Skocz do zawartości
Forum

Trudności z zajściem w ciążę przy niedoczynności tarczycy


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Od połowy października tego roku staram się od zajście w ciąże.Odbyłam już nawet kilka wizyt u ginekologa,gdzie zapytałam się po ilu dniach po miesiączce mogę starać się o dziecko. Uzyskałam odpowiedź że 13 ,14 dzień cyklu - stosowałam się do tego ale nie wychodzi. Już dwa razy robiłam test ciążowy i nic.Zaczynam się martwić. Mam leczona tarczycę bo mam niedoczynność i zażywam tabletki Eutyroks 50. Zastanawiam się nad zrobieniem badań na wykazanie czy jestem płodna czy bezpłodna. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

Musisz zrobić badania na poziom hormonów tarczycy TSH i FT4 i FT#. Jeśli ich poziomy będą nieodpowiednie musisz podjąć odpowiednie leczenie, bo inaczej będziesz mieć trudności z zajściem w ciąże. Dodatkowo o problemach typu bezpłodność można mówić po roku starań tak więc masz jeszcze sporo czasu do momentu w którym będziesz mogła się martwić. Z powodu tarczycy możesz miec nieregularne cykle więc trudno bedzie ci wyznaczyć termin owulacji. Zgłoś się do endokrynologa.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym podzielić się z wami własnym doświadczeniem związanych z trudnościami w poczęciu dziecka. Mimo wielu wizyt u różnych specjalistów, niestety nie udało mi się znaleźć właściwej pomocy. Zaczynam rozważać możliwość skorzystania z usług kliniki Olmedical, która wydaje się mieć atrakcyjną ofertę oraz wyróżnia się zaangażowaniem lekarzy w pomoc swoim pacjentom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...