Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, zaburzenia równowagi i napady paniki


Gość iz...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od siedmiu lat mam częste zawroty głowy i lekkie zabużenia równowagi byłam u róznych lekarzy specjalistów i nic nie wykryto, te objawy występują najczęściej jak się zestresuję i jak znajduję się w miejscach gdzie są duże skupiska ludzi nagle robi mi się słabo kręci się w głowie a ja wpadam w panikę że zaraz zemdleję (ale jeszcze nie zemdlałam). Jakieś 10lat temu zemdlałam na dyskotece i miałam wstrząśnienie mózgu oraz drgawki ale lekarze mówili że to nie ma znaczenia. Bardzo proszę o pomoc ponieważ niemogę normalnie funkcjonować Iza

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w opisie zbyt lakonicznie opisała Pani przebieg schorzenia, co znacznie utrudnia odpowiedź na pytanie. Proszę bowiem pamiętać, że niezwykle ważne jest to u jakich lekarzy Pani się konsultowała, jakie konkretnie badania miała Pani wykonane, czy przyjmowała Pani jakiekolwiek leki, itd. Ogólnie mówiąc, Pani dolegliwości mogą mieć podłoże somatyczne (laryngologiczne, neurologiczne) lub psychogenne. Na podstawie zamieszczonego opisu skłaniałabym się jednak ku zaburzeniom z grupy chorób lękowych. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który zbierze wywiad, zbada Panią a na podstawie uzyskanych danych potwierdzi/wykluczy lękowe podłoże objawów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...