaczęłam częściej i więcej jeść. Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza

hej,mam 18 lat
kochałam się miesiąc temu z moim chłopakiem 2 razy bez zabezpieczenia,już dawno powinnam mieć miesiączkę a jej nie mam na dodatek wczoraj też zrobiliśmy to bez zabezpieczenia ( ani razu nie doszedł we mnie) ale od wczoraj mam dziwny miały śluz i boli mnie prawy jajnik dodam że już wcześniej bolał mnie brzuch i mam większe piersi,wrażliwsze na dotyk
pomoże ktoś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...