Skocz do zawartości
Forum

Wyrzuty sumienia z powodu pozostawienia psa przy budzie


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz słucham muzyki na super słuchawkach i nie raz nocami słucham a do pracy idę z bolącą głową a dawniej do szkoły jak chodziłem to nie raz szłem spać między 20.00 a 22-00 i słuchałem piosenek na mp3 do rana, ani 5min nie spałem a rano szłem do szkoły a ze szkoły w domu zaraz spać, nauczyciele też się skarżyli że zasypiam i nie uwarzzam na lekcjach. chciałbym aby mnie ktoś przyjoł i nauczył śpiewać i wszystkiego a potem ja bym się odzwięczył ale to jest 1% na 100 że się tak zdarzy :(

Wszystko się we mnie składa i wybucham nie raz gniewam nie mam jak sie wyrzyć, wyśpiewać to...

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaa1

Nie przejmuj się rodzicami, postaraj się wziąć w garść i coś sam zdziałać - wziąć psa, albo tak jak inni użytkownicy pisali - ocieplić psu budę. W necie na pewno jest napisane, jak skutecznie to wykonać, np. odizolować kojec od zimnego podłoża, czy może ścianki też czymś wyłożyć.
Nie jestem pewna tego co napiszę, ale skoro psiak jest na dworze i jest zimno, to może zafunduj mu troszkę bardziej kaloryczne posiłki? Jak będzie miał więcej energii to jemu samemu będzie łatwiej się ogrzać, tak sądzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...