Skocz do zawartości
Forum

Psycholodzy na forum


Gość Pytajnikk

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedzieć, to też są ludzie, nie wymagajmy aby byli 24 godziny na dobę ;)
poza tym masz to zadaj pytanie na górze, ja raz zadałam i szybko dostałam odpowiedź. Akurat nie do psychologa zadawałam, bo pytanie dotyczyło glukozy, ale psycholog pewnie też jest. A na forum widzę, że zawsze ktoś odpisuje. Ja też często staram się odpisywać, ale nie siedzę też codziennie i też nie zawsze znam odpowiedź, często to intuicja, ale jak coś to pisz, chętnie pogadam :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy także do skorzystania z opcji pytań do specjalistów - jest to czerwony krzyżyk na górze forum "zapytaj lekarza".

Także na stronie głównej znajduje się okienko do wpisywania pytań:
http://portal.abczdrowie.pl/
Odpowiedzi na pytania są bezpłatne. Zapraszamy do korzystania z usługi i oczywiście do dyskusji na forum.

pozdrawiam
moderator

Odnośnik do komentarza

Oj, no nie przesadzaj, przecież ilość wolnego czasu nie zależy tylko i wyłącznie od tego, czy ktoś ma dziecko czy nie. Ktoś może nie mieć dzieci, ale mieć dużo różnych zajęć. Jeszcze nie tylko ich ilość jest ważna, ale również to, jak bardzo są absorbujące. Np nie każda praca i nie każde studia są w takim samym stopniu absorbujące.

Odnośnik do komentarza

~Przyszla
Pani kunis nie tylko pani;) niech sobie pani wyobrazi ze sa ludzie ktorzy sa np w ciazy studiuja dziennie I chodza jeszcze codziennie do pracy, prowadza Dom etc

Pisząc zapracowani - nie miałam na myśli tylko i wyłącznie pracy zawodowej - praca to również dzieci, utrzymanie domu jak również studia. Post został napisany bardziej z przymrużeniem oka. - Polecam :) i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...