Skocz do zawartości
Forum

Kryzys w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Odpisał mi mój Skarb!! Mój Nieoszlifowany Diament !! :) Że jest w pracy, dopiero teraz na przerwe poszedł a jak jak tam!! :) to mu odpisałam i mi odpisał ze ma duzo pracy (o to go spytałam) i zebym brała witaminki na wzmocnienie jak sie kiepsko czuje :) ahhh <3 moje serce znow sie raduje!! :) ciesza mnie takie drobnostki w tym stanie...:(

Odnośnik do komentarza

Nawet upadle Anioly moga stac sie niebianskimi Aniolami tylko to wymaga samozaparcia w drodze ku dobremu.Tak wiec jesli dostaniesz trzecia szanse drogi Aniele, to nie schrzan tego bo mozesz juz nigdy w zyciu nie zaznac szczescia .Trzymaj sie mocno .:-D

Odnośnik do komentarza

Kochane dziękuje za słowa otuchy :* oczywiscie, nie zamierzam naciskac, dlatego jak nie odpisuje to nie wysyłam kolejnych rozpaczliwych smsów. Jak odpisuje to staram sie w odpowiedziach zamieszczać treści np. Jak sie czujesz? Jak w pracy? Smacznego, bo pewnie jesz skoro jesteś na przerwie itp. Chce go odzyskac i juz nigdy nie stracić...Oby dziewczynki Oby!! Nie chce zapeszać :) Dlatego nie podziękuje żeby właśnie nie zapeszyc :) :) Na razie o spotkaniu nie bede rozmawiac...zobaczymy jak to wyjdzie... :)

Odnośnik do komentarza

Widze poprostu, ze bez sensu się "nakrecasz"...
Przeczytaj jeszcze raz tresc smsa od niego i zrozum jakie tam padaja slowa, przeciez powinnas sie ucieszysc z takiej tresci, a nie smucic...
On zrozumial to co do niego napisalas tak jak brzmiala tresc smsa od Ciebie, zajal sie na Twoje zyczenie tym co robil i odpisal na dobranoc czulego smsa Tobie...
Tylko Ty po przeczytaniu zaczelas bladzic myslami, ze on mysli cos zlego, a przeciez tresc swiadczy o tym, ze on ma dobre do Ciebie podejscie...
Po takim smsie powinnas spokojnie sie polozyc spac z usmiechem na twarzy, i slodko snic, tak jak on Ci tego zyczyl...
Tu nie trzeba nic rozumiec, wystarczy przeczytac i widac jakie facet ma intencje :-):-):-)

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze jest szansa na to, ze sie zejdziecie, tylko musisz byc bardziej zdystansowana do wlasnych przemyslen na temat jego intencji, musi wszystko przebiegac prawidlowym tempem, a starajac sie wybiec myslami do przodu, mozesz wszystko zepsuc.
Po takiej sytuacji jaka tutaj przedstawilas, jedynie cierpliwe zachowanie z Twojej strony i udowadnianie tego, ze starasz sie zmienic daje szanse na powodzenie Twojego planu.
On musi dostrzec w Tobie kogos komu moze ufac, nie zawiedz go ponownie, lecz tez nie narzucaj sie za bardzo.
Ty wiesz najlepiej jak z nim sie komunikowac, bo znasz go osobiscie, wiesz jakie ma wymagania wzgledem partnerki, postaraj sie podolac tym wymaganiom...
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Mozesz sie do niego odezwac ale nie za czesto wypisuj smsy bo to nachalne, on widocznie potrzebuje troche odpoczynku, dajac Ci w ten sposob czas na przemyslenia wlasnego zachowania i prace nad soba..
Badz cierpliwa, jesli uwazasz, ze warto czekac na takiego faceta.
Pisz szczerze co do niego czujesz i wyslij ew sms z prosba o to by dal Ci szanse na udowodnienie na zywo tego ze nad soba pracujesz, bo na odleglosc nie udowodnisz mu nic.
Zachowaniem mozesz jedynie pojazac mu swoja zmiane...

Odnośnik do komentarza

moze teraz jak święta nie dlugo będą to dobry czas dla WAs na rozmowy i pojednanie .... ale pamietaj musisz zmienić swoje postepowanie, żebyś nigdy nie ukrywała przed nim jakiś sekretów i nie okłamywała go . I nie utrzymuj kontaktu z byłym ..... i nie dawaj mu powodów do zazdrości bo teraz bedzie bacznie Cie obserwowac jak sie zachowujesz .... Jesli tylko pisaliscie ze soba z byłym to powinien Ci wybaczyć .....

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Moim zdaniem tymi pytaniami , które teraz zadałaś - udowadniasz że NADAL nie zmieniłaś się .

Gdybyś szczerze kochała swojego partnera - wiedziała być jak zakończyć relacje z kimś , kogo już nie masz w sercu .

Moim zdaniem Ty boisz się zostać sama , chcesz mieć kogoś tylko po to , żeby czuć się dobrze.

Zmarnujesz życie temu chłopakowi , on zasługuje na szczęście , którego Ty mu nie dasz - ponieważ wciąż udowadniasz że nie potrafisz zmienić się.

Dziewczyno masz 23 lata , ale zachowujesz się bardzo niedojrzale jak na swój wiek ..

Kiedyś może poznasz co to znaczy kochać kogoś bezinteresownie i będziesz wiedziała jak w życiu postępować...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...