Skocz do zawartości
Forum

Potrzeba rozmowy o swoich problemach


Rekomendowane odpowiedzi

Ewella, też mi trudno zrozumieć. A nie masz kontaktu z jakimiś wspólnymi znajomymi żeby wykluczyć że coś mu się stało ?
Bo jeśli wszystko z nim ok, a nie odbiera twoich telefonów to zachowuje się bardzo niedojrzale. Jeśli nie chce kontynuować znajomości lub za coś się na ciebie obraził to powinien z tobą porozmawiać i powiedzieć ci o co chodzi. Przecież nie można tak bez słowa..

Odnośnik do komentarza

No widzisz wiek nie zawsze świadczy o dojrzałości, empatii i podmiotywm traktowaniu drugiej osoby. Skoro chłopak nie umie do ciebie zadzwonić, ani o zgrozo nie odbiera od ciebie telefonów, to powiem ci to co powiedziała mi mama kiedy na studiach rzucił mnie bez słowa chłopak : "tego kwiata jest pół świata, jeszcze znajdziesz kogoś kto będzie szanował twoje uczucia" Ewella mówię ci to samo. Oczywiście chłopak może kiedyś zadzwoni i będzie ci tłumaczył, że miał doła i ma problemy ze sobą. Ale żeby mieć udany związek trzeba je najpierw w sobie przepracować. Podumowując uważam, że to nie jest chłopak wart twoich łez. Więc je otrzyj, wiem, ciężko ci teraz. Ale nie warto o takiego chłopaka walczyć.

Odnośnik do komentarza

Ewella. My kobiety tak już mamy, że szukamy winy w sobie.. Niepotrzebnie. Jeśli potrzebujesz ulgi napisz mu smsa : Nie rozumiem twojego zachowania. Jeśli nie chcesz się już spotykać wypada o tym w cywilizowany sposób powiedzieć, jak również o tym co jest tego powodem. Milczenie i udawanie, że nic między nami nie było jest niedojrzałe i okrutne. Ale skoro taki chcesz być, ja nie chcę być z takim człowiekiem.

Odnośnik do komentarza

żle sie czuje bo dobrze wiedział nawet umówilsmy sie że bedziemy otwarcie mówić jak toś bedzie miał jakis problem albo po prostu coś sie popsuje to pogadamy jak dorośli ludzie . pierwsze zadzwonił że przyjedzie po pracy a potem nie odbieral tel. teraz nie wiem na co mam czekać wolala bym miec to wyjasnione jakoś bo mnie meczy ta sytułacja

Odnośnik do komentarza

jak go poznałam na samym poczatku spotykał sie ze mna chociaż ja sie bałam z kims wiązać bo bałam sie tego że znowu mnie ktos zrani. dobrze o tym wiedzial bo mówiłam od razu na samym początku a gdy mi zaczeło zależeć to teraz on mi własnie tak zrobił dlatego nie moge sie z tym pozbierać i mysle że jeśli bym z nim porozmawiała było by mi lepiej

Odnośnik do komentarza

Skoro nie chce z tobą rozmawiać, to jak chcesz z nim rozmawiać?
To dopiero tydzień, odpuść sobie, przeczekaj.
Wiem, to trudne, ale jeśli mu na tobie zależy, to sam zadzwoni. Jeśli nie, to będziesz miała jasną sytuację.
Ale tydzień, to za wcześnie na rozpacz. Poczekaj trochę.

Odnośnik do komentarza

szkoda,że w taki sposób ktoś Cię potraktował.
Jeśli on bez słowa , bez powodu urwał z Tobą kontakt to tylko źle o nim świadczy. zostawił Cię z głową pełną myśli. Tak się nie robi. powinien Cię poinformować o tym czemu nie chce utrzymywać dotychczasowych relacji choćby ze zwykłej przyzwoitości.
Myślę,że prawda( nie ważne jaka by była) o tym co się stało,że tak się zachowuje byłaby dla Ciebie dużą ulgą. lepsza prawda niż życie w nieświadomości. On z całą pewnością nie jest ok w tej sytuacji.
Niestety skoro nie chce z Tobą teraz rozmawiać to nic z tym nie zrobisz...musisz chwilkę przeczekać, nie ma wyjścia. Jeśli w najbliższych tygodniach dalej nie będzie z Jego strony chęci wyjaśnień tego co się stało to nie pozostaje nic innego niż to by odpuścić.

Odnośnik do komentarza

mineło tyle dni a on dalej sie nie odzywa i z tego co wiem dobrze sie bawi. tylko ja mam ten problem ze sobą że nie zapomnie o nim do puki z nim nie porozmawiam i nie powie mi nic w prost ja sobie nie dam rady.;( cieżko mi bedzie bo juz to nie jest pierwszy raz kiedy chłopak mnie tak potraktował . boje sie że już nigdy mi nie bedzie dobrze i czuje sie jakby wszyscy byli przeciwko mnie:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...