Skocz do zawartości
Forum

Trudności w otworzeniu oczu w czasie snu


Gość _paula_66

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy miałam dziwne zdarzenie już nie pierzy raz, ale pierwszy raz rano nie kontaktuje i po wszystkim miałam dziwne objawy. Otóż w czasie spania bynajmiej tak mi się wydawało nie mogłam otworzyć oczu poczułam dziwne uczucie ciężkości i nie moc otworzenia oczu, po jakimś czasie jak mi się już udało otworzyć oczy było mi gorąco i czułam jak wali mi serce. Teraz od rana jestem nieprzytomna, chce mi się spać, i nie kontaktuje, dodatkowo mama nie mogła mnie rano dobudzić.

Odnośnik do komentarza

Może tak byc, bo przy porazeniu mozg pracuje i wie, ze np jest w pokoju, w lozku, ale nie ma sygnalu do nerwow, zeby sie poruszyc, otworzyc oczy itd. Konsekwencji tego jako takich chyba nie ma, pod warunkiem, ze sa to sytuacje okazyjne, a nie dzieja sie np kazdorazowo. Wowczas nalezaloby zrobic badania neurologiczne eeg itd.
Ale poki to sa sporadyczne sytuacja, pojedyncze, mysle ze nie ma sie co az tak tym przejmowac. Nie panikuj w takiej sytuacji, oddychaj spokojnie i powtarzaj sobie ze wszystko jest ok i ze za chwile sie obudzisz.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Ja też tak miewam tylko, że rano. Mój mózg już się po części obudził (np słyszę dźwięki) ale nie jestem w stanie się poruszyć ani otworzyć oczu. Z początku mnie ogarniała straszna panika i wtedy łatwiej mi było podnieść się i te oczy otworzyć (bo się szamotałam w umyśle - nie wiem jak to inaczej określić), ale teraz jak mi się zdarzy to po prostu spokojnie czekam albo zaczynam o czymś marzyć/myśleć i wtedy zasypiam ponownie (później budząc się już normalnie) lub spokojnie powoli się wybudzam i po dłuższej chwili otwieram oczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...