Skocz do zawartości
Forum

Nienawiść do siostry


Gość skeee

Rekomendowane odpowiedzi

odludek
Franca masz rację

Ty też, Odludek. :)

~lik
Niaraj i Ellena mają rację a nie franca i odludek.
Założę się że ani franca ani odludek sióstr ani rodzeństwa nie mają... żenada.

Tak? A dlaczego uważasz, że nie mamy racji? Właśnie Twój wpis to ŻENADA, bo w przeciwieństwie do mnie i Odludka nie potrafisz swojego zdania uzasadnić. Jedyne, co potrafisz, to robić jakieś bezsensowne wycieczki osobiste. Gratulacje, trzymaj tak dalej:P Poza tym, jak nie masz pojęcia o moim zyciu, to się nie wypowiadaj na ten temat.
Na dodatek nie potrafisz chyba czytać ze zrozumieniem, skoro piszesz:

~lik
I jak na 15 lat to faktycznie dość głupio uważa że rodzice cię nienawidzą a rozchodzi się tylko o kasę na wakacje tak naprawdę nie o pogodzenie się z siostrą czy rodzicami.

Nie, wcale nie rozchodzi się tylko o kasę na wakacje, tylko o coś znacznie gorszego. Przecież Skee napisała, że przez jej siostrę rodzice ją wyzywają. Masakra. Jak Ci mógł umknąć taki "szczegół"?

Odnośnik do komentarza

odludek
A czy nie pisałam aby porozmawiała z siostrą? To lepiej bi siostrę? Żenada

No własnie, skoro lik tak wszędzie dopatruje się żenujących rzeczy, to dziwne, że nie zauważył tej "złotej rady" Niaraj, żeby Skeee ją zlała, i juz.:P

Jednak nie zgadzam się z tym, że Ellena ma rację. Normalne ma być to, że dziecko manipuluje rodzicem? Oo... WIdziałam już mnóstwo sytuacji dotyczących dzieci, także tych pomiędzy rodzeństwem, i jasne jest, że dzieci nie zawsze są grzeczne, i częściej lub rzadziej sprawiają problemy. Ale co innego problemy, a co innego takie zachowanie, jak tu opisane. Chyba tylko PARĘ RAZY słyszałam o przypadkach, gdy dziecko notorycznie okłamywało swoich rodziców. Ale robiło to TYLKO z obawy przed przyznaniem się do rzeczy, których konsekwencje musiałby potem ponieść. Na przykład, gdy nie chciało się przyznać do nieodrobionych lekcji. Ale w żadnym z tych przypadków nie robiło tego SPECJALNIE po to, żeby zaszkodzić własnej siostrze czy bratu! Brrr...

Tak więc, ta sytuacja jest bardzo poważna. Nie należy tego lekceważyć, i coś w końcu trzeba z tym zachowaniem siostry zrobić. Tym bardziej, że nie może być dłużej tak, że przez to Skeee wyzywają ją rodzice! A nie jestem wcale pewna, czy na tym etapie sama rozmowa pomoże...

Odnośnik do komentarza

Skeee już dawno nawet tego nie czyta, do rozmów z siostrą na bank się nie garnie, zapewne chciała pohejtować sobie i się tylko pożalić i naskarżyć komuś na siostrę jaka ona głupia i brzydka by się zemścić i poczuć lepiej. czy wy musicie pisać po 4 własne posty jeden pod drugim? dla ciebie franca największa bzdura i hejtująca w necie nastolatka to bardzo poważna sytuacja przemocy i patologii w rodzinie, wg ciebie to całą Polskę by trzeba leczyć. i tak was nikt nie słucha poza tym że jedziecie na siebie nawzajem dla własnej satysfakcji.

Odnośnik do komentarza

haha nie wierze...
czytam wasze odpowiedzi.no coż dziekuje za pomoc każdemu,ale próbowałam już rozmawiać i z siostrą i z rodzicami i to nic nie daje.
tamten post napisałam pod wpływem emocji,ale wszystko co napisałam jest prawda.może i nie jestem świeta,pare razy wyzwałam siostre,ale wierzcie mi każdy by stracił cierpliwość.i ja nigdy kłótni nie zaczynam,jej zachowanie jest dużo gorsze niż moje
aha i widze ze niektorzy nie zrozumieli że to moja siostra ma 15 lat-nie ja.ja mam 18

Odnośnik do komentarza

18 lat... Możesz głosować w wyborach w Polsce, decydować o przyszłości tego kraju... Możesz mieć prawo jazdy... Możesz mieć męża i dzieci... Na miłość boską zachowuj się na swój wiek a nie jak na przedszkole 'moja siostra jest głupia! jest brzydka! nienawidzę jej! skarży na mnie rodzicom! rodzice mi kasy nie dają!'... Boże, ty jesteś dorosła?!?! Porażka!!! Jak ci siostra i rodzice tak strasznie życie niszczą, przeszkadzają i ciężko z nimi wytrzymać to weź znajdź pracę, wynajmij mieszkanie i tyle i masz święty spokój albo kasę na wakacje chociaż... Powodzenia...

