Skocz do zawartości
Forum

Chcę sie zabić


Gość Ktośtam111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ktośtam111

Mam dość, bez powodu chcę się zabić. Nie mogę patrzeć na tabletki bo bym całą paczkę od razu połknęła, Jak widzę coś ostego to się tnę. Błagam powiedzcie czy ja jestem nienormalna???? Jeśli tak to nie zniosę tego. Ja chcę normalnie żyć tak jak dawniej. Nie ma żadnych logicznych podstaw tego zachowania.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo. Z jedną małą różnicą- u mnie jest powód i to chyba dosyć poważny... Mniejsza o to. Próbowałam "to zrobić" już kilka razy, ale zawsze COŚ mnie powstrzymało. Nie umiem tego wytłumaczyć. Okazało się w najgorszych dla mnie chwilach, że mam wielu przyjaciół, którzy za wszelka chcą mnie z tego wyciągnąć. Zrobiłam pierwszy krok, idę do psychologa. Nie wiem, czy on coś zmieni w moim życiu i sposobie patrzenia na świat.. Ale Tobie powiem jedno, nie załamuj się... Bo wpoili mi do głowy, że nie warto. Życie mamy tylko jedno i warto je "jakoś" przeżyć do końca. Tylko nie przez samobójstwo. Nie żyjemy w czasie drugiej wojny światowej, gdzie samobójstwo oznaczało bohaterstwo, że w ten sposób pokazywano, że człowiek ma jeszcze coś do powiedzenia... Nie rób tego... Proszę Cię, wiem, jak się czujesz, ale to, co oboje chcieliśmy zrobić nie jest końcem. Możemy dać sobie pomóc... Życie może znów wrócić do normalności.... Jeśli chcesz pogadać napisz, gg: 3943933
Trzymaj się, ja też próbuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...