Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość milady

Co kupujecie do domu przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość milady

Co warto kupić do domu przez internet? Na czym najbardziej się oszczędza? Ja ostatnio kupiłam taki stolik i taką lampkę na biurko. A Wy co kupujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mała__Mi

ja kupuje lampy, karnisze, krzesła. Najpierw idę do normlanego sklepu a potem zamawiam przez neta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorotka z krainy Oz

ja przez neta nic nie kupuje bo ja musze to zobaczyć, dotknąć a nie tak na słowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupuję tylko sprawdzone produkty, już wcześniej dotykane ;) Głównie zamawiam chemię i produkty spożywcze, wcześniej długo się wzbraniałam przed takimi zakupami, ale przekonały mnie to, że poprawia to po prostu komfort życia. Nie trzeba dźwigać, nie trzeba stać w kolejkach, zamawia się szybko. W tesco można nawet zamówić przez telefon, więc praktycznie można zrobić zakupy z dowolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do domu przez internet kupuję jedynie jakieś akcesoria lub dekoracje. Te "ważniejsze" sprzęty wolę jednak zobaczyć na żywo, dotknąć, zmierzyć itd., itp. Dosyć często korzystam z ofert zakupów grupowych, przeglądam również co do zaoferowania mają sklepy internetowe, chociaż w nich już zwykle jest trochę drożej. Mają za to bajery, których zazdroszczą mi potem wszyscy znajomi, więc czasem pozwalam sobie na chwilę szaleństwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie ostatnio zaskoczyła cena lamp, w porównaniu do jednego z marketów ceny w internecie okazały się dużo dużo mniejsze i tak wyszukany przeze mnie plafon w necie kupiłam o wiele taniej ;)
polecam sprawdzać takie rzeczy bo tam gdzie nam się wydaję, że będzie taniej wcale może tak nie być!

monthly_2013_02/co-kupujecie-do-domu-przez-internet_523.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuję sprzęty AGD i RTV. Ostatnio kupiłam lodówkę i pralkę dla mamy. Na jednym sprzęcie zaoszczędziłam około 300 zł. W sklepach sprzęty tego rodzaju są droższe niż w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele rzeczy do domu opłaca się kupować w sieci, bo jest dużo taniej: sprzęt AGD, meble, elementy dekoracyjne. Ale UWAGA, trzeba się upewnić, że w cenę wliczony jest już , bo często zdarza się tak, iż jest on w tzw. kosztach dodatkowych, ukrytych i po podliczeniu okazuje się, że wcale nie tak tanio to wychodzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Razem z mężem lubimy czasami przeszukać internet w poszukiwaniu . Znaleźliśmy ostatnio przecudną komodę. Po małej restauracji wygląda teraz po prostu przepięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupić można wszystkie drobne rzeczy, ale po wcześniejszym sprawdzeniu ich w sklepie stacjonarnym. Bardzo lubię robić zakupy w sieci, ponieważ mam wszystkie informacje na temat produktu w jednym miejscu. Mogę wybrać najtańszy sklep, dlatego zawsze przeglądam bardzo uważnie wyniki wyszukiwania, bo często gdzieś na kolejnej stronie znajduje ten sam produkt w o wiele lepszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lenRa

A kupowałyście może drzwi w sklepie internetowym Vox? W mojej miejscowości nie ma tego salonu, a zależy mi właśnie na jednym z modeli ich drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość D_ag

Ja w salonie kupowałam, ale myślę że spokojnie możesz przez net zamówić. To duża, znana firma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupy przez internet to świetna sprawa, można dużo zaoszczędzić! ja kupiłam w sklepie internetowym prawie całe wyposażenie do łazienki, chociaż obawiałam się nieco o możliwe uszkodzenia w transporcie, bo zamawiałam ceramikę to ostatecznie wszystko przebiegło pomyślnie, także polecam zakupy w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justa84

abecadloo
Ja kupuję czasem produkty spożywcze :)

Też czasem kupuję spożywkę, np w tesco ;) Poza tym na ebayu zamawiam masę rzeczy, w tym ciuchy, a kosmetyki mam zamówione na stałe w subskrypcji w supplite. Jak tak sobie teraz myślę, to już mało co kupuję tradycyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tosiekdobry

Kiedys też kupowałam w tesco , teraz juz jak się zdarzy że zamawiam przez internet to tylko z frisco, zwykle raz w miesiącu i przed świętami .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elzajjj

Ja ostatnio też artykuły spożywcze w internecie kupuje, dla mnie to duże udogodnienie bo przy dzieciach to się nie chce chodzić po tych sklepach zwłaszcza w te upały. A we Frisco jest w sumie wszystko czego potrzebuję to zamawiam raz na tydzień towar do domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałam pobieżnie artykuły w tym sklepie Frisco ,wszystko jest tam droższe niż w markecie...

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie obawiam kupowac przez internet z co najmniej kilku powodow. Jesli chodzi o wszelakie ubrania itp. to nie potrafilabym kupic czegos np.sukienki po uprzednim zmierzeniu jak w niej wygladam. A poza tym co jak w rzeczywistosci mi sie nie spodoba,to jak potem ze zwrotem? Niby mozna ale to są komplikacje...jak to potem zwracac,jak odzyskac kase...

Jesli juz cos mialabym kupic to żywność.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z sukienką to faktycznie może być problem,bo to trzeba przymierzyć ,nie na każdym dany fason jednakowo leży,

ale coś do domu można spokojnie,ja ostatnio wyszukałam w necie i kupiłam solidną suszarkę nad wannę jakiej nie dostałabym w sklepach sieciowych,
wcześniej kupiłam solidny bojler na wodę czy garderobę rurową za nieduże pieniądze,
w każdym razie ja głównie kupuje to co nie jest dostępne w sklepach stacjonarnych.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest na pewno jakis plus tych zakupow,ze mozna dostac rzeczy "niedostepne"fizycznie w sklepach.
Moja mama kupila pare ciuchow przez internet i oddawala kilka wiec sama widzialam jak to wyglada a rozmiar był jej tylko okazalo sie co innego jak w domu przymierzyla...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też często kupuję przez internet do domu i nie tylko.
Do domu nawet kocioł c.o. kupiłam z mężem przez internet. Zaoszczędziliśmy na tym ok 800 zł.
Zakupy internetowe robię wtedy gdy mi coś tam trzeba, ale nie na już.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...