Skocz do zawartości
Forum

Brak potrzeby spożywania posiłków


Gość mlooda

Rekomendowane odpowiedzi

odchudzam sie pol roku bez przerwy, (wczesniej juz sie odchudzalam po kilka tygodni jednak zawsze pozniej jakos wracalam do normalnego jedzenia) z poczatku bylo ciezko, czasem zdarzaly sie wyrzuty sumienia i wymioty, srodki przeczyszczajace itp, teraz juz po tak dlugim czasie po prostu nie odczuwam glodu, nie chce mi sie jesc. jeszdcze niedawno czekalam do ustalonych godzin np 17, 20, zeby moc cos zjesc a teraz po prostu mi to wisi czy cos zjem czy nie, moglabym nic nie jesc, w sumie to juz omijam posilki tak jak zazwycaj jadlam podwieczorek o 17 ( i zwykle czekalam na niego z utesknieniem) to teraz juz go omijam bo mi sie nie chce jesc, czasem jem tylko 2 razy dziennie bo po prostu nie czuje takiej potrzeby. waze, sama nie wiem moze 47-48 kilo czyli to nei jest wcale tak malo. nie wiem czy wyleczylam sie juz z tych zaburzen ktore mialam na poczatku (kiedy rzygalam itp) czy teraz jest jeszcze gorzej? dodam zep rzez ostatnie 2 tygodnie schudlam moze z 1kg przez to wlasnie.

Odnośnik do komentarza

Droga młoda,
Brak łaknienia z reguły jest objawem choroby, dlatego polecam zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu oraz zrobić badania z krwi i moczu. Niewielę mogę więcej pomóc nie znając twojej diety, ale wymiotowanie przez narzuconą dietę nie jest niczym dobrym, co tym bardziej powinno skłonić Cię do wizyty u specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...