Skocz do zawartości
Forum

Wąsy i baki


Gość karlik13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Pań mam 18 lat i noszę wąsy i baki(długości do końca uszu) i co wy myślicie o takim zaroście? Czy jest to obleśne lub źle wyglądające? Szukałem opinii na Internecie ale są różne wypowiedzi więc Sam piszę tu.
Dodam że nie mam dziewczyny i myślę czy to może utrudnić mi jej znalezienie.
P.S. Nigdy jeszcze nie miałem dziewczyny a chciałbym mieć i chce wiedzieć jak mój wygląd wygląda w oczach kobiet.
Pozdrawiam karlik13.

Odnośnik do komentarza

Gorzej jak jest to delikatny wąsik,taki meszek np.
Jak mój brat taki miał,to od razu go zagoniłam do golenia i mu się spodobało,teraz nie ma takiego wąsa.
Ja nie lubię wąsów,lubię zarost,ale bez nich.
A co do gustu innych dziewczyn,to nie wiem,nie siedzę im w głowach.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

~Rewelka
wąsy????? to co ty masz 60 lat by wąsy nosić?

Pytasz czy mam 60 lat?? Chyba w poście napisałem że mam 18 lat ale jak nie to poprawiam błąd, jeżeli ci się kojarzy to z dziadkiem który ma 60 lat to dam ci przykład który odwiedzie cię od tego toku myślenia np: Adam Małysz nie ma 60 lat a jakoś fani i kibice nie potrafią wyobrazić sobie go bez wąsa, pyzatym ja nie prosiłem o porównanie w jakim wieku takie coś mogę nosić tylko jak to wygląda w oczach kobiety i na ten temat miałaś się wypowiedzieć. A co do ciebie na pewno zdarzyło ci się kiedyś nosić rajstopy zwykłe nie ozdabiane lub skarpety zwyczajne damskie a czy nie kojarzy się to z kobietą powyżej 70 lat gdyż one nie lubią się stroić lub po prostu zakładają wszystko bo im zimno??
P.S. Przepraszam za taką odpowiedź ale bardzo mnie uraziłaś porównując mnie do faceta w wieku 60 lat wiele jest młodych mężczyzn czy chłopaków którzy noszą wąsa i nie jest to tylko spotykane u starych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Zapytałeś się co kobiety sądzą na temat wąsów. Jestem kobietą to się wypowiedziałam. Moim zdaniem wąsy nie pasują i nie podobają mi się, kojarzą mi się ze starszymi Panami i tyle. Wąsik Adama Małysza też mi się nie podoba i uważam że powinien go zgolić. nie chciałam Cie urazić jedynie przedstawić swoje zdanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...