Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam dość nietypowy problem. Ostatnio w trakcie miesiączki (to był pierwszy dzień) uprawiałam seks oralny z partnerem. Wytrysk "wylądował" na moim brzuchu. Poszłam do łazienki, zmyłam ją papierem z brzucha i problem polega na tym, że nie pamiętam czy umyłam ręce, a potem musiałam skorzystać z toalety. Tampon mi się wysunął i musiałam włożyć go od nowa. Martwię się tym, że mogłam zapomnieć o umyciu rąk, a potem wsuwałam tampon do pochwy. Istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Dziś mam trzeci dzień okresu i nawet nie wiem, kiedy dokładnie zrobić test.
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pieściłam oralnie mojego chłopaka i z penisa wydobyło się trochę preejakulatu. Zaraz potem zaczęliśmy się namiętnie całować przez około minutę, po czym mój chłopak napił się soku pomarańczowego, chwilę całował moje ciało po czym zaczął z kolei mnie pieścić oralnie. Czy jest możliwe, żeby w takim przypadku przeniósł nasienie na moje narządy płciowe i czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj około godziny 18 uprawiałam seks oralny z chłopakiem. On doszedł po robieniu mu "dobrze" ręką i ustami. Po fakcie całowaliśmy się i możliwe, że on dotknął swojej spermy. Zajęliśmy się innymi rzeczami. W międzyczasie on jadł i wycierał dłonie o wiele rzeczy. Po jakichś 50-minutach ponownie uprawialiśmy seks oralny. Tym razem to on robił mi "dobrze" palcami i ustami. Mam dni niepłodne. Za 8 dni wypada mi początek miesiączki. Czy istnieje możliwość, że on wprowadził mi do pochwy plemniki i zajdę w ciażę?
Z góry dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza

Dostałam okresu dzień przed spodziewanym terminem(dostałam w czwartek a wychodziło w piątek ). możliwe że stało się tak przez stres i strach przed ciąża. Na początku okres był dość mocny. Bolał mnie też brzuch. Normalnie okres trwa u mnie pięć dni. Ten skończył się dzisiaj (już nie krwawień) czyli trwał trzy dni. Od wczoraj boli mnie głowa. Czy to może być ciąża :(

Odnośnik do komentarza

~Anka994
Wczoraj około godziny 18 uprawiałam seks oralny z chłopakiem. On doszedł po robieniu mu "dobrze" ręką i ustami. Po fakcie całowaliśmy się i możliwe, że on dotknął swojej spermy. Zajęliśmy się innymi rzeczami. W międzyczasie on jadł i wycierał dłonie o wiele rzeczy. Po jakichś 50-minutach ponownie uprawialiśmy seks oralny. Tym razem to on robił mi "dobrze" palcami i ustami. Mam dni niepłodne. Za 8 dni wypada mi początek miesiączki. Czy istnieje możliwość, że on wprowadził mi do pochwy plemniki i zajdę w ciażę?
Z góry dziękuję za poradę.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza
Gość b....a8

Swoim chlopakiem uprawialismy sex oralny w dniu 2 maja wtedy zaczelam plamic a od 6 maja mialam obfite krwawienie wraz lecacymi platami to krwawienie trwalo do 15 maja. On szczytowal ale na moje piersi. Badanie zrobilam 13 maja i wynik wyszedl 1,00. Negatywny. Czy mimo to moglam zajsc w ciaze.

Odnośnik do komentarza
Gość b....a8

Witam,
Od 2 lat miałam regularne cykle trwające 24 dni ale ostatnią miesiączka przesunęła mi się o tydzień, czyli dostałam 27.03. W 21.04 z moim chłopakiem uprawialiśmy miłość francuską, wytrysk miał na moją szyję,w dniu 2.05.również uprawialiśmy sex oralny wytrysk również miał na moją szyję. Tego samego dnia miałam czyli 2.05 brązowate plamienia W poniedziałek czyli 6.05 dostałam obfitego krwawienia wraz z wypadającymi skrzepami i trwały do 15.05.

18.05 poszłam do ginekologa, który zbadał mnie i kazał zrobić Beta HCG i zapisał tabletki do zatrzymania krwawienia oraz hormony. 13.05 zrobiłam badania HCG z krwi wynik wyszedł 1czyli negatywny. Jednak powtórzyłam badanie tym razem siusiane w dniu 17.05 i 21.05 wyniki były również negatywne. Czy mogą być wiarygodne i jednak nie jestem w ciąży. Bardzo się tego obawiam. Wydaje mi się że mam powiększony brzuszek oraz czasami czuję bardzo lekki ból podbrzusza a dzisiaj dostałam brązowatych plamień. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy seks oralny. Masował mnie penisem po zewnętrznej stronie pochwy. Miał dwukrotny wytrysk do moich ust, połknęłam i wylizałam jego spermę. Później wsunął czubek penisa do mojej pochwy. Chłopak praktycznie nie wydziela preejakluatu. Robiliśmy to w dzień spodziewanej miesiączki. Chcę powiedzieć, że jestem dziewicą, okres mam regularny lecz ostatnim razem spóźnił się o 5 dni. Cykl miesiączkowy trwa 29 dni. Co robić? Czy jestem w ciąży? Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Czy robić test, jeśli tak to kiedy go wykonać?

Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna robiła mi loda , połknęła wszystko , i później po wszystkim (jakieś 20 minut po) poszedłem się wysikać (nie miałem jak rąk dokładnie umyć) więc wytarłem je o ubrania , później robiłem Jej palcówkę i minetę , i takie pytanie czy na trzonie (bo żołędzia gdzie mogło zostać nasienie nie dotykałem , do bokserek gdzie mogła zostać resztka też tam nie grzebałem) mogła być nawet po lodzie sperma ? i Czy mogła przez to zajść w ciążę ? Ona nie dotykała swoich miejsc intymnych , ja bezpośrednio kontaktu ze spermą nie miałem

Odnośnik do komentarza

jeśli nie wprowadziłęś swojego nasienia głęboko do pochwy to nie ma opcji ciąży. poza tym, wykonywaliście oboje dużo normlanych czynności (typu wytarcie rąk) i jest małe prawdopodobieństwo, żeby znajdoały się tam plemniki.
na drugi raz trzeba pamiętać o higienie i o tym, żeby po ludzku uważać na wszystko :)

Odnośnik do komentarza

z reguły dni, w których wystepuje miesiączka, są to dni niepłodne, jednak zawsze może dojść do przesunięcia owulacji lub innych czynników, które wpływają na śluz.
także jest prawdopodobieństwo ciązy, dla pewności za minimum 2 tygodnie niech Twoja dziewczyna zrobi pierwszy test ciążowy.
uprawianie seksu w czasie miesiączki nie jest formą zabezpieczenia. dodatkowo jest bardzo niehigieniczne dla obojga partnerów.

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat chlopak msc temu(dzien po okresie)skonczyl mi w buzi Odrazu wyplulam wszsytko, wyplukalam buzie woda z pastą nastpenie zrobilam siku(czy moglam przenisec z suchej buzi jakos plemniki na papier a one dostalyby sie do pochwy?chlopak jej nie ruszal) wypluwalam okolo 10 minut slinę mimo ze wiem ze ciazy przez zoladek nie ma Duzo sie naczytalam w internecie i odczuwam rozne bole a najbardziej sciskający w brzuchu strach bulgotanie w brzuchu,bol glowy,malo przezroczystego nie lepkiego sluzu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...