Skocz do zawartości
Forum

Dwa negatywne testy a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo prosę o pomoc kochałam sie z moim mezem do końca 22/23.12 miałam dni płodne ... on bardzo naciskał zebym zrobila test po 6 dniach od stosunku wynik testu negatywny potem po 12 dniach od stosunku wynik negatywny... od 25 lub 26.12 strasznie boli mnie podbrzusze i jajniki, sutki od prtu dni wrazliwe.... i stad moje pytanie czy test z moczu wykonywany pod wieczor moze sie mylic??? 2x negatywny a bardzo chcemy miec dziecko... prosze o jakakolwiek wypowiedz. POzdrawiam Iza

Odnośnik do komentarza
Gość kalla1234

no ja bylam u gina na poczatku grudnia i mialam dopochwowe usg i na ekranie byla plamka ktora wg niego wygladala jak mala fasolka tylko ze to bylo za wczesnie zeby stwierdzic ciaze ale na 60% mowil ze tak jest:)) ale szczescie nie trwalo dlugo bo dwa dni po tej wizycie dostalam plamienie i 25 dni pozniej teraz pod koniec grudnia znowu a w tym czasie zrobilam 4 testy i nic :((

Odnośnik do komentarza

Testy oczywiście nie dają 100% pewności, moja bratowa robiła 3x test i wychodził negatywny mimo ze była w ciąży już jakiś miesiąc i dopiero badanie ginekologiczne potwierdziło jej obawy ; ). A to że boli cię podbrzusze to wiesz, może boleć z powodu spodziewanej miesiączki lub nawet jakiegoś tam urojenia. Spotkałam się raz z przypadkiem gdzię dziewczyna strasznie bała się, że jest w ciąży i zawsze kiedy o tym myślała to odczuwała ból podbrzusza a jak dostała spóźnioną miesiączkę, przestała się denerwować i nagle zero bóli ;), Ja to ci polecam iść do lekarza i on rozwieje wszelkie wątpliwości ; ) I wam aby wasze marzenie się spełniło ; )

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny! Dołączam się do tematu ponieważ sama jestem w sytuacji jak iza1611 z tym że u mnie dzisiaj 36dc przy cyklach 30-31 dni. Objawów@ nie zauważam - a może nie chcę bo bardzo pragniemy z mężem fasolki. Chociaż naprawdę się na nią nie zapowiada mając na uwdze to co było przez wszystkie lata odkąd mam @. Testu jeszcze nie robię bo już kilka razy się pospieszyłam i rozczarowałam a potem wmawiałam sobie, że za wcześnie zrobiłam test, że za parę dni napewno sie okaże że jestm w ciązy, a tu przychodził okres. Dlatego tym razem czekam, chociaż o niczym innym nie myślę......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...