Odnośnik do komentarza

~skeee
haha nie wierze...
czytam wasze odpowiedzi.no coż dziekuje za pomoc każdemu,ale próbowałam już rozmawiać i z siostrą i z rodzicami i to nic nie daje.
tamten post napisałam pod wpływem emocji,ale wszystko co napisałam jest prawda.może i nie jestem świeta,pare razy wyzwałam siostre,ale wierzcie mi każdy by stracił cierpliwość.i ja nigdy kłótni nie zaczynam,jej zachowanie jest dużo gorsze niż moje
aha i widze ze niektorzy nie zrozumieli że to moja siostra ma 15 lat-nie ja.ja mam 18

Skeee! Dobrze, że się odzywasz! Mam nadzieję, że zauważyłaś, że nie każdy post tutaj to jakieś bezsensowne czepianie się Ciebie. Oczywiście, że jej zachowanie jest dużo gorsze od Twojego, nie wiem, jak można tego nie rozumieć. Ale nie będę tego tu uzasadniała, bo już to raz zrobiłam, parę postów temu. A Niaraj chyba należy do takich, którym trzeba 10 razy powtarzać jakąś rzecz, żeby do niego dotarło. No bo ciągle zachowuje się tak, jakby nie wiedział, że przez tą jej manipulację rodzice zaczęli Cię wyzywać. Ludzie, ile razy można jedną rzecz powtarzać.

Teraz, Skeee, tym bardziej widzę, że sprawy zaszły zbyt daleko, żeby jakaś rozmowa miała tu pomóc. Dlatego podtrzymuję to wszystko, co napisałam wcześniej o nagraniu siostry, aby ją na jakimś kłamstwie przyłapać.

Staraj się nie przejmować tym głupim objeżdżaniem Ciebie. Są tu tacy, którzy chcą Ci pomóc, więc daj czasem znać, co u Ciebie.

PS. Niaraj, czy Ty w wieku 18 lat miałeś na tyle dobrą pracę, żeby móc wynająć mieszkanie? No bo z tego, co piszesz wynika, że to chyba bardzo proste musi być...

Odnośnik do komentarza

odludek
Moim zdaniem to rodzice są dziwni, każdy tylko najmłodszego broni, ja Ci współczuje skee

No właśnie, nie dość, że są kompletnie niesprawiedliwi, to jeszcze ją wyzywają. Też Ci współczuję, Skeee, i to bardzo.:(((
A to, że Skeee powiedziała, że siostra jest głupia i brzydka, to naprawdę pikuś w porównaniu z tym, jak tamta się zachowuje. Poza tym z tego, co Skeee pisze raczej nie wynika, że w realu zazwyczaj też się tak zachowuje. A tutaj może pisać, co chce. Tym lepiej, jeśli może tu w ten sposób wyrzucić z siebie negatywne emocje.

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale ta siostra też okropnie się zachowuje. Wiadomo, że wszystkie dzieci rozrabiają czasem. Ale co innego to. Jak można być tak fałszywym i dwulicowym, i to mając zaledwie 15 lat? Ale pewnie wynika to też z tego, o czym tu napisałaś. Tzn z tego, że rodzice nie traktują tak samo obu córek. Nic więc dziwnego, że w końcu tej faworyzowanej przewróciło się w głowie, i ubzdurała sobie, że wszystko jej wolno.

Odnośnik do komentarza

Nie dyskutujcie z francą ona ma z tego radochę, w każdym wątku na podstawie jednego posta autora wie wszystko i wie najlepiej na temat całego życia autora wątku i jego charakteru. franca uważa że to jak dziewczyna wyrwała siostrze rzecz z rąk i została przez to oskarżona o pobicie przed rodzicami to bardzo poważna sytuacja przemocy w rodzinie i patologia. Z kim wy dyskutujecie? dajcie se spokój a skeee jak widać radzi sobie po swojemu, podziękowała, temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, siostra siostrze coś z ręki wyrwała, czy się pokłóciły (pewnie o misia) a franca każe jej nagrywać siostrę, prawie podsłuchy zakładać żeby przed rodzicami mieć dowód na szykanowanie HAHAHAH ja pierdzielę czy wy jesteście normalni? Bardzo proszę o odebranie skeee, odludkowi i francy prawa do głosowania w wyborach w tym kraju (chociaż wątpię by odludek i franca mieli w ogóle 18 lat HAHAHAHHAHAHA)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...