Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, osłabienie i nerwowość a stres


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 38 lat i pomimo tego czuje się zmęczony psychicznie i fizycznie. Ponownie pojawiły się u mnie dziwne dolegliwości ,które bardzo przeszkadzają mi w normalnym funkcjonowania . Dodam ,że żyje w chwili obecnej w ciągłym stresie z ,którym nie do koca potrafię sobie poradzić . Moja żona choruję na nowotwór piersi , mamy dwie małe córeczki , w chwili obecnej szukam rozpaczliwie pracy . Dolegliwości ,które zaobserwowałem u siebie to; zawroty głowy , osłabienie , nerwowość i złość nie wywołana niczym konkretnym, częste zapalenie spojówek(razi mnie słońce), bóle w klatce piersiowej w różnych miejscach, zdarzające się biegunki, zimne dłonie i stopy ,częste mrowienie w różnych okolicach głowy. Ok 3 miesięcy temu miałem kontrolę u kardiologa , zrobiono mi ech serca , które nie wykazało żadnych zmian. Także problemy kardiologiczne mogę chyba wykluczyć , choć jestem obciążony sprawami sercowymi ze strony ojca , który zmarł w wieku 44 lat na drugi lub trzeci zawał .
ProszMam 38 lat i pomimo tego czuje się zmęczony psychicznie i fizycznie. Ponownie pojawiły się u mnie dziwne dolegliwości ,które bardzo przeszkadzają mi w normalnym funkcjonowania . Dodam ,że żyje w chwili obecnej w ciągłym stresie z ,którym nie do koca potrafię sobie poradzić . Moja żona choruję na nowotwór piersi , mamy dwie małe córeczki , w chwili obecnej szukam rozpaczliwie pracy . Dolegliwości ,które zaobserwowałem u siebie to; zawroty głowy , osłabienie , nerwowość i złość nie wywołana niczym konkretnym, częste zapalenie spojówek(razi mnie słońce), bóle w klatce piersiowej w różnych miejscach, zdarzające się biegunki, zimne dłonie i stopy ,częste mrowienie w różnych okolicach głowy. Ok 3 miesięcy temu miałem kontrolę u kardiologa , zrobiono mi ech serca , które nie wykazało żadnych zmian. Także problemy kardiologiczne mogę chyba wykluczyć , choć jestem obciążony sprawami sercowymi ze strony ojca , który zmarł w wieku 44 lat na drugi lub trzeci zawał .
Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam,
to co Pan opisuje to objawy silnej reakcji stresowe związanej z kryzysową sytuacja życiową. Najlepsza byłaby wizyta u psychologa, na której mógłby Pan porozmawiać o obciążeniach. Jeśli psychoterapia jest dla Pana w tej chwili niedostępna finansowo, można zgłosić się na terapią w ramach NFZ w najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego.

Odnośnik do komentarza

Psychoterapeuta pomoże Panu w tym trudnym okresie. Widać, że poza ciężarem w rodzinie dokłada Pan sobie stresu. Rozumiem Pana rozpaczliwą sytuację, jednak córki potrzebują ojca. Czas by Pan zadbał także o siebie (choć trochę). To minimum, to słuchać organizmu i być może... zwolnić.

Pan chce korzystać z leków, żeby tych objawów nie czuć i dalej gnać. Pan nawet napisał, dokąd prowadzi ta droga. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość MajkaaMajkaa

Ja również mam zawroty głowy, co mnie dodatkowo stresuje, bo boję się kiedy nastąpi. Ostatnio mam kłopoty finansowe, wydatki, brak podwyżki... dużo stresu w pracy. Potrzebuję wsparcia psychicznego. Jestem do tego kompletnie niedowartościowana, więc ciągły lęk, nerwica, życie kompletnie zmasakrowane psychiką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...