Skocz do zawartości
Forum

Interwencja moderatorów


Rekomendowane odpowiedzi

~Elbii

Swietnie, w takim razie - podazajac Twoim tokiem myslenia - zlikwidujmy policje i inne organy scigania, bo skoro agresja jest w porzadku, to po co nam one. Agresja jest czyms zlym, a na zlo, na szczescie, nie trzeba sie godzic. Twoja pogardliwosc w stosunku do osob, ktorym usilujesz wmusic swoje karygodne zachowania, jest po prostu obezwladniajaca. Patologie, a agresja takowa jest, trzeba leczyc, a nie wmawiac innym, ze maja ja zaakceptowac.

Gdyby nie agresja , to policjant nigdy by swojej broni nie urzyl , a w bibli pisze zabijaj ! w starym testamencie . a tobie i tak nie wybacze , tego co mi zrobiles , przez ciebie mam teraz blizny , ja jestem opetana i ty tez bedziesz , bo ja ci tego zycze .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj działa na Operze a na internet Explorerze się sypie.
System wiadomości oczywiście :-)
Od siebie dodam, że to żałosne. Istnieje tak wiele różnych systemów for i wiadomości gotowych do użycia, że aż wstyd, że coś takiego tutaj nie funkcjonuje.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

No i?, zawsze będzie ktoś kto się albo z kogoś będzie śmiał, albo bedzie ogólny dym w wątku, moderatorzy to nie policja, a zasady regulaminu można przekręcić przeciw nim samym ;P.
Musisz podejść z dystansem. To o niej świadczy co pisze, mi też się zdarzyło pisać bzdury, ale zdarza się, że ktoś coś śmiesznego ... i idzie się pośmiać, nikt na tym nie cierpi to internet... bardziej anonimowym się być chyba nie da. Może mają przekleństwa cenzurować? Kurde, ludzie wy już naprawdę nie macie się czego czepiać, jeszcze zrób wątek "do lekarzy" i napisz, że nie leczą! xD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...