Skocz do zawartości
Forum

Rywalizacja koleżanek o przyjaciółkę


Gość Nutella2

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w I gimnazjum. Poznałam super Weronikę. Na początku było super gadałyśmy sobie, śmiałyśmy się, byłyśmy na meczu dopóki nie pojawiła się...ONA!!! Paulina z naszej klasy. Na początku była fajna, ale teraz...Mam ochotę jej przywalić, serio. Jako jedyna z dziewczyn siedzi sama to co? Ma mi odebrać przyjaciółkę? Strasznie się podlizuję Weronice, albo nie daję nam nigdzie iść żebyśmy poszły same bo musimy iść z nią. Ona ciągle Weronice coś przy mnie mówi na ucho i ja nie słyszę co. Tak jakbym jej przeszkadzała. Albo jak stoję w parze z Weroniką ona się wpycha bo chcę stać z nią, ale ja się nie dam!!! Ja naprawdę się boję że ją stracę. Albo ciągle Paulina chcę siedzieć obok Weroniki np. jak nasza klasa była dzisiaj na jednej z godzin lekcyjnych na świetlicy. Nie chcę mi się więcej rzeczy wymieniać, sorki. Nie wiem co mam zrobić, ona chcę zabrać mi przyjaciółkę ta głupia intrygantka!!! A ja jestem od niej sto razy ładniejsza i wgl. Mam jej dosyć! Ona nie będzie przyjaźnić z Weroniką! Trzeba było sobie szukać koleżanki na początku, a nie...A jak Weronika będzie chciała iść do niej? Jak do tego nie dopuścić?

Odnośnik do komentarza

Jakoś na pewno da się rozwiązać ten problem. Wiesz dlaczego tamta koleżanka tak się zachowuje ? Bo jest strasznie samotna, szuka koleżanki, a Ty czujesz się przez to zagrożona, bo też boisz się samotności. Czy rozmawiałaś o tym z Weroniką ? Czy powiedziałaś jej że zależy Ci na waszej znajomości ? Że boisz się że ją stracisz ? Jeśli nie, to powiedz.
Rozwijaj przyjaźń z Weroniką, ale jednocześnie musisz wiedzieć że przyjaźń to nie małżeństwo i Weronika jak i Ty możecie mieć wiele koleżanek, stworzyć grupę. Nie bądźcie zamknięte. Może uda wam się dogadać z Pauliną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...