Skocz do zawartości
Forum

Kobiety i samochody


Gość Jova

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jak sobie radzicie z samochodami?
Nie mówie tylko o samej jeździe ale też o obsłudze.
Ja np. wczoraj nie mogłam zapalić. Tzn nie mogłam przekrecic kluczyka w stacyjce. Starałam sie ruszyc kierownicą i nic. I tak z 10 minut, nie wiem czemu tak. Potem mi zgasł na światłach ale szybko ruszyłam.
I tak sobie pomyślałam co mam zrobic jak np. mi zgaśnie i nie będę mogła zapalić? Mam go zostawić tak na środku?

Odnośnik do komentarza

Jak nie możesz odpalić samochodu to zatrzymujesz pierwszego lepszego kierowcę i prosisz go o pomoc. Spychasz go na pobocze i sprawdzasz czy Ci się nie pali jakaś kontrolka, potem zastanawiasz czy już miałaś taką sytuacje. Jeśli nadal nie wiesz co robić dzwonisz po pomoc drogową. :)
Bez paniki, na spokojnie.

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

łoj ile razy miałam taką sytuację bop niestety przez całe studia jeździłam prawdziwym rzęchem :) ale miałam taki do niego sentyment że nie mogłam go zostawić , inna sprawa nie było mnie wtedy stań na nowy samochód :)
Trudno jest za pierwszym razem za 10 już się z tego smiejesz...
Moja błękitna strzała nie mogła odpalić średnio 1-3 razy na miesiąc :D i nikt nie wiedział czemu....
Co robić? Po pierwsze uśmiech, po drugie tel do męża/kolegi/ pomocy drogowej lub jeszcze szerszy uśmiech i machamy rączką czekając aż jakiś rycerz zjawi się nam z pomocą.... Z własnego doświadczenia wiem że dama w opałach nigdy długo sama nie jest....

Odnośnik do komentarza

Zablokowała Ci się stacyjka. I tyle. Im więcej będziesz jeździć tym lepszej wprawy nabierzesz;) Nie każdy facet zna się na samochodach. Niektórzy mniej niż ja, a nie powiem, żebym specjalnie dużo wiedziała o autach. Kiedyś facet miał wiedzieć jak naprawić pralkę, teraz dzwoni się po fachowca. Podobnie jest z autami. Coś się stanie- dzwonisz po pomoc drogową. A z takimi drobnymi rzeczami jak blokada stacyjki uczysz sobie dawać radę sama. (zawsze możesz zapytać bardziej dośwadczonego kierowcę)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...