Skocz do zawartości
Forum

Brak wsparcia i zainteresowania ze strony przyjaciółki


Gość Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat. Mam taką niby przyjaciółke...Jestem wobec niej naprawde ok, nigdy jej nie obrażam ani nie obgaduję, zawsze może na mnie liczyć, wspieram ją w trudych chwilach. Problem w tym że ona nie wspiera mnie. Mam dość ciężką sytuacje w rodzinie. Gdy jej się zwierzam, ona tylko napisze albo powie "ehh ;/ no nieciekawie" i tyle. i cisza, później ewentualnie nowy temat i już zapomina. Boli mnie to bo oczekuję jakiegoś wsparcia...porady..wczucia się w moją sytuacje...tak jak ja to robię gdy ona ma problemy. Czy jej nie obchodzą moje sprawy? Czy to rzeczywiście więc jest przyjaciółka?...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak napisał Krzysztof. Życie weryfikuje na bieżąco kto jest z nami cały czas, a kto tylko na chwilę ze względu na jakieś tam widzi mi się. Przykro, że i Ciebie to dotknęło, ale.. choć nie lubię tego powiedzenia.. - co Cię nie zabiję to Cię wzmocni :) A kto wie, może za parę lat stwierdzisz, że dobrze się stało. Ale tfu tfu, ja nic nie sugeruję.. :)

Odnośnik do komentarza

~Lebiotka
może ona ma jakieś problemy o których nie chce Ci powiedzieć? Może u mniej coś złego się dzieje? Nie chodzi ostatnio jakaś zmieniona? nieobecna?

Ona ma swoje problemy tak samo jak ja, ale mówi mi o nich i ja zawsze znajduję czas żeby ją pocieszyć czy poszukać jakiegoś rozwiązania...od niej oczekuję więc tego samego. To chyba prawidłowy układ prawda? Nie wiem co może znaczyć jej obojętność? Nie chcę żeby okazała się fałszywą przyjaciółką, która tak naprawdę wcale dobrze mi nie życzy albo dowartościowuje się moimi upadkami :( Miałam kiedyś taką "koleżankę" i zakończyłam z nią znajomość, ale nie chciałabym żeby ta sytuacja się powtórzyła...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...