Skocz do zawartości
Forum

Strach przed seksem a lęk przed ciążą


Gość lenkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Boje sie seksu z moim facetem, mimo ze robilam to z nim juz kilka razy. Mam ochote na seks ale cos mnie blokuje. Mysle ze to moze miec zwiazek ze strachem przed ciaza oraz z tym ze podczas klotni wyzywa mnie i poniza i boje sie ze znow to zrobi.Co zrobic by pokonac blokade?

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Zgadzam się z Oliolivia. Trzeba mieć szacunek do samej siebie. Spróbuj na początek z nim porozmawiać. Może on się zmieni, w co trochę wątpię, ale nie można tak od razu odpuszczać. Jeśli nic się nie zmieni i nadal będzie Cię tak traktować-odejdź. Po co masz tracić życie na jakiegoś gnojka?

Odnośnik do komentarza

tacy faceci się nie zmieniają i to jest pewnie. i pewne jest to że musisz coś z tym zrobić bo to nie jest normalna sytuacja nie możesz pozwalać żeby ktoś Cie poniżał. Poza tym skoro on ma odwagę poniżać Cię w czasie zwykłej kłótni to co może być w czasie seksu ? Nieraz jest tak, że facet który jest "agresywny" w życiu codziennym może także poniżać w takiej relacji, nie mówię że tak u Ciebie może być ale musisz myśleć o sobie. Skoro on nie zmieni swojego zachowania to ja nie widzę pozytywnej przyszłości dla was.
Moja znajoma ma narzeczonego który ją poniża i to konkretnie rzuca się do niej wyzywa odzywa się jak do jakiejś idiotki a nawet nieraz bił, a ona nadal z nim jest bo szkoda jest jej tych lat które byli razem. Szkoda lat a nie szkoda siebie , chcą wziąć ślub skoro on teraz potrafi ją uderzyć to co będzie po ślubie? Dla mnie takie dziewczyny są naiwne. Ślub potem dzieci facet zacznie rozrabiać dojdzie do tragedii a potem dlaczego tak się stało czemu jej nikt nie pomógł. Jeśli sama dziewczyna nie zrozumie jak powinno być w związku to nikt jej nie pomoże.

I Ty też powinnaś sobie przemyśleć co dla Ciebie jest najważniejsze i nie myśl tu o dniu dzisiejszym jutrzejszym ale tym co będzie jaki może być za miesiąc rok dwa 5 lat.

Odnośnik do komentarza

mialam taka sama sytuacje jak facet mnei tak traktowal a pozneij chcial seksu pozneij znow ponizal lub wykorzytsywal wiedze o mnie nie koniecznie dobra ale ufalam mu dlatego wiadomo chcialam zeby wiedzial o mnie wszystko.
mam rade dla ciebie z autopsji wie ze to trudne ale zostaw go znajdz kogos na kogo zaslugujesz a zobaczysz zadnej blokady miec nie bedziesz a tylko checi do seksu z nim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...