Skocz do zawartości
Forum

Utracone zaufanie do przyjaciółki


Gość Aleksandria6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandria6

Witam.
Mam problem, otóż ponad dziesięć lat temu podjęłam pracę ta, tam poznałam między innymi Anię. Na początku nasze relacje były wprost idealne, rozmawiałyśmy o wszystkim nawet o najbardziej skrywanych sekretach,chodziłyśmy razem do kina było naprawdę super. Po jakimś czasie minęło półtorej roku i nasze relacje nieco się pogorszyły bez wyraźnego powodu, nie miała już tyle czasu pomimo że ja robiłam wszystko żeby nasze relacje były ok. Zaczęłam dowiadywać się od postronnych osób że obgaduje mnie , po jakimś czasie dowiedziałam się rownież ze ostatnią osobą której powinnam opowiadać o swoim życiu osobistym jest właśnie Ania, po jakimś czasie dowiedziałam się od zupełnie innej osoby tego samego czyli nie mam jej mówić o swoim życiu osobistym. Zaczęła mnie krytykować przy innych. Po jakimś czasie miałam inne koleżanki z którymi lubiłam sobie pożartować, od razu miałam to wygrane przez Anie, około rok temu została zatrudniona nowa kolezanka, początkowo była ona dla wszystkich zagrożeniem i żadna z nas nie przepadała za nią, ja tez nie byłam święta gadalam na jej temat różne glupoty ale coraz bardziej zaczęłam dażyć ją sympatią, byłyśmy razem na zakupach, zaczęłam coraz częściej pomagać jej w pracy, piszemy różne głupie hasła na Facebooku, umówiłysmy się razem na sylwestra, co bardzo nie w smak Ani , ciągle ma to na tapecie , a dzisiaj po raz trzeci dowiedziałam się że nie powinnam rozmawiać z Anią o życiu osobistym czyli nadal mnie obgaduje na każdym kroku. Nie mam już do niej zaufania ale nadal mi na niej zależy i boli mnie że jej stosunek do wszystkiego jest właśnie taki, wiem ze inne osoby tez obgaduje a potem udaje że jest wszystko super. Bardzo proszę o poradę co powinnam zrobić, czy spróbować zaprzyjaźnic się z nową kolezanka która pracując ponad rok nigdy nie powiedziała złego słowa na żadna z dziewczyn z pracy czy brnąć dalej w tamtej znajomosci?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...