Skocz do zawartości
Forum

Miłość czy przyzwyczajenie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od czterech lat z moim partnerem , na początku było pięknie te motyle itp itd. Teraz nie czuje tego ;/ czesto zastanawiam się czy go jeszcze kocham , albo zastanawiam się jakie to jest uczucie gdy się kocha ? porównuje uczucie do niego np z uczuciami do mojego siostrzeńca kochanego i szczerze nie odczuwam wielkiej różnicy . Ostatnio miewam sny że się z innym kocham. np. dziś sniło mi się że kochałam się z moim instruktorem jazdy (który mi się podoba) było świetnie , we snie czułam to że mam ochote na ten seks byłam rozpalona i napalona..... a teraz z moim chłopakiem nie ma tak . juz od bardzo długiego czasu kocham się z nim bo on chce albo , że kilka dni tego nie robiliśmy... poprostu nie czuje tego blusa w seksie .

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

nie porównuj uczuć do faceta z tymi do dziecka, bo to głupota. Dwa zupełnie inne odczucia.
Co do samego pytania, czy to miłość, czy przyzwyczajenie: w każdym kochającym się związku mogą przyjść takie chwile, jakie teraz przechodzisz. To wcale nie oznacza tego, że uczucie się skończyło. Może po prostu nic się między Wami nie dzieje, przestaliście o siebie zabiegać, dbać o związek.

Odnośnik do komentarza

dorota20
no nic między nami specjalnego się nie dzieje .
szara codzienność. przyjezdza z pracy obiad , kąpiel , i siedzimy . szczeże mówiąc czesto siedzimy przed tv bez słowa nic nie mówimy do siebie . albo jak jedziemy autem też bez słowa... ;/

To może wyjedźcie gdzieś na weekend, albo np tak jak pisze auteria wyjdźcie na spacer, na kawę do knajpki, do kina czy teatru. może zaproponuj wspólną przejżdżkę rowerami i piknik gdzieś w parku, może zamiast kąpać się sami wykąpcie się razem?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Dorota w każdym związku pojawia się moment, że namiętność przygasa, jednak rośnie intymność oraz przyjaźń między partnerami. Ważne jest jednak to, żeby namiętność nie zniknęła do końca.
Tak jak pisali Przedmówcy - postarajcie się przełamać codzienną rutynę. Może jest coś, co robiliście wspólnie na początku związku, a już tego nie robicie? Przypominaj sobie, jak było wcześniej między Wami - może uda Ci się znaleźć czynnik, dzięki któremu "ożywisz" Wasz związek.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...