Skocz do zawartości
Forum

Strach przed odrzuceniem po rozstaniu


Gość ForEver88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ForEver88

Witam
Mam taki problem i prosiłbym o pomoc.
Otóż poznałem dziewczynę która niedawno rozstała się z chłopakiem. Spotkaliśmy się było cudownie widziałem że się stara. Nawet się całowaliśmy i sprawiała przez cały czas wrażenie zainteresowania moją osobą a po pocałunku nieco zamilkła i zaczęła dumać...

Następnego dnia telefonów nie odbierała a na smsy odpowiadała z dużym opóźnieniem po tygodniu i kilku miłych rozmowach na fb postanowiłem ją zaprosić na spacer ale cisza... Napisałem jej że mi zależy ale zaczęła pisać dość nieskładnie jak by coś chciała ukryć że taki stan wolności jej się podoba że to był błąd jednym słowem kręciła jak mogła.

Teraz nie mogę do niej napisać bo z pewnością nie odpisze.

Czy to jest strach przed odrzuceniem? Czy ona mogła coś poczuć do mnie? Dodam że ja co chwile pływałem w jej feromonach więc mnie wzięło, zresztą podoba mi się i podobała zanim jeszcze do niej podszedłem.

Odnośnik do komentarza
Gość mailer01

Hejka. Niestety kobiety po rozstaniu tak mają i tego nie zmienisz. Z tego co zauważyłem najlepiej poczekać pare miesięcy, aż dziewczyna otrząśnie się po rozstaniu i wtedy ewentualnie próbować. Na tą chwilę wątpie, żeby coś z tego wyszło. Jeśli bardzo Ci na niej zależy to bądź przy niej i nie naciskać, może się uda :)

Odnośnik do komentarza
Gość ForEver88

Nigdy nie bawiłem się dziewczynami więc uznam że chodzi o ogół, co mnie też wkurza bo psują faceci rasowi podrywacze psują PR takim którzy szukają prawdziwego szczęścia w życiu. Na tą chwilę nie mam co do niej pisać. Czyli próbować za kilka tygodni? Odezwać się do niej? Jak udowodnić że nie zamierzam się nią bawić że mi zależy by Ją poznać?

Odnośnik do komentarza

Witaj
Nie koncentrował bym się tylko i wyłącznie na tym, że twoje zachowanie i wynikłe sytuacje postrzega ona, jako wykorzystanie okazji z Twojej strony a problem w głównej mierze może zależeć o braku głębi uczuć czy trafniejszych form określenia się. Tak naprawdę do końca się nie dowiesz o co chodzi, szczególnie że jej reakcje są wymijające, lecz również jestem zdania, że na obecnym etapie naciski dążące do tego by dziewczyna się określiła są niewskazane, ponieważ szybciej wywołasz u niej wycofanie i poczucie winy, niż to na czym Tobie zależy. Jestem pewny, że dany jej czasu na uporządkowanie tego co was dzieli, jednocześnie umożliwienie jej poznawanie Twojego wnętrza z czasem zaowocuje, trudno tu o złote rady byś mógł trzymać się tej równowagi, w której sprawisz że będziesz stawał się dla niej bliższy, jak również nie sprawisz że się odsunie lub zacznie myśleć, że Tobie na niej nie zależy. To jak Ciebie będzie postrzegać czas pokaże, podobno jest tak, że najbardziej przybliżają starania, które mogą wydawać się trochę nieracjonalne z innego punktu widzenia, lecz jeśli sam wiesz że dziewczyna w twoich oczach jest wyjątkową osoba, to i te starania muszą takie być. Jednocześnie mając na uwadze delikatność, gdyż poprzedni związek mógł po sobie zostawić uczucia z którymi przyjdzie się Tobie zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Gość ForEver88

Teraz jest tak że jak do niej napisze nie mam co liczyć że ona odpisze. Jej odpowiedzi w naszej ostatniej rozmowie czyli zanim założyłem ten wątek były każda niespójna i coraz to bardziej dosłowna na nie ale wynikająca z mojej głupoty drążenia tematu. Myślę by zagadać do niej po 21 czerwca czyli po nocy kupały. Tam skąd pochodzę to jest dość drażliwy temat dla osób bez partnera bo coś się dużego odbywa. (taka impreza)

Odnośnik do komentarza

strach przed odrzuceniem/ nieudanym kolejnym związkiem czy też chęć zbliżenia się do nowej dziewczyny, którą jest zainteresowany.
Mnie się wydaje,że nawet jesli ktoś przezył niedawno nieudany związek, ale jeśli nic już sie nie czuje do byłej, to mimo złych wspomnień i obaw jesli poznaje się nowąosoba którą jest sie zainteresowanym to....zaczyna się działać ,czyż się mylę? Proszę, wypowiedzcie się , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...