Skocz do zawartości
Forum

Jak udowodnić miłość po zdradzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem... Zacznę od początku... Mam chłopaka, od ponad roku.. Kocham go, on mnie tez, okazywał mi to na każdym kroku.. Jednak pracuje za granicą i widzimy się raptem raz na miesiąc/ dwa... Był czas, że potrzebowałam bliskości, nie zamierzam się tłumaczyć, po prostu tak było, każdy chce czuć się ważny, kochany, dostrzegany.. Zaczęłam spotykać się z przyjacielem.. Na początku to były niewinne wypady na piwo, miało to miejsce kilka razy.. Niestety raz dopuściłam się zdrady.. Żałuję tego, bardzo.. Do końca życia sobie tego nie wybacze.. Niestety mój "przyjaciel"- dodam, że już z nim nie utrzymuję kontaktu, dwa dni temu napisał o tym mojemu facetowi.. Na początku się wypierałam, ale powiedziałam mu w końcu prawdę, że żałuję, że go kocham, że to się więcej nie wydarzy, ale jeśli zechce zerwać ze mną, to zrozumiem.. Wczoraj zadzwonił i powiedział, że jeśli chcę z nim być, to muszę MU UDOWODNIĆ MIŁOŚĆ, bo same słowa są już bez znaczenia.. Jak odzyskać jego zaufanie? Co mam robić... Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Wydaje mi się, że udowodnić miłość znaczy, że masz pokazać, że Ci zależy, walczyć o wasz związek itd. Czy miałabyś możliwość pojechać do swojego chłopaka na tydzień, dwa? Może gdy spędzicie razem trochę czasu, to się między wami zacznie układać. Myślę, że skoro Twój chłopak nie skreślił Cię od razu to znaczy, że masz szanse. Teraz musisz pomóc mu odzyskać do Ciebie zaufanie. A będzie mu bardzo trudno zaufać Ci ponownie po czymś takim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chłopak daje Tobie szanse, to przede wszystkim postaraj się być jak najbliżej niego. Swoje zabiegi zacznij od tego, co wywołało u Ciebie takie zachowanie, czyli budowę tego w czym próbujesz się usprawiedliwiać. Jeżeli Tobie brakuje tej bliskości faceta, pracuj nad tym by wasze więzi były na tyle silne byś mogła wypełniać je uczuciami, tymi dowodami. Jeśli Twój chłopak dalej będzie uciekał od Ciebie, jego brak i nieunormowanie tego sprawi, że wrócisz do punktu wyjścia i niczego rozsądnego nie stworzysz.

Odnośnik do komentarza
Gość Karin1240

Po zdradzie bardzo trudno udowodnić miłość. Bo zdradę może można wybaczyć, ale się nie zapomina. Nigdy. Rysa zawsze pozostanie. Czytałam dosyć szokujące wspomnienia ludzi (chyba na alehistorie.pl) , którzy próbowali udowodnić swoją miłość po tym , jak dopuścili się zdrady i relacje tych, którzy takiego dowodu oczekiwali. Ci drudzy zwykle mają zbyt ostre nowe wymagania (trudno się dziwić), a ci pierwsi nie mogąc im podołać i będąc pod presją zrozumiałej zwiększonej kontroli, zwykle sami odchodzili, lub wchodzili w kolejną zdradę. Tak więc, miłość po zdradzie to już nie jest ta prawdziwa, święta i nieskalana miłość. Ten brud już zawsze pozostanie i nie da się go sprać.... Jak toś nie dorósł do miłości, musi ponieść konsekwencje. Nie wolno krzywdzić drugiego człowieka. Jak chcesz zdradzić, bądź odważny i najpierw rozstań sie z partnerem. Tylko tchórze działają na dwa fronty. Kobiety nie lepsze są. Nie na darmo mówi się, że kobieta jest jak małpa. Nie puści jednej gałęzi, dopóki nie trzyma już mocno tej drugiej.

Odnośnik do komentarza

nie bylam nigdy w takiej sytuacji, ale znam wiele par u ktorych wystapila zdrada, czy to w postaci jednorazowego skoku w bok, czy tez dluzszego romansu, ale sa teraz ze soba i tworza zgodny zwiazek. wydaje mi sie - z moich obserwacji - ze na wszystko potrzebny jest czas, co prawdziwe trwa wiecznie, a ludzie powinni sobie wybaczac bledy jesli ktos szczerze zaluje. nie wiem co bym zrobila na miejscu twojego faceta, ale udowadniac milosc? milosci sie nie udowadnia. widzi ze kochasz, zalujesz, chcesz z nim byc. moze byc tak ze chce zebys byla mu we wszystkim posluszna odpokutujac blad, ale wowczas do konca bedziesz na straconej pozycji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...