Skocz do zawartości
Forum

Trzy osobowości w jednej


Mexi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ttttttttt

na pewno to są dla ciebie ciężkie chwile, ale uważam, że warto wytrwać, trochę zaufać. brawo za odwagę! obrazki pewnie do jakichś analiz psychologicznych, nie wiem, nie znam się :) mroczki itd to może z przemęczenia i stresu? w końcu egzaminy i tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Tak, bardzo dobrze, że zdobyłeś sie na odwagę, i wszystko powiedziałeś!:) A to, że ona była tym przerażona, tym bardziej świadczy o tym, że to, co powiedziałeś, było bardzo ważne.
Przykro mi, że się źle czułeś dzisiaj...:(( Ale z Twoim snem jest chyba znacznie lepiej, niż było, no nie? No bo spałeś tej nocy. Ok, na raty, ale jednak spałeś. A wcześniej zdarzało Ci się 4 noce z rzędu nie przespać, prawda? W takim razie, bardzo się u Ciebie z tym poprawiło...

Odnośnik do komentarza

Zaczynam po mału żałować tego że wspomniałem w domu o słyszeniu głosów bo teraz mama bez przerwy chce wiedzieć jak często mam z nimi kontakt.
Jak stoję przy otwartym oknie panika.Nóż przy mnie leży panika.Mam sam wyjść z domu albo w nim zostać też panika.
Nie rozumiem tego i mam dosyć.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłem oglądać liceum i było dosyć ciekawie.
Prawdopodobnie mnie przyjmą tylko muszę mieć jeszcze zaświadczenie z poradni.
Dobrze by było.
Najbardziej podobała mi się kafejka w szkole bo mają odrębne pomieszczenie do spędzania posiłków.
Dyrektor też był bardzo miły.Miałem wesoło.
Do szkoły udaje się też jakaś rosjianka więcmoże być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, aż tak się boi?... A macie tylko jeden pokój w domu do spania? A co do rozmów, to może powiedz jej, że dla Ciebie jest to trudne... Że wolałbyś zbyt często o tym nie mówić. Od czasu do czasu dobrze jest tak szczerze pogadać, ale wałkowanie w kółko tego samego faktycznie może być czasem męczące.

Mexi
22 lipca idę na rezonans.
Kazali mi przez cztery godziny nie jeść i przez godzine nie pić przed badaniem.
Ciekawe po co.

Hehe, nie wiem, nie jestem lekarzem. Ale co tam! Tyle czasu na pewno wytrzymasz. ;)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Możesz mieć schizofrenię. Idź jak najszybciej do psychologa albo od razu do psychiatry, bo to nie jest normalne!

A kim ty jesteś żeby przypuszczać co komu jest i to jeszcze przez internet? Na wielu odpowiedziach do postów piszesz o schizofrenii a widzisz nawet tutejsi eksperci powstrzymują się od diagnozowania przez internet, bo się nie da, a ty walisz jakieś przypuszczenia i najczęściej wyskakujesz ze schizofrenią.Nie strasz dziewuszko tych biednych ludzi takimi tekstami bo w nocy spać nie bedą.

Odnośnik do komentarza

~749
kwiatuszek2
Możesz mieć schizofrenię. Idź jak najszybciej do psychologa albo od razu do psychiatry, bo to nie jest normalne!

A kim ty jesteś żeby przypuszczać co komu jest i to jeszcze przez internet? Na wielu odpowiedziach do postów piszesz o schizofrenii a widzisz nawet tutejsi eksperci powstrzymują się od diagnozowania przez internet, bo się nie da, a ty walisz jakieś przypuszczenia i najczęściej wyskakujesz ze schizofrenią.Nie strasz dziewuszko tych biednych ludzi takimi tekstami bo w nocy spać nie bedą.

Po pierwsze, nie ona jedna w ten sposób pisze, równiez tutaj.
Po drugie, napisała; MOŻESZ mieć schizofrenie, więc bez przesady, nie ma co się tak podniecać.
Po trzecie, co za różnica, że ona akurat pisze częściej o schizofrenii? To co, jakby pisała np. o depresji, to byłoby już lepiej, według Ciebie?
Po czwarte, nie jest prawdą, że eksperci nigdy nie wypowiadają się tutaj w taki sposób, bo robią to. I co w tym złego?

Ale Ty masz problemy, człowieku...

Odnośnik do komentarza

już drugi podobny wątek dziś taki czytam i szczerze jak tak z boku popatrzę to przypomina mi to całkowicie mojego brata już pisałam że jak był w podobnym wieku to łapał żaby przybijał do deski i patrzył spokojnie jak zdychają męczył ogólnie małe zwierzątka gadał sam do siebie twierdząc że nie do siebie tylko do swojego "żyktofa " tak go nazywał brat z podświadomości i ogólnie był popaprany a dziś jest doktorem habilitowanym szanowanym i ....no nie wiem może on właśnie przez to się tym doktorem stał może Ty po prostu nie myśl o tym jak tylko o złym i nienormalnym fakcie tylko zacznij szukać jakiegoś sensu czy to lęk czy co???bo przecież co by nie było TY to TY i koniec oni nie rządzą tylko TY i koniec może masz tak jak mój brat....

Odnośnik do komentarza

franca
~749
kwiatuszek2
Możesz mieć schizofrenię. Idź jak najszybciej do psychologa albo od razu do psychiatry, bo to nie jest normalne!

A kim ty jesteś żeby przypuszczać co komu jest i to jeszcze przez internet? Na wielu odpowiedziach do postów piszesz o schizofrenii a widzisz nawet tutejsi eksperci powstrzymują się od diagnozowania przez internet, bo się nie da, a ty walisz jakieś przypuszczenia i najczęściej wyskakujesz ze schizofrenią.Nie strasz dziewuszko tych biednych ludzi takimi tekstami bo w nocy spać nie bedą.

Po pierwsze, nie ona jedna w ten sposób pisze, równiez tutaj.
Po drugie, napisała; MOŻESZ mieć schizofrenie, więc bez przesady, nie ma co się tak podniecać.
Po trzecie, co za różnica, że ona akurat pisze częściej o schizofrenii? To co, jakby pisała np. o depresji, to byłoby już lepiej, według Ciebie?
Po czwarte, nie jest prawdą, że eksperci nigdy nie wypowiadają się tutaj w taki sposób, bo robią to. I co w tym złego?

Ale Ty masz problemy, człowieku...


A ty jesteś jej adwokatem czy matką? Nie wiedziałem, że ona jest jakaś tępa żeby sama nie odpowiadała.

Odnośnik do komentarza

Byłem przed chwilą w szpitalu bo mnie głowa zaczęła mocno z tyłu ciążyć i mnie zrobią wszystkie badania w poniedziałek za darmo.
Pani która mnie przyjęła była w szoku jak mama wyznała że brałem chemię na terenie szkoły. (stwierdziła że ważne).
Nadal nie wiem jednak co mają nerki do mózgu.
Wasze gatki odnośnie pierwszej odpowiedzi na mnie też są nie jasne.
To że nie ja jeden słyszę głosy to już wiem.

Odnośnik do komentarza

boję się tego.
Przykre wspomnienia z robotami w szpitalu.
Zwłaszcza w jednym gdzie mnie omal nie uśmiercili bo padali leki których przy moich problemach się nie podaje.
Całe życie jestem badany kuty bo bez przerwy coś jest.
I nikt nigdy nie postawił mi diagnozy.
Chejka justyna fajnie że pamiętasz.
Nadal się budzisz bo ja teraz tak.
Czy pomyślałem osoby bo tu jest jeszcze na forum Kinia i też ma te problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...