Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna emocjonalność i chęć niesienia pomocy innym


pietuch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzech laskowy

jak dla mnie to jest chore. Podtrzymuję swoje zdanie że to troll. Najlepiej jak pietuch i Elbii ale również i my inni użytkownicy przestaniemy tu pisac bo to nie ma sensu. Skoro autorka postu jes w stanie po avatarze z Beyoncé stwierdzić, że ktoś na kogoś leci to ja nie mam więcej pytań...

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy
jak dla mnie to jest chore. Podtrzymuję swoje zdanie że to troll. Najlepiej jak pietuch i Elbii ale również i my inni użytkownicy przestaniemy tu pisac bo to nie ma sensu.

Dla mnie tez jest to chora dzieciniada.

Dziekuje wszystkim forumowiczom, ktorzy znaja mnie juz na tyle dlugo, ze nie uwierzyli w te bzdure:

zako.chana
elbi przecież sam napisałeś mi w prwywatnej wiadomości że pietuch nie jest szczęśliwy w związku i że go dla mnie zakończy .

Widze, ze dalsze apelowanie do zako.chanej, aby przestala mnie publicznie oczerniac, nie przynosi rezultatu, wiec chyba mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza

zako.chana
elbii ja poproszę szatana jak zaraz wyzione ducha żeby cie opętał za te twoje kłamstwa każdy widział zdjęcie na którym się wypowiadasz w prywatnej wiadomości i dalej kłamiesz ? i ty kwiatuszek też masz czelność przeciwko mnie ?

A moze po prostu za te wszystkie klamstwa zlamie tajemnice korespondencji i opublikuje sceeny z priva? Wtedy wszyscy zobacza prawdziwe oblicze zako.chanej, jesli jeszcze ktos ma watpliwosci. Nie chce sie bawic w takie dzieciniady, ale nie pozwole, zeby ktos w tak bezczelny sposob podcieral sie mna i wciagal mnie w swoje bloto.

Odnośnik do komentarza

Brawo Elbii :)) Ja jestem w 100% za. Zakochana opublikuj całe wypowiedzi moje i od Elbiiego wtedy będzie wszystko jasne. W sumie już jest. To, że masz coś z głową. Jak ty w ogóle śmiesz obracać kota ogonem? Pogrążasz się tam, aż śmiech na sali. Pokażesz jedno moje zdanie i myślisz, że ono rozstrzygnie o twojej prawdzie. G***o prawda.

A zresztą... próbujesz na siłę pisać tu, wymyślać, a na ten wątek już chyba nikt nie wchodzi tylko my. Nie wiem po co.
W tym wszystkim szkoda tylko, że pietuch odciął się od wszystkich uczestników tego wątku, ale przecież o to ci chodzi zakochana. Nie wygrasz jednak nie nieeeeeeee

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...