Skocz do zawartości
Forum

Dwa negatywne testy a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Ja schudłam w pierwszych 2 tygodniach ciąży dwa kilo, ale zaraz w kolejnych wróciłam do normy:)
co do piersi, nie powiększyły się ani na początku ani jeszcze teraz, ale bolą od 2 tygodnia ciąży, czyli zaczęły boleć tydzień przed planowaną miesiączką, więc myślałam, że to normalny objaw @.
z objawami ciąży jest niestety tak , że podobne są do objawów @...
kochane, cierpliwości ... :)

Odnośnik do komentarza

Witam :)
z mężem staramy się o dziecko. Współżyłam z mężem 18.12.2012, 19.12.2012 a także 24.12.2012 i 25.12.2012 dodam jeszcze ze miesiączkę miałam 10.12.2012. i do teraz nie mam. Z kolei w laboratorium powiedziały ze negatywny-Beta HCG, a Pani doktor nie miała czasu w biegu na test płytkowy popatrzyła i powiedziała pozytywny. Wizytę mam w Poniedziałek sama juz nie wiem co jest grane a ten czas te czekanie..... Dodatkowo okres jeszcze dostałam ...
Beta HCG Z kolei wyszła taka :
<1,20 mlU/ml nastepnie sa takie wyniki opis normy:<br /> Minimum Maksimum
1-10 1,2 225000
11-15 16995, 65 225000
16-22 6860, 23 225000
23-40 1583, 4 65911,38

Odnośnik do komentarza

Eh, wiem co czujecie, też się staram i staram, testów zrobiłam sporo a od pewnego czasu koniec ze staraniem się, bo wyszły torbiele, nie pomogło leczenie i jajnik usunięty. Ale został jeszcze drugi więc się nie poddam! Jak tylko się zagoi biorę się do roboty, czekam właśnie na zielone światło od lekarza. Życzę Wam powodzenia, musi się udać:)

Odnośnik do komentarza

~mikadu
Eh, wiem co czujecie, też się staram i staram, testów zrobiłam sporo a od pewnego czasu koniec ze staraniem się, bo wyszły torbiele, nie pomogło leczenie i jajnik usunięty. Ale został jeszcze drugi więc się nie poddam! Jak tylko się zagoi biorę się do roboty, czekam właśnie na zielone światło od lekarza. Życzę Wam powodzenia, musi się udać:)

Mikadu przykro mi:( ale Bozia napewno da Ci kochanego skarba:* jak tylko lekarze dadza ci zielone światełko to bierz się z mezczyzna do roboty:) życzę powodzenia:* pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczynkiiiii :))) U Izki bez zmian @ dalej nie ma jutro ide do gin .... ogolnie to mam wysoki poziom prolaktyny czyli hiperprolaktynemie mam mleko w piersiach tzn taki wyciek był a wczoraj pokazało mi sie biale mleko!!!! normalnie białe jak od krowy hihihihi.... dam znaka co bedzie po wizycie ide na 15:45 wiec jak tylko wroce to dam znac... pozdr i trzymajcie kciuki :*:*

Odnośnik do komentarza

Witam moj problem polega na tym ze 6 dzien spoznia mi sie miesiaczka :( stosunek uprawiamy zawsze z prezerwatywa nigdy nie pekla , moj maz jest pewien ze do niczego nie doszlo ale ja jestem cala w stresie :( zawsze mialam regularna miesiaczki ostatnia mialam 9 grydnia 2013 i do dzisiaj nie mam powinnam dostac 6 stycznia robilam juz test ciazowy tydzien po spodziewanym okresie i wyszedl negatywny ale to mi nie daje spokoju moze wyszedl zle bo nie robilam go rano z porannego moczu tylko o 10 rano , a moze to hormony mam 35 lat tak sobie to tlumacze:) mam juz dwojke dzieci .i juz bym nie chciala . pomozcie :(((

Odnośnik do komentarza

Brak miesiączki nie musi oznaczać ciąży, szczególnie jeśli się zabezpieczacie. Na wszelki wypadek warto zrobić test z porannego moczu, ale równie dobrze to może być wynik stresu, jakiejś zmiany, niekoniecznie ciąży. Chociaż wiele z nas wolałaby, aby to właśnie ciąża była powodem zatrzymania miesiączki, jednak często tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

iza1611
czesc dziewczynkiiiii :))) U Izki bez zmian @ dalej nie ma jutro ide do gin .... ogolnie to mam wysoki poziom prolaktyny czyli hiperprolaktynemie mam mleko w piersiach tzn taki wyciek był a wczoraj pokazało mi sie biale mleko!!!! normalnie białe jak od krowy hihihihi.... dam znaka co bedzie po wizycie ide na 15:45 wiec jak tylko wroce to dam znac... pozdr i trzymajcie kciuki :*:*

Cześć Izka:) kurczaki to czekam z niecierpliwoscia na wyniki od gin i trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...