Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas stosunku po częstej masturbacji


maverick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może tu znajdę jakąś pomoc i odpowiedź na moje pytanie , otóż od prawie roku nie miałem partnerki moje życie seksualne przestało istnieć kiedy moje małżeństwo się popsuło . Więc zacząłem się dość regularnie masturbować ( bywało kilka razy dziennie ) od niedawna mam nową partnerkę , zaczęliśmy współżyć i pojawił się problem , nie mogłem dojść . Dziś moja partnerka zafundowała mi cudowny sex oralny , kobieta starała się dobre pół godziny i nic w końcu się poddała . Kilka tygodni wcześniej kiedy był nasz pierwszy raz było to samo , też nie potrafiłem dojść musiałem zrobić to sam . Mam pytanie czy to przez masturbację i czy jeśli całkowicie przestanę to robić sytuacja wróci do normy ? Nadmienię że moja partnerka jest bardzo atrakcyjna i bardzo mnie pociąga i podnieca . Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam taką nadzieję z moją obecną partnerką współżyjemy od nie dawana i tak na prawdę kilka razy wylądowaliśmy razem w łóżku , ale to tylko dla tego że nie mieszkamy w jednym mieście i widujemy się raz w tygodniu , raz na dwa tygodnie . Ale nie chciał bym aby pomyślała że może jest z nią coś nie tak , a jest wręcz odwrotnie jest cudowna niczym wulkan w łóżku . Ostatnio mnie zapytała czy ja zawsze taki długo dystansowy jestem czy coś jest nie tak , dziewczyna starała się jak mogła dobre pół godziny i w końcu musiałem zrobić to sam

Odnośnik do komentarza

Podobnie, jak bemine uważam, że najprawdopodobniej w Twoim przypadku to się wzięło od częstej masturbacji. I chyba potrzeba będzie trochę więcej czasu, niż parę dni, żeby wszystko wróciło do normy. Jakiś czas temu ktoś z podobnym problemem do Ciebie (choć być może czym innym spowodowanym), założył wątek pod tytułem "Brak orgazmu po rozstaniu z partnerką". Jeśli chcesz, możesz tam zajrzeć, może tamtejsze wskazówki Ci pomogą, a może sam autor wątku też Ci coś podsunie.

PS. Tak jak Fr69 pisał: staraj się za bardzo tym nie stresować.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenna123

idź do lekarza lub wspomóż się lekami. samo nie przejdzie. moj partner mial taki problem - nie przeszlo przez.. ROK!, mimo ze z dwoma poprzednimi nie mialam najmniejszych problemow i sex byl pierwsza klasa (wiec nie moja wina). w koncu odeszlam od niego, ale szkoda mi go bylo - fajny charakter i naprawde do rany przyloz. szkoda faceta ale nie mozemy sie dla was poswiecac!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...