Skocz do zawartości
Forum

Fascynacja znajomością z forum


Gość zako.chana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zako.chana

Witam.
Od dłuższego czasu śledzę to forum . Trafiłam tutaj przypadkowo , lecz od dłuższego czasu bywam codziennie .Wciąż śledzę poczynania jednego użytkownika , wydaje mi się że jest bardzo wartościowym człowiekiem. Fascynują mnie jego wypowiedzi , które sugerują że ma mądre podejście do życia . Cały czas myślę o nim , zastanawiam się czy ma kogoś , czy zwróciłby uwagę na taką dziewczynę jak ja.
Wydaje mi się ,że czuje do niego coś więcej niż fascynacje . Nie mam odwagi aby odezwać się do niego w prywatnej wiadomości . Co o tym myślicie ? co powinnam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Gość zako.chana

On ma tutaj konto założone , boję się do niego napisać . Hmm po prostu nie chcę go zrazić do siebie , bo widzę że ma poważne podejście do życia .
Sama nie wiem nawet co miała bym do niego napisać , jak zacząć ..

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Co powinnaś zrobić - zabłysnąć swoimi poglądami na forum , udzielać się i wyrażać szczere opinie . Piszesz ,że forumowicz ten ma bardzo mądre podejście do życia .
Więc może patrzycie w podobny sposób na świat . Zdarzy się na pewno tak , że udzielać będziecie się w tym samym wątku - a dzięki temu będziesz mogła zaobserwować jak reaguje na ,Twoje wypowiedzi .

Kto wie może zaciekawi ,go Twoje podejście do życia i jako pierwszy odezwie się do Ciebie .

Ja nie wierzę w miłość przez internet , ale więrzę że można podziwiać kogoś za mądrość , wychodzę z założenia również takiego - że gdy dwie osoby dobrze dogadują się może powstać między nimi przyjaźń w wirtualnym świecie , a to już od rozmówców zależało będzie czy przeniosą swoją znajomość do świata realnego .

Odnośnik do komentarza

Nie zwlekaj z nawiazaniem z nim kontaktu, poniewaz o ile on nie ma nikogo, tonw kazdej chwili jakas dziewczyna moze sie pojawic, a wtedy bedzie juz za pozno. ..
Zrob pierwszy krok, i odezwij sie do niego piszac jak go odbierasz i przedewszystkim szczerze napisz cos o sobie, jest przyslowie "raz kozie śmierć". Warto sprobowac, niz zyc w niepewnosci, zdajac sobie sprawe z ryzyka, ze ktos moze cie wyprzedzic...
Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza

Popieram poprzednikow - przezwyciez swoje obawy i napisz do niego. Piszesz, ze ma powazne podejscie do zycia i jest wartosciowym czlowiekiem. Jesli to prawda, to co mogloby sie stac? Przeciez Cie nie zbeszta. Inaczej bedziesz przez caly czas w niepewnosci, ktora z czasem stanie sie coraz trudniejsza do zniesienia. Dlatego namawiam Cie goraco, abys przestała sie meczyc, zebrala cala swoja odwage i napisala do niego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...