Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu a wmawianie sobie ciąży


Gość brakk

Rekomendowane odpowiedzi

1,5 tyg temu kochałam sie z chłopakiem z zabezpieczeniem i wydaje mi sie ze jest ok ale wczoraj powinnam dostac okres ale go nie ma.. ale tez miesiac temu bralam hormony na uregulowanie miesiaczki i nagle przerwalam bo zle sie czulam po nich. a podbrzusze mnie boli jakbym miala dostac okres i piersi powoli zaczynaja.

Odnośnik do komentarza
Gość przerażona246

WITAM
Mam pewien nurtujący mnie problem. Miesiączki od ponad roku mam nieregularne ( czasem 27,28, 30, 32) - w każdym miesiącu praktycznie inaczej;/ W lutym cykl trwał 31 dni, zaś w marcu - 30. Kochałam się z moim chłopakiem 26,27,28, 30 kwetnia i 1 maja. Dziś mija 32 dzien cyklu i okresu nie ma.......Dodam że zawsze używaliśmy prezerwatywy i mój chłopak zawsze wychodził w odpowiednim momencie. Zrobiłam już dwa testy - oba negatywne ( 1- wczoraj rano, 2-dzisiaj rano). Czy jest możliwość że są wiarygodne juz??? Czy moge być w ciąży? dodam że przez ostatnie dwa dni strasznie bolało mnie podbrzusze - tak jak przy okresie i to uczucie mokrości.....dzisiaj nic juz mnie nie boli...a okresu nie ma nadal Proszę o odpowiedź)

Odnośnik do komentarza

tak jak mowilam wczesniej kochalam sie z chlopakiem z gumka i wmowilam sb ze sperma wyleciala z prezerwatywy gora ze cos wylecialo, nie ze pekla tylko ze wylecialo i spoznia mi sie okres, a czy moze to bys spowodowane tym ze odstawilam hormony na uregulowanie miesiaczki bo zle sie po nich czulam i je odstawilam.. czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Przerażona: Moim zdaniem są wiarygodne, ale jeśli bardzo się martwisz zawsze możesz zrobić test z krwi. Teoretycznie to jest tak, że test jest wiarygodny po 14 dniach od stosunku aczkolwiek na testach sikanych pisze często że daje wiarygodny wynik po 7 dniach. Beta ( test z krwi) jest wiarygodna po 7 dniach

Brak: Przecież już dostałaś odpowiedź. U ciebie pewnie to wina hormonów a raczej ich odstawienia.

Odnośnik do komentarza
Gość przerażona246

Dziewczyny....nie wiem co mam już o tym myśleć...wczoraj dla pewności zrobiłam Batahcg..i wyszło mniej niż 0,1. Teoretycznie powinnam być spokojna...ale do 5 dni mam straszne bóle w podbrzuszu...a okresu dalej nie ma...<36 dni>....Co to może być waszym zdaniem?

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim stres tu nic nie da.. ja mam problemy z miesiączką i choć współżyje ze swoim partnerem z zabezpieczeniem i jestem pewna ze nie było styczności ze spermą tez miałam takie obawy.. i przez to ze się nakręciłam tak miesiączka w danym miesiącu nie wystąpiła pojawiła się w następnym i już było ok.. jeżeli test wyszedł negatywnie a ty dalej nie jesteś pewna wybierz się do ginekologa jest wiele przyczyn które mogą opóźnić miesiączkę.

Odnośnik do komentarza
Gość 2659785

przerazona idz do ginekologa. moze masz niepekniety pecherzyk graafa. w zwiazku ze wzrostem prolaktyny(hormn stresu) czesto on doporwadza do tego ze pecherzyk nie peka. idz dwiesz sie, bedziesz miala pewnosc.

Odnośnik do komentarza

witam.
ostatni okres dostałam 15 marca, dziś mamy już 14 maja,a u mnie nadal brak krwawienia. zarejestrowalam sie juz do ginekologa ale niestety czekam bo sa dosc dlugie terminy. nie wiem co myślec, zrobilam juz 3 testy z moczu,wszystkie negatywne. bylam dzisiaj na HCG z krwi ale dopiero jutro bede miala wyniki. boli mnie brzuch, mam nabrzmiale piersi juz od jakichs 2 tyg. Dodam ze biore insuline, tabletki na padaczke i tarczyce, czy cos z tych lekow moze miec wplyw na wyniki testow??
pomocy bo zwariuje...

Odnośnik do komentarza

~damk
witam.
ostatni okres dostałam 15 marca, dziś mamy już 14 maja,a u mnie nadal brak krwawienia. zarejestrowalam sie juz do ginekologa ale niestety czekam bo sa dosc dlugie terminy. nie wiem co myślec, zrobilam juz 3 testy z moczu,wszystkie negatywne. bylam dzisiaj na HCG z krwi ale dopiero jutro bede miala wyniki. boli mnie brzuch, mam nabrzmiale piersi juz od jakichs 2 tyg. Dodam ze biore insuline, tabletki na padaczke i tarczyce, czy cos z tych lekow moze miec wplyw na wyniki testow??
pomocy bo zwariuje...

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. Ponieważ jednak 3 testy ciążowe są negatywne, ryzyko jest znikome. Warto też podkreślić, że żadne z zażywanych przez Panią leków nie mają wpływu na wynik testu ciążowego. Jak najbardziej leki te mogą natomiast wpływać na cykl płciowy. Proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli nie wystąpi w ciągu najbliższych kilku dni proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość przerazona246

Dziewczyny....nadal nie ma okresu...w czwartek robiłam betahcg i wyszło <0.1 . W piątek byłam u gina i stwierdził, że to początki ciązy....to niemożliwe przeciez.........Co mam o tym myślec? Co robić...poradzcie...

Odnośnik do komentarza
Gość ona129u54

a czym niby jest prolaktyna? wytwarza sie pod wplywem stresu jesli jest go za duzo moze odporwadzic do hiperprolaktynemii.
nie rozumiem- beta wyszla Ci ujemna a lekarza stweirdzil poczatki ciazy. idz powtorz bete.

Odnośnik do komentarza
Gość przerazona246

Pierwszy stosunek w tym cyklu - 26.04...a ostatni to 5.05.....w dzień spodziewanej miesiączki....a bete robiłam 16.05....wprawdzie dostałam luteine na wywołanie...ale lekarz stwierdził że to początki ciazy...ale on jeszcze nie może tego w 100% potwierdzić i żebym poszła za jakiś czas na usg narządów rodnych...a co do badań...to skomentował to " wie pani jak to jest z tymi testami...pokazują co chcą...zwłaszcza na początku...." Wczoraj robiłam test płytkowy...i też negatywny...biore tą luteine a okreu jak nie było tak nie ma...tylko piersi mam strasznie nabrzmiałe od kilku dni i strasznie wrażliwe...co mam o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Gość zdrowiesrowie

za szybko wykonana beta moim zdaniem. zrob ja jeszcze raz.
z luteiną to jest tak. ze jesli jestes w ciązy to nie wywoła Ci miesiączki jesli nie jestes to wywoła ale nawet po 2 tygodniach.
nie wiem czy hcesz byc w ciazy czy absolutnie nie tak czy siak warto się troche wysilic i zrobic wszystko by sie dowiedziec. skoro lekarz powiedzial ze to poczatek ciazy to bral pod uwage ten stosunek w kwietniu. wiec beta juz powinna wyjsc jednakze mogla sie mylic to jest na takiej zasadzie ze robisz jednego dnia (miesiac stosunku na przyklad) potem za 2-3 dni potarzasz jesli zauwazysz przysrost to ciaza jest. ot tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...