Skocz do zawartości
Forum

Wolę starszych mężczyzn


Gość marta0446

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta0446

Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale ostatnio zauważyłam, że wzbudzają we mnie zainteresowanie starsi ode mnie mężczyźni. Mam 18 lat. Nigdy tak nie miałam. Teraz nie wyobrażam sobie, życia z chłopakiem w moim wieku, wydaje mi się to takie nudne i monotonne. (Nigdy nie byłam w związku, po prostu jeszcze nie natrafiłam na kogoś odpowiedniego). Bardzo często kiedy spotkam jakiegoś faceta, wyobrażam sobie niestworzone historie jakie mogłyby być. Zauważyłam też, że nie jest to jednostronne, ponieważ kilka razy spotkałam się z komplementami w moją strone od mężczyzny (ok.28 lat). Inna historiA to, kiedy rozmawiałam z sąsiadem, który ma żonę i ok.32lata zauważyłam, że dziwnie się zachowuje (tak jakby ze mną flirtował), nie jestem na tyle bezczelna, żeby mi się to podobało, ponieważ bardzo lubie i szanuję jego żonę, ale teraz np. cały czas o tym myślę. (nie jestem z nim nawet na Ty)... Jestem jakaś nienormalna?

Odnośnik do komentarza

Hmm.. myślę że nie jesteś nienormalna. Masz 18 lat a więc to normalne, że interesujesz się mężczyznami , zwracasz na nich uwagę. Byś może Twoi rówieśnicy wydają Ci się jeszcze nie dojrzali do związku , dlatego wolisz teraz starszych. Piszesz że nigdy tak nie miałaś , pewnie dlatego że teraz bardziej tęsknisz za miłością bardziej dojrzałą. Dziewczyny szybciej dojrzewają emocjonalnie. Jednak nie skreślaj od razu swoich rówieśników, wśród nich na pewno są ciekawi i wartościowi chłopcy...

Odnośnik do komentarza

Chłopaki w wieku 18 lat są straszni i pewnie dlatego ciągnie Cię do starszych. przejdzie Ci kiedy będziesz w związku. Nie polecam tak duzej różnicy wiekowej bo nie oszukujmy się oczekiwania od zycia i partera są zupełnie różne

Odnośnik do komentarza

To, ze starsi mezczyzni sa bardziej powazni, nie swiadczy o tym, ze wszyscy maja dobre intencje, pamietaj jedno MUSISZ BYC OSTROZNA bo z wiekiem czlowiek nabiera doswiadczenia i SPRYTU wiec dla mezczyzny ktory jest np. 10 lat starszy od Ciebie, moze sie liczyc Tylko zaspokojenie swoich rzadz seksualnych, wiec nie sugeruj sie tym jak jakis prawi Ci komplementy i obiecuje zlote gory, bo przez lata doswiadczenia swoim sprytem moze latwo ZMANIPULOWAC i rozkochac w sobie "świeże ciałko do pobawienia się... :/ ).
Za duzo w zyciu spotkalem sie z sytuacjami gdzie starsi mezczyzni bazujac na naiwnosci mlodych dziewczyn (mam nadzieje ze taką nie jestes) zdobywali i porzucali... Badz ostrozna z podejmowaniem zyciowych decyzji, zebym nie musial pozniej tu na forum ratowac Cie w razie czego z depresji... Pozdrawiam, kieruj sie rozumem :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Starszy mężczyzna bywa doskonałym manipulantem - jeśli wpadniesz w sidła manipulacji ciężko będzie Ci z nich wybrnąć ..
Taka sytuacja może skończyć się tak , że facet po pewnym czasie wymieni Cie na '' nowszy model '' a winę za rozpad związku zwali na Ciebie .
Wzbudzi w Tobie poczucie winy i zapewne rzutować ,to będzie na Twoją przyszłość - bo staniesz się nieufna i może być tak że nie będziesz w stanie po takim ROZCZAROWANIU już wejść w związek .

No chyba ,że nie należysz do osób które uczą się na własnych błędach...

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

mnie też zawsze pociągali starsi mężczyźni. Ale to chyba dlatego że sama jestem dość poważna. Ale w tym wieku chyba rzeczywiscie może być problem z podejściem do pewnych psraw, choćby do ustatkowania się. Osoby w wieku 30+ raczej mniej myślą o zabawie a bardziej o pracy, rodzinie itp rzeczach.

Odnośnik do komentarza

Ja do k0ńcaa będę już sam. 1 związek różnica 20lat i wszystko było wspaniale gdy nie depresja. potem 2 związek ale już z młodszą o 4lata. skrzywdziła mi serce, już nie jestem taki sam. nie liczy się wiek nie martw się tym, dostosuj się tylko aby innym to za bardzo nie przyszkadzało. Jeśli ty masz 18lat a on np. 34lat to ubieraj się tak abyś wyglądała na 30lat i będzie spoko a razem cieszcie się życiem, tu odgrywa miłość :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Marta, moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że podobają Ci się starsi mężczyźni. Jednak problemem może być to, dlaczego tak się dzieje i czego szukasz w związku ze starszym mężczyzną, jakie Twoje potrzeby taki związek by zaspokajał.
Zdarzają się przypadki, że kobiety szukają w związku ze starszym mężczyzną tego, czego nie dostały od własnego ojca - taka relacja nie jest dobra.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

andy30 :
Dziecko? Ciekawe. 18latka to już pełnoletnia kobieta. To nie jest małolata . Większość dziewczyn w tym wieku , ma poukładane w głowie , myśli poważnie i dojrzale. Ja ,kiedy miała 16 lat byłam już na tyle dojrzała , że rozumiałam wszystkie sprawy i musiałam zachowanie dostosować do nich . A ty o osiemnastolatce mówisz dziecko . Dziecko to ma 5 lat i nie rozumie co się do niego jeszcze mówi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...