Skocz do zawartości
Forum

Brak satysfakcji seksualnej


e_misia_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam taki dylemat, że nigdy w zasadzie nie dochodzę podczas seksu. Ostatnio zastanawiałam się, czy to nie jest jakiś problem anatomiczny? Nie przepadam za rozbieranymi fotkami ani filmami, ale zauważyłam, że moje intymne części ciała wyglądają chyba inaczej... Może to tu jest przyczyna? Ginekolog nigdy nic mi nie mówił, ale i ja nie pytałam. Jak myślicie? Dodam, że miałam 2 partnerów.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sadzę że nie masz się czym martwić na zapas ponieważ ,zewnętrzna budowa nie musi oznaczać że w środku jest nie tak.Ja bardzo często ,nawet zawsze mam orgazmy łechtaczkowe ale takie pochwowe od święta tylko ,a wolałabym żeby było trochę więcej tych świąt.Jeżeli odczuwasz normalne podniecenie i jest ci dobrze podczas sexu to chyba jest ok wszystko tylko potrzeba czasu i wyluzowania pełnego żeby całkowicie poddać się przyjemności.Może zawsze towarzyszy ci jakiś stres ,lub obawa przed czymś,coś co chociażby w podświadomości ale cię blokuje przed całkowitym poddaniu się przyjemności.A tak jeżeli wolno spytać ile masz lat ? :) Ja tak piszę ,a w zasadzie głośno się zastanawiam,ale jeżeli naprawdę uważasz że coś jest nie tak to chyba warto spytać lekarza ,tylko nie daj się zbyć wymijającą odpowiedzią,jak sam nie wie to niech ci powie dokąd możesz się udać na jakaś konkretną rozmowę i ewentualnie badania.powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Mam taka sytuacje , ze podczas pieszczot czy stosunku nie potrafie dojsc do orgazmu nie wiem dlaczego , moj partner nie jest w stanie mnie do tego doprowadzic. Otoz gdy sama sie masturbuje po lechtaczce to wtedy jestem w stanie osiagnac orgazm. Czy ze mna jest cos nie tak? Nie chce juz oszukiwac swojego partnera ,ze osiagam te orgazmy a nie chce powiedziec mu prawdy poniewaz wiem ze go to zaboli bo zawsze chce dawac mi pelna przyjemnosc , dla Niego jest bardzo wazne to bym ja mogla dojsc do orgazmu.

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie ten sam problem co Ty i nawet niedawno pytałam tutaj o radę.
Usłyszałam, że na pewno nie powinnam oszukiwać partnera, że osiągam orgazm i najlepiej będzie jak nadal będę poznawać swoje ciało i eksperymentować z partnerem tak, aż w końcu poznam moment kiedy czuję rozkosz.
Powiem Ci szczerze, że u mnie może być cięzko ;/ Może po prostu taka jest nasza natura. U kobiet zawsze gorzej z orgazmem.
Trzymaj się ;)

Odnośnik do komentarza
Gość biednasmutnag

Witam. Mam pewien problem tzn od pewnego czasu kocham sie ze swoim chlopakiem. Niestety nie odczuwam zadnej przyjennoscinw czasie stosunku nawet nie czuje GO w sobie. Dochodze czasem lechtaczkowo ale nie sa to zapierajace dech w piersiach szczytowania. Seks tak naprawde dawal mi 100% przyjemnosci tylko wredy gdy zdarzylo mi sie zapalic marihuane. Teraz przyjmuje tabletki anty i ograniczam wszystkie uzywki. Dlaczego nie odczuwam przyjemnosci? Jestem jakas niewrazliwa.? Czy musze palic aby odczuwac ekscytacje? Przy okazji czy marihuana wplywa na dzialaie tabletek antykoncepcyjnych?

Odnośnik do komentarza

my z mężem w pewnym momencie naszego życia przestaliśmy odczuwać satysfakcję seksualną i jak się potem okazało wina leżała po jego stronie, a w sumie nawet nie wina bo stąło sie jak stało, ale na szczęscie pomógł mu w tym suplement ViteRAN , który zaczął regularnie stosować - teraz jest nawet lepiej niz na początku naszej znajomości oraz wspólnego życia :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jeśli nie podoba Wam się jak wyglądacie tam na dole zawsze można to podreperować ? 

A i na zwiększenie satysfakcji ze współżycia znajdzie się sposób ?

Ja również miałam taki problem, ale stwierdziłam że jest dzisiaj wiele sposobów na "polepszenie" tej sytuacji, wystarczy schować wstyd do kieszeni ?

Korzystałam z labioplastyki i powiększenia punktu G w Cliniqmedzie w Krakowie, po tych zabiegach czuje się o wiele pewniej siebie i co ważne czerpie więcej przyjemności niż do tej pory. 

Przesyłam Wam link, możecie poczytać jak to wygląda i na czym polega https://cliniqmed.pl/oferta_categories/ginekologia-estetyczna/

Odnośnik do komentarza

mój chłopak też nie lubi długo pieścić mojej łechtaczki bo twierdzi że ma później problemy z erekcją. Lubi szybko wskoczyć do środka i wtedy też może długo w innym przypadku ja muszę mu pieścić ręką czasami jak za mocno to jego to boli a ja nie mogę się skupić. Niestety ja czuje dyskomfort gdy nie jestem odpowiednio pobudzona najpierw przez masaż sutków później łechtaczki. Mamy z tym ciągle problem. Jednak znalazłam rozwiązanie w postaci specjalnych tabletek które nazywają się Feminam Libido to sa jakieś zioła z ameryki południowej bez chemii jakiejś. Biorę przed seksem 2 -3 sztuki około godziny i bardzo pomagają w uzyskaniu odpowiedniej wilgotności bez stymulacji nawet chyba mam po nich orgazm gdy chłopak odpowiednio długo wytrzyma. Ogólnie seks po nich jest o wiele lepszy niż wcześniej.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...