Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie a pragnienie spotkania


Gość yatamati

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yatamati

Rozstalam sie z facetem w listopadzie -byl to dlugi zwiazek.
Od stycznia zaczelam pisac i czasami sie umawiac z kolega -ja caly czas mowilam ,ze jestesmy kolegami.
On dawal wyrazne oznaki tego ,ze nie traktuje mnie jak kolezanke . Od jakiegos czasu zaczal odzywac sie moj byly , chce abysmy wrocili do siebie.

Ten kolega zapytal mnie wprost -dlaczego nie pozawalam sie jemu zblizyc do siebie -ja jemu wtedy napisalam prawde ,ze wynika to z tego ,ze moj byly partner chce powrotu . Najpierw sie obrazil -a nastepnie napisal - o tym jak on sie teraz czuje i ze nie chce byc przeszkoda do naszego powrotu. Powiedzilam jemu ,ze jestem w stosunku do niego szczera -a on nie zapytal mnie w jakim ja miejscu jestem . Ja nie chce wracac do bylego partnera. Teraz to rozumiem -wiem ,ze nie bede z nim szczesliwa .
Mielismy sie umowic na spotkanie z tym kolega i chcialam jemu wszystko wyjasnic -ale on przestal sie odzywac .

Chcialbym sie z nim spotkac -jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Ci na nim zależy i na tym abyście spróbowali to zadzwoń do niego, wytłumacz że nie chcesz wracać do byłego chłopaka. Powiedz, że chcesz być z nim, że widzisz jaki z niego fajny i porządny chłopak i że przepraszasz za to że zrobiłaś mu przykrość mówiąc mu o zamiarach byłego chłopaka ale chciałaś być wobec niego szczera ..

Odnośnik do komentarza

A czy istnieje taka możliwość że będziesz mogła do niego pojechać bądź pójść jeżeli mieszka niedaleko i poprosić o rozmowę? Wiadomo że telefon od Ciebie może zignorować ponieważ dalej czuje jakąś urazę, ale jeżeli pójdziesz do niego do domu to chyba Cię nie wygna i nie powie że nie będzie z Tobą rozmawiać ?? Jeżeli tak by zrobił to w takim razie nie jest wart Twojego zachodu.. Ale spróbować zawsze warto :)

Odnośnik do komentarza

Jesteście już dorosłymi ludźmi, powinniście wiedzieć czego chcecie. On ma 40 lat ? To czemu zachowuje się jak dziecko i nie odbiera telefonów od Ciebie? No chyba że akurat nie mógł bo był zajęty ale wtedy powinien oddzwonić. Jeżeli uważasz że temu mężczyźnie naprawdę na Tobie zależało i teraz Tobie też zależy to uważam że powinnaś do niego jechać jeżeli wiesz gdzie mieszka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